Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Penny...

Registered Users
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    4.686
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

2 ακόλουθοι

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

5.754 εμφανίσεις προφίλ

Penny...'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    @Hope 2019 λυπάμαι τόσο που περνάς ολο αυτό δεν θα ήθελα σε καμια περιπτωση να το περνας θα ήθελα να είναι αλλιως τα πράγματα κάθε γυναίκα αξίζει να έχει το μωρο της και να έχει μια όμορφη εγκυμοσύνη καμια γυναίκα δεν αξίζει να βιώνει την απώλεια την Εχω ζήσει την Εχω περασει και δεν θα ήθελα σε καμια περιπτωση να το περνάει καμια αυτό το ψυχολογικό κομμάτι μετα θα είναι το χειρότερο τώρα παμε σε μένα διότι χθες με απο ολο αυτό θίχτηκε το ονομα μου και δεν θα ξαναεπιτρεψω σε καμια εδώ μέσα να βγάζει τα απωθημενα της πανω μου το να μην μιλάω και να μην λέω τι άκουσα αυτό δεν θα μου το ξαναπει καμια εδώ μεσα θα μιλάω και θα λέω οτι Εχω ακούσει καμια δεν θα μου κόψει την φωνη και καμια δεν θα μου ξαναπει πως οτι λέω κανω κακό σε κοπέλα και δεν θα επρεπε να λέω οτι μου κατέβει απο το κεφάλι δεν είμαι γιατρός και για όσες με έκριναν είμαι μια γυναικα που έχει ζησει απώλεια δυο φορες και στηνδ δεύτερη ενδομήτριο θάνατο με επιστημονικές βάσεις λανθασμενες έγινα γιατρός απο μονη μου και έπεσαν εξω όλα όσα μου ειπαν αυτό δεν σημάινει πως οτι ειπαν σε μένα ετσι θα είναι και στην κάθε κοπελα θεωρώ οτι Εχω βοηθήσει αρκετες κοπέλες και συνέχιζω οσες δεν σας αρέσει να με διαβάζετε και Εχετε θεματακια να μην με διαβαζετε λοιπόν για οσες δεν ξέρετε την ιστορία μου και το ποσο βοηθάω λυπάμαι που κάθε φορα μπαίνω στην διαδικασία να απολογουμαι αλλά έλεος πια αν είναι δυνατόν να καθεστε να λέτε οτι με αυτά που λέω πληγωνω και κάθομαι και βάζω τον άλλον σε τύψεις δεν Εχετε κανένα δικαίωμα να με πληγωνετε ετσι Εχω περάσει παρα πολλά και δεν Εχω χαρεί τιποτα σε όλες μου τις εγκυμοσύνες θα ήθελα να είναι διαφορετικά με τις κοπέλες εδώ μέσα που το περνάνε και όταν λέω κάτι είναι γιατί δεν θα ήθελα να είναι ετσι αυτά που λέω τα Εχω δει και τα Εχω ζησει απο πολλες κοπέλες μεσα στο νοσοκομείο επειδή το μισο καιρό εκανα εισαγωγή στο νοσοκομείο και ειδα πολλά δεν ηξερα οτι με το να λες τι εχεις ακούσει είναι κακό και έγω απο άλλον άκουσα την λέξη θρομβοφιλια και εψαξα να δω τι είναι κανεις δεν μου είπε πήγαινε ψάξε αν δεν το εκανα θα ξαναεχανα μωρο δηλαδή σκεφτείτε αυτά που λέτε στο προσωπο μου και στο κάτω κάτω ουτε με ξέρετε και δεν είμαι εγώ το πρόβλημα αντί να καθόμαστε να δίνουμε κουράγιο στην κοπέλα καθεστε και ασχολειστε μαζί μου τέλος Εχω στεναχωρηθεις απόλυτα εδώ μεσα προς ολες τις κοπέλες δεν θα ξανάγραψε βαρέθηκα να απολογουμαι το Εχω ξαναπει δεν γράψω αλλά αυτή την φορά το εννοώ θιχτηκα στεναχωτηθηκα και πληγώθηκα χθες απο εδώ και περα οποία θέλει να μου μιλήσει ξέρει που να με βρει τα φιλια μου και σε όλες οσες με βοήθησαν σας αγαπώ κορίτσια μου αλλά εδώ δεν είναι για μρνα πολύ λυπάμαι για ολο αυτό τον ρατσισμό που δέχθηκα
  2. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Δεν Νομιζω οτι επηρεασα κάποια και ειδικα την θεματοθετρια αν θέλει μπορεί να μου πει η ίδια τωρα ξαναλεω οτι αυτά που Λεώ δεν τα Λεώ απο χαρά αλλά απο λύπη και γιατί θα ήθελα να είναι διαφορετικά ετσι ουτε νομίζω οτι Λεώ ότι θέλω η οτι μου κατέβει απο το κεφάλι με το να λετε ετσι χωρίς καν να με γνωρίζετε και να ξερετε τι είμαι με προσβαλετε λοιπόν κοψτε το εδώ
  3. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Ναι εσένα τι σε πειράζει να λέω και εμένα μου έχουν πει πολλά και με βοήθησαν δεν μπορω να καταλάβω τι σε ενοχλεί τόσο πολύ δηλαδή δεν μπορω να πω τι Εχω ακούσει δεν θα το συνεχίσω φαίνεται ότι έχεις πρόβλημα προσωπικό οπότε λυστο Εχω αλλά σοβαρότερα προβλήματα
  4. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Βρε summerlove εγραψα την γνώμη μου σε πειράζει δεν γράφω πως οτι σπάθα εγώ σημαίνει οτι σε ολες τις κοπέλες θα είναι ετσι δηλαδή δεν μπορω να καταλάβω τι παθαινετε μαζί μου εγώ ενα ξέρω οποίος έχει την μύγα μυγιαζετε με Εχετε πρηξει ότι γράφω το παρεξηγητε και λέτε οτι οτι γράφω σημαίνει οτι είναι ετσι παντού Οχι φυσικά αλλα λυπάμαι που σσς στεναχωρει που πιστεύω στον Θεο και ναι μπορεί καμια φορά και τόσοι γιατροί να πέφτουν εξω μπορεί και Οχι ας κανει ότι θέλει απο μονη της όπως ολες εξεφρασα την γνώμη μου ετσι οπως την είπα αν δεν σου αρέσει αλλη φορά μην με διαβαζεις
  5. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Να σου πω κάτι ομως οι γιατροί δεν είναι Θεοί ξέρεις ούτε μπορουν μπορούν να ξέρουν αν όντως γίνει ετσι δεν σου λέω τι να κανεις απλα πρεπει να το σκεφτείς ολο αυτό και όμως υπάρχουν εξαιρέσεις σε όλα τα πράγματα
  6. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Οχι δεν ειχε αμνιακό απο πολύ νωρίς αλλα δεν θυμάμαι και εβδομάδα ακριβής
  7. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Αυτή η απόφαση είναι τόση δύσκολη και αν το παιδί είναι καλά έστω και χωρίς αμνιακό είχα φίλη που είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με σενα και γέννησε 34 εβδομάδων δεν ειχε καθόλου αμνιακό μέσα το μωρό μια χαρά είναι τώρα δεν ξέρω σκεψου το τόσο καλά οσο η ζωή σου
  8. Penny...

    Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!

    Απο το λίγο ετσι όπως τα περιγραφείς μου μοιάζει για κολικους αγορακι εχεις;
  9. Penny...

    Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!

    Κανει εμετό με αυτό Μαρή βαριεμαι να σου στείλω messenger
  10. Καταλαβαίνω το φόβο σου αλλά πρέπει να γίνει λογικά παλι η εγχείρηση ετσι; μην σκέφτεσαι παλι οτι δεν θα παει καλά Σκέψου οτι αν δεν το κανεις θα εχει μελλοντικά προβλήματα κάνε την προσευχή σου και πες οτι θα πανε όλα καλά μπροστά στο παιδί δείξε δυνατή μην του μεταδώσεις τον φόβο σου επίσης αν πάνε όλα καλά εσύ πρέπει να δώσεις θάρρος στο παιδι είναι λογικό να φοβάται εδώ φοβόμαστε εμείς αν πάμε για χειρουργείο
  11. Θα σου στείλω π.μ προσωπικό μύνημα
  12. Αχ Παναγια μου δεν ξέρω τι να σου πω λοίμωξη απο τι ; τα Εχω χασει εσύ πως είσαι τώρα ;
  13. Penny...

    Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!

    Μωρη γαλοπούλα σταματά πια Ποπο γλου γλου γλου
  14. Penny...

    Διακοπή κύησης στις 24 εβδομάδες

    Και φυσικά θα σου δώσει απο τα λογια σου καταλαβαίνω οτι είσαι δυνατή οτι θες στείλε μου οσες φορες θες αλήθεια να μιλάμε να λέμε οτι θες εσύ ειμαι εδώ για σένα
×
×
  • Δημιουργία νέου...