Όλες οι δραστηριότητες

This stream auto-updates   

1. Τελευταία ώρα
  2. Σ'ευχαριστώ για την απάντηση ! Πόσο χοριακη ειχες; έχω ελάχιστα. Στο εσώρουχο βρήκα 2 φορές στάμπα. Ξεκίνησα utrogestan... @ath_gal1 σε ποια ημέρα του κύκλου έκανες τη χοριακη σου;
  3. Μεθαύριο; Εδώ βγαίνουν σε λίγες ώρες. Δεν πειράζει. Εφόσον δεν έχεις αίμα δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Τα πονάκια που λες είναι πολύ φυσιολογικά από ότι λένε οι κοπέλες που έχουν εμπειρία. Καλά κάνεις και ξεκουράζεσαι, όμως. Υπομονή και μην ανησυχείς. Όλα καλά δείχνουν προς το παρόν.
  4. Λιζακι μου τι όμορφα να βλέπεις το μωράκι... Σαννυ μου καλοστέργιωτα να είναι! Ξάπλα και ξεκούραση τώρα 2,3 μέρες! Ελένη εξπέρ!!
  5. Α τελεια, ναι Μοριδια ειναι της 4ης μερας, την 5 ημερα γινονται βλαστοκυστες. εμεις ειχαμε 100% ανωμαλα με βαθμο ανωμαλιας 2.5. δηλαδη το καθε ενα εχει πανω απο 2 ειδη ανωμαλιας Για να καταλαβεις οταν λεμε ανωμαλα εννουμε οτι εχουν προβλημα ειτε στην κεφαλη, ειτε στν κορμο ειτε στην ουρα(πχ κοντη ουρα) ειτε και συνδυασμο. Σε ολες σχεδον τις περιπτωσεισ( εκτος απο δυο) το dna που κουβαλουν ειναι οκ και ειναι μον ο μορφολογικο το θεμα. εμας ασ πουμε τα περισσοτερα ειχαν κοντη ουρα γιαυτο και ειχαμε πολυ χαμηλη κινητικοτητα( με κοντη ουρα δεν μπορουν να κουνηθουν) . Αυτο που θελω να πω ειναι πως και τα ανωμαλα εχουν καλο υλικο μεσα οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να βγει ανωμαλο οπως λες. δεν εχει να κανει με χρωμοσωματικες ανωμαλιες. Καταλαβες τιποτα ετσι οπως τα εγραψα; Καλο κλωσημα τωρα!!! Με το καλο μια μεγαλη χοριακη!!!! Ποτε σου ειπαν;
  6. Ευχαριστώ πολύ Αστροζεα... Άσε μόλις με πήραν τηλ από το κέντρο άρχισαν τις κλασσικές ερώτησεις, αν είμαι εγώ, που είναι αυτή, από που γιατί με πήρε, πως είμαι σίγουρος και ήθελα να τσιριξω πες μου το νούμερο επιτέλους... Να χορεψεις,να χορέψεις!!
  7. Με βαση την τελευταια περιοδο ποσο εισαι;;
  8. ο μητσος μου 3.5 και...14 φλεβαρη κλεινει τα 4!παμε..σκολιοοοό... ναι το εξωμητριο με σαλπιγγα που πηρα την μεθοτρεξατη το φαρμακο... τωρα...ειχα καθυστ..επεσε μονο του...με περιοδο...ξεκινησα με 35 χοριακη κ σε 2 μερες επεσε 32.5...κ εφυγε.. πλακα πλακα..ενω περιμενα...τοοοοο αιμα...ειχα πολυ φυσιολογικα... μιλας με καμια παλια??? εγω με γιαννα ...μιλουσα με τη λινα...(αν τη θυμασαι απο θεατρο,που επαιζε κ στο παρα 5) ..αλλα ψιλοπαρεξηγηθηκαμε κ τελος... αυτααααα
  9. Κορίτσια 10€ οι γόβες και 13€ τα μποτάκια.
  10. Καλησπέρα alina μου. Είμαι καλά. Έκανα χοριακή και τα αποτελέσματα θα βγουν αν όχι αύριο τότε μεθαύριο κάποια στιμγή. Αργουν λίγο εδώ που βρίσκομαι Οπότε υπομονή και ξάπλα. Τα ελαφρά πονάκια-τσιμπηματάκι που και που στην κοιλιά χαμηλά πότε αριστερά πότε δεξιά συνεχίζοναι, όπως επίσης και ο πόνος στο στήθος. Ευτυχώς κανένα ίχνος αίματος και σήμερα. Οπότε εγώ ξαπλώνω και απλά κάνω αισιοδοξες σκέψεις μέχρι να πάρω τις απαντήσεις.
  11. Sugar τι τέλεια νέα!!!! Το διάβασα όταν με έβγαλαν από την εμβρυομεταφορά και χάρηκα τόσο!!! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! Εμείς πήγαμε στο κέντρο, μας έδειξε ο εμβρυολόγος στην οθόνη τα έμβρυα που εξελίσσονταν και είχε ξεχωρίσει κάποια. Δεν είναι ακριβώς βλαστοκύστες, είναι μορίδια (έτσι τα λένε), δηλαδή το προηγούμενο στάδιο. Ό,τι εξελιχθεί σε βλαστοκύστη, θα το καταψύξουν. Μου βάλαν λοιπόν τα μορίδια, τα πήρα σε φωτογραφία, έκατσα εκεί ξάπλα, μέχρι να κάνει ο σύζυγος κάποια διαδικαστικά κλπ. Όσο για το σύνδρομο θα με παρακολουθούν τις επόμενες μέρες. Εν τω μεταξύ ωραία όλα αυτά, θα με πείτε χαζή, αλλά έχω άλλο άγχος τώρα. Το χαρτί του σπέρματος έλεγε 100% ανώμαλα. Πώς ρε κορίτσια γονιμοποίησαν με την ανωμαλία; Μήπως αποτύχω ή κάνω παιδί με ανωμαλία; Οι εξπερτ τα φώτα σας....
  12. Τσάμπα τραβηξες ολη την ταλαιπωρία με την εξέταση βρε Faith. Εγώ ενώ μόνιμα είμαι ήρεμη και χαλαρή σε όλη την εγκυμοσύνη αυτη η γλυκόζη που πήρα σήμερα με έχει ξετινάξει. Είμαι μες τα νεύρα!!!Εντάξει σίγουρα φταίει που δεν είχα και καλά αποτελέσματα!!!Αυριο θα πάω στην ενδοκρινολόγο όπως μου σύστησε ο γυναικολογος μου να δω τι θα μου πεί.Ο γυναικολόγος μου είπε οτι έχω διαταραγμένη ανοχή στη γλυκόζη!!!!Δεν έχω κληρονομικότητα και οι εξετάσεις σακχάρου ηταν πάντα καλές οποτε ελπίζω να τη σκαπουλάρω με καμια διατροφή!!!! Εγω βλέπω εδω σε ποιο μήνα ειμαι, χιχι!!!! http://www.onmed.gr/ygeia/story/337555/se-poio-mina-eimai-pos-tha-ypologisete-to-mina-egkymosynis
  13. Σήμερα
  14. @panagiotamk μια χαρά είμαστε ! Τα ΣΚ συνήθως έχει ησυχία το καφέ μας !!! Δεν έχω κάνει ακόμα . Έχω ραντεβού στις 12/10 κ θα μου το γράψει τότε . Νομίζω η faith30 έχει κάνει ήδη . Υπομονή με την δίαιτα ! Τι να κάνουμε ; όλα θα τα υποστούμε !!! @Faith 30 μαζί γράφαμε ! Με τον μήνα μετράω . Με τις εβδομάδες δεν έχω βγάλει άκρη !!! Για τον 7 άλλοι λένε στην 26 η ότι μπαίνεις και άλλοι στην 27 η. Τέτοιες διάφορες βρίσκω συνέχεια , όποτε το πάω με τον μήνα κ ξέρω σταθερά κάθε 15 αλλάζω μήνα , Χαχαχα
  15. Μαρια οντος περναει ο καιρος.δεν ειμαστε μακρυα,12 μερουλες διαφορα εχουμε μονο.στον 7 μηνα μπαινουμε την 27 εβδομαδα?σημερα μου ειπαν οτι 3 οκτομβριου μπενω στον 7 κ ξαφνιαστικα.επιδη εχω πητ 3 ιανουαριου.εσυ σε μηνες μετρας η εβδομαδες? Παναγιωτα εκανα εγω καμπυλη αλλα τους χαλασε το μηχανιμα κ μου ειπαν οτι πρεπει να την ξανακανω,οποτε μεστην βδομαδα θα την επαναλαβω.
  16. Καλησπέρα κορίτσια!!!!Χαθήκαμε!!!Τι κάνετε? Επιτέλους δρόσισε και νιώθω υπέροχα!!! Κορίτσια έκανε καμιά καμπύλη σακχάρου??? Εγω έκανα σήμερα και είναι λιγο ανεβασμένο ρε γαμώτο!!! Κάποιος πρέπει να κάνει διαιτααα!!!!Καλή επιτυχία στα αυριανά κορίτσια για τη β επιπέδου, ολα να παν τέλεια!!!!
  17. Μεγαλωσε πλεον ε;ποσο ειναι; Θυμαμαι το εξωμητριο νομιζω.με τη σαλπιγγα; Κ παλινδρομη;κριμα.λυπαμαι πολυ.εκανες αποξεση;ποσο εβδ; Καπου εδω ειμαι εγω Η κορη μου πλεον 3!παιδακι ολοκληρο.κ ο μικρος μου σε 1,5μηνα χρονιζει!
  18. @Faith 30 εύχομαι περαστικά ! Έφτασες τις 100 μέρες !!! Από αύριο διψήφιες μέρες μέχρι την μέρα που θα πάρεις το μωρό σου αγκαλιά !!! Αχ τι καλά ! Περνάει ο καιρός !
  19. ναιιιιιιι.τον κουκλο μου....τον δημητρη μουυυυ!!! εγω περσυ ειχα ενα εξωμητριο....κ τωρα σ αυτον τον κυκλο...παλλινδρομη.... ΕΣΥ????πες μου τα δικα σουυυυ θυμαμαι χαρακτηριστικα..ειχες ερθει ....απ τον αλλο μαχαλά....εμβολιμα..να μου ευχηθεις τοτε με τα ευχαριστα μου κ ξαναβγηκες!!χαχαχα
  20. Ναι ναι.φυσικα σε θυμαμαι.τι κανεις;το αγορακι σου;(ενα αγορακι δ εχεις;)
  21. @vikib...εισαι η παλια?????που ξερω???? αν ναι με θυμασαι???
  1. Φόρτωση περισσότερων