Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ένα θετικό τεστ και ένα αρνητικό!


Amy1991

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , Katerina96 είπε:

Κορίτσι μου έκανες το τεστ; 

Καλησπέρα όχι δεν το έκανα αποφάσισα να κρατήσω έστω μέχρι αν αύριο να το κάνω μια μέρα πριν την ημέρα που περιμένω περίοδο να είμαι όσο πιο σίγουρη μπορώ . Κρατιέμαι βέβαια σήμερα με νύχια και με δόντια όλο σκέφτομαι να μπω στο μπάνιο να το κάνω.. ευχαριστω παρα πολύ για το ενδιαφέρον πραγματικά .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Amy1991 είπε:

Καλησπέρα όχι δεν το έκανα αποφάσισα να κρατήσω έστω μέχρι αν αύριο να το κάνω μια μέρα πριν την ημέρα που περιμένω περίοδο να είμαι όσο πιο σίγουρη μπορώ . Κρατιέμαι βέβαια σήμερα με νύχια και με δόντια όλο σκέφτομαι να μπω στο μπάνιο να το κάνω.. ευχαριστω παρα πολύ για το ενδιαφέρον πραγματικά .. 

Λίγο υπομονή ακόμα ξέρω είναι δυσκολο. Εσύ να προσέχεις.  Εύχομαι να είναι θετικό. Ειλικρινά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Katerina96 είπε:

Λίγο υπομονή ακόμα ξέρω είναι δυσκολο. Εσύ να προσέχεις.  Εύχομαι να είναι θετικό. Ειλικρινά. 

Δεν άντεξα το έκανα τελικά καθοκου υπομονή δεν έχω . Είναι αρνητικό δυστυχώς .δεν το έκανα με τα πρωινά ουρά αλλά δεν πιστεύω ότι παίζει κανένα ρόλο αυτό . Απλά ήταν λάθος το clear blue δυστυχώς ! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Amy1991 είπε:

Δεν άντεξα το έκανα τελικά καθοκου υπομονή δεν έχω . Είναι αρνητικό δυστυχώς .δεν το έκανα με τα πρωινά ουρά αλλά δεν πιστεύω ότι παίζει κανένα ρόλο αυτό . Απλά ήταν λάθος το clear blue δυστυχώς ! 

Μην στεναχωριέσαι. Να έχεις καλή ψυχολογία και ο επόμενος μήνας εύχομαι να είναι ο τυχερός. Προσευχή και όλα θα γίνουν. Σίγουρα δεν είναι εύκολο αλίμονο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Katerina96 είπε:

Μην στεναχωριέσαι. Να έχεις καλή ψυχολογία και ο επόμενος μήνας εύχομαι να είναι ο τυχερός. Προσευχή και όλα θα γίνουν. Σίγουρα δεν είναι εύκολο αλίμονο 

Για να είναι ειλικρινής την ελπίδα μου την έδωσε το θετικό τεστ κ απογοητεύτηκα πολύ . Αν ήταν αρνητικά από την αρχή όλα δεν θα είχα απογοητευτεί τόσο . Μου έδωσε χαρά κ μου την πήρε πίσω το άτιμο το τεστ . 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Amy1991 είπε:

Για να είναι ειλικρινής την ελπίδα μου την έδωσε το θετικό τεστ κ απογοητεύτηκα πολύ . Αν ήταν αρνητικά από την αρχή όλα δεν θα είχα απογοητευτεί τόσο . Μου έδωσε χαρά κ μου την πήρε πίσω το άτιμο το τεστ . 

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου η επόμενη φορά θα είναι και η τυχερή ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μην στεναχωριέσαι!μπορεί ο άλλος μήνας να είναι ο τυχερός!εύχομαι τα καλύτερα!

On 23/8/2022 at 5:27 ΜΜ, Amy1991 είπε:

Μόλις πήγα και αγόρασα άλλης εταιρίας και θα το κάνω αύριο το πρωί να δω ..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...