Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Μπράβο ρε σύ !!!!! Χάρηκα παρά πολύ!!!! Είσαι θηρίο!!!!!!! Εύχομαι μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Μπραβοοοοο εχω διαβασει την ιστορια σου!! Συγχαρητηρια!!!!!εχω χαρει παρα πολυ μαζι σου! Εισαι αξια με το καλο τα μπεμπακια σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!! Να έχεις μια ήρεμη τελειόμηνη κύηση, να είσαι γερή εσύ και το ή τα μωράκια σου!!! Να έχεις μόνο ευχαριστα πλέον!!! Με το καλό!!!!

  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Συγχαρητήρια να πάνε όλα τέλεια από δω και μπρος! Μόνο ευχάριστα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!
Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να παρεις αγκαλιά το ΘΑΥΜΑ σου !!!!

Εμείς πήραμε ακόμα μια Αρνητική Χωριακή χτές, με ΕΤ μιας πολύ καλής βλαστοκύστης την 11/4.... υπομονή για όλες μας....

  • Λυπημένη/-ος 2

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Kαντι, μου!!!!!!!!!!!!!! Δεν εχω λογια!!!!!!!!!!Εχω κατασυγκινηθει!!!!Μετα απο εφτα φορες, πηρες το πολυποθητο εισητηριο για το ονειρο!Το ταξιδι μολις ξεκινησε ! Απολαυσε το!!!!!!!!!!!

Ξερω οτι θα με βρίσεις και δικαίως αλλα επειδη το μονο που αισθάνθηκα ολες αυτές τις μερες ηταν τράβηγμα απο αριστερά και πίστευα οτι ηταν η ωοθηκη και το ωάριο που δεν πήραμε, εσυ στο εξωμητριο τέτοιο μεγάλο αριθμό δεν ειχες και μετα δεν διπλασιάστηκε σωστά; Απαντησε μου για να μην ψάχνω τα παλιότερα ποστ σου κι ειναι και πολλα.... ειναι το μυαλό που παίζει παιχνίδια ολες το ξέρετε....

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Κάντι μου, συγχαρητήρια!!! Τι ωραία είδηση! Σου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς και έναν αξέχαστα χαρούμενο πρώτο υπέρηχο!

Πηγή δύναμης είσαι για όλες μας! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και ναι, να συνεχίσεις να είσαι παρούσα εδώ, να μας δίνεις κουράγιο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Καντι δεν ξέρεις ποσοοοο με συγκίνησες !!!!!! Επειδή διάβαζα την ιστορία σου και είδα πόσες φορές προσπαθούσες !!!!! Πόση δύναμη και πίστη μας έδωσες τωρα ότι μπορούμε και εμείς να τα καταφέρουμε μακάρι να ξέρες !!!!! Χάρηκα πααααααρα πολυυυυυυ να ξέρεις !!!! 

Οταν έκανες την υστεροσκόπηση μετά από πόσο καιρό έκανες την εμβρυομεταφορα ;; 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Καντι μου, τι ωραία νεακια είναι αυτά!!!! Με το καλό να έχεις μια όμορφη ήρεμη και τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!! Διδυμομανουλα on the way!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καντι η λέξη συγχαρητήρια είναι μικρή!! Το ποσό χάρηκα δεν περιγράφεται..Βουρκωσα!!Πες καμμια λεπτομέρεια διαφορά με λήψη πχ ciclacur ή  προγεστερονης,ενδομητριο.Ητανε κύκλος με ιδιαίτερα καλές ορμόνες?Ο Θεός να σε έχει γερή να κρατήσεις αγκαλιά γερά παιδακια

Thanks my dear! Και στα δικά σου! Ξεκινησα χωρις cyclacur και μου τα προσέθεσε  6 μερες μετα την μεταφορά γιατι έπεφταν η ε2 και prg. Με τα utrogestan τα γνωστά 2-2 -2 πρωί μεσημερι βράδυ.

Την προηγούμενη μερα της ovitrelle ηταν 8, 3 το ενδομητριο.

ξεκινησα με fsh 10,2 με prg 2,72 Kai e2 68,9

τι να πω , μακάρι να πάει καλα!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ξερω οτι θα με βρίσεις και δικαίως αλλα επειδη το μονο που αισθάνθηκα ολες αυτές τις μερες ηταν τράβηγμα απο αριστερά και πίστευα οτι ηταν η ωοθηκη και το ωάριο που δεν πήραμε, εσυ στο εξωμητριο τέτοιο μεγάλο αριθμό δεν ειχες και μετα δεν διπλασιάστηκε σωστά; Απαντησε μου για να μην ψάχνω τα παλιότερα ποστ σου κι ειναι και πολλα.... ειναι το μυαλό που παίζει παιχνίδια ολες το ξέρετε....

Με τέτοιο νούμερο δεν υπάρχει περίπτωση εξωμητριο. Στο εξωμητριο ξεκινησα με 39. Να φανταστείς ότι σ εμενα που η χοριακη ήταν σαν τη δίκη σου 11η μερα, μου έκαναν μόνο μια επαναληπτική αν κ είχα ιστορικό εξωμητριο . Όποτε ξέχασε το και να εισαι μόνο χαρούμενη από εδώ κ μπρος!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!
Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να παρεις αγκαλιά το ΘΑΥΜΑ σου !!!!

Εμείς πήραμε ακόμα μια Αρνητική Χωριακή χτές, με ΕΤ μιας πολύ καλής βλαστοκύστης την 11/4.... υπομονή για όλες μας....

Λυπάμαι παρά πολυ και ξερω οτι τιποτα δεν θα σε παρηγορησει. Ψηλά το κεφάλι και κοιτα προς την επόμενη προσπαθεια. Θα ρθει και η σειρά σου

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ηταν η μονη φορα που αυτην την προσπαθεια την ήξερα εγω και ο ανδρας μου. Η κατάσταση και το κλίμα λόγω κορονοϊού ηταν πολυ περίεργη και δεν ηθελα να ακούσω κανένα σχόλιο, τύπου κακή ιδέα η μεταφορά αυτόν τον καιρό κλπ. Το συζήτησα με τον γιατρο μου μου ειπε την άποψη του,  πλεον την εχει γράψει αναλυτικά και στο σαιτ του, τον εμπιστεύομαι και δεν ηθελα να επηρεαστω.

Και πολύ καλά έκανες Κάντι μου, δεν είναι ανάγκη να το ξέρουν πολλοί!!!! Καλύτερα οι δύο σας!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...