Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

@Καντι σε ποια ηλικία τελικά τακατάφερες;

Είναι για γερό στομάχι οι εξωσωματικές…

Στα 39 έμεινα εγκυος και ο μικρός ηταν κατεψυγμένος απο οταν ήμουν 38. Εσυ ποσο εισαι;

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Στα 39 έμεινα εγκυος και ο μικρός ηταν κατεψυγμένος απο οταν ήμουν 38. Εσυ ποσο εισαι;

Ωραία το είπες! Χαχα Κατεψυγμένος… περπατώ προς τα 40. Τον Ιούλιο θα τα χω πατήσει γερά. 
Να τον χαίρεσαι τον παγωτίνη σου!! Ο άντρα σου; Παίζει ρόλο και η ηλικία του άντρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Visit a vis είπε:

Ωραία το είπες! Χαχα Κατεψυγμένος… περπατώ προς τα 40. Τον Ιούλιο θα τα χω πατήσει γερά. 
Να τον χαίρεσαι τον παγωτίνη σου!! Ο άντρα σου; Παίζει ρόλο και η ηλικία του άντρα.

Ένα χρόνο μεγαλύτερος.

θελω να πιστεύω οτι τα δυο τρία χρόνια δεν θα παίζουν τοσο τραγικό ρόλο στα ωάρια. Τον Απρίλιο γίνομαι 41

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...


Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είμαι στη φάση που ψάχνω να βρω κέντρο. Θέλω λοιπόν όσες έχετε κάνει (ή κάποια γνωστή σας) εξωσωματική στο Γενεσις κριτις στον σφακιανουδις .Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Aliciaflux είπε:


Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας. Είμαι στη φάση που ψάχνω να βρω κέντρο. Θέλω λοιπόν όσες έχετε κάνει (ή κάποια γνωστή σας) εξωσωματική στο Γενεσις κριτις στον σφακιανουδις .Σας ευχαριστώ

Με τον Σφακ πέτυχα. Πολυ καλος επιστήμονας και ανθρωπος!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι καινούρια. Εγώ είμαι 33.5 με πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια. Έχω κάνει διέγερση μια φορά με γκοναλ 250 η δόση και έβγαλα 4 ωάρια. Τα 2 σταμάτησαν να αναπτύσσονται, κ πήγαμε για ωοληψια για τα 2. Δυστυχώς το ένα ήταν κυστικό δεν είχε ωάριο μέσα και το άλλο ήταν πολύ μικρό και δεν τα κατάφερα. Τώρα μου είπε μόνο με φυσικό κύκλο ο γιατρός μου. Δεν κάνω εξωσωματική, προσπαθώ για κατάψυξη ωαρίων διότι δεν έχω σχέση και ανακάλυψα το πρόβλημα μου λόγω ασταθών περιόδων. Η αμη μου είναι τέρμα χαμηλή. Υπάρχει  κάποια κοπέλα με χαμηλή αμη που  να τα έχει καταφέρει; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evagk88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είμαι καινούρια. Εγώ είμαι 33.5 με πρόωρη ωοθηκικη ανεπάρκεια. Έχω κάνει διέγερση μια φορά με γκοναλ 250 η δόση και έβγαλα 4 ωάρια. Τα 2 σταμάτησαν να αναπτύσσονται, κ πήγαμε για ωοληψια για τα 2. Δυστυχώς το ένα ήταν κυστικό δεν είχε ωάριο μέσα και το άλλο ήταν πολύ μικρό και δεν τα κατάφερα. Τώρα μου είπε μόνο με φυσικό κύκλο ο γιατρός μου. Δεν κάνω εξωσωματική, προσπαθώ για κατάψυξη ωαρίων διότι δεν έχω σχέση και ανακάλυψα το πρόβλημα μου λόγω ασταθών περιόδων. Η αμη μου είναι τέρμα χαμηλή. Υπάρχει  κάποια κοπέλα με χαμηλή αμη που  να τα έχει καταφέρει; 

Γραψε εδώ κοριτσακι μου να το δουνε τα κοριτσια 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
πρίν από 14 λεπτά , MarialenaG. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Εχει πάρει καμία σε φυσικό κύκλο για την ωοληψία και βολταρεν;;; Έκανα ovitrelle.Τεταρτη πρωί έχω ωοληψία.

Ναι με τον σφακ όλες νομίζω..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Malntalia είπε:

Ναι με τον σφακ όλες νομίζω..

Για ποιο λόγο τα δίνει;; Ενημέρωσα την κοπέλα στο ιατρείο του ότι φοβάμαι να τα πάρω και μου είπε πάρε ένα αύριο το πρωί ή καθόλου αφού φοβάσαι τόσο.Ενοχλει κάπου αυτό το αντιφλεγμονώδες;;Έκανα κανονικά την ovitrelle απόψε όπως μου είπε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 20/6/2022 at 11:10 ΜΜ, MarialenaG. είπε:

Για ποιο λόγο τα δίνει;; Ενημέρωσα την κοπέλα στο ιατρείο του ότι φοβάμαι να τα πάρω και μου είπε πάρε ένα αύριο το πρωί ή καθόλου αφού φοβάσαι τόσο.Ενοχλει κάπου αυτό το αντιφλεγμονώδες;;Έκανα κανονικά την ovitrelle απόψε όπως μου είπε.

Αν και αργά λ...να σου οω ότι αν διαβάσεις τι φυλλάδιο γράφει γ παρενέργειες την καθυστέρηση ωορρηξίας..και εδω το θέλουμε..άλλοι δίνουν ορμόνες...πιο φυσικό μου φαίνεται αυτό.  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...