Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      ο χρόνος είναι εναντίον μας αλλά υπάρχει χρόνος. και αν θέλετε να γίνετε γονείς, με κάποιο τρόπο θα τα καταφερετε! ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ ακόμα και να γίνει σύντομα!

      μωρέ από άγχος άλλο τίποτα...όλοι μας έχουμε αναπόφευκτα!!! αλλά επειδή είναι πολύ δύσκολες αυτές οι διαδικασίες, βαθιά ανάσα και προχωράμε. κλάψτε, πάρτε το χρόνο σας και ανασυγκροτηθείτε!

      ας πουν και οι υπόλοιποι που έοχυν εμπειρία με τεστ και βάστοκύστες. εγω μέχρι τώρα πήγαινα μόνο για χοριακή.

Ένα θετικό τεστ και ένα αρνητικό!


Amy1991

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Θα μπεις στο προφίλ σου εκεί που δείχνει την εικόνα και ένα μολύβι και θα κάνεις upload τη φωτό. Δεν ξέρω αν το εξηγώ σωστά 

Μόλις ανέβασα για δες μπορείς να την δεις την φωτογραφία η έκανα λάθος; 

2 ώρες πρίν, Katerina96 είπε:

Μπορείς να το βάλεις φώτο στο προφίλ σου. Εγώ πιστεύω πως είσαι έγκυος. Ψευδως θετικο πολύ σπάνια έως ποτέ. 

Και εγώ δεν είχα ξανακούσει για ψευδώς θετικό αποτέλεσμα ήξερα ότι το θετικό δύσκολο να είναι λάθος . Αλλά εδώ μου είπαν ότι το συγκεκριμένο τεστ που χρησιμοποίησα δεν ειναι καθόλου καλό κ βγάζει συχνά τέτοια αποτελέσματα το έψαξα κ εγώ λίγο στο Ίντερνετ τώρα κ είδα ότι έχει τέτοιες άσχημες κριτικές ότι τους έβγαλε θετικά αποτελέσματα και δεν ήταν έγκυες οι κοπέλες .και η αλήθεια ειναι ότι στεναχωρήθηκα πολύ . Είναι αλλιώς να  βγαινουν μόνο αρνητικά τα τεστ  και να μην είσαι στεναχωριέσαι αλλά δεν παίρνεις την χαρά του θετικού και μετά να πέσεις απότομα από τα σύννεφα βλέποντας ότι είσαι τόσο άτυχη που έπεσες σε κακό  τεστ . Εγώ το πήρα γτ μου είπαν ότι ειναι από τα καλύτερα της αγοράς κ φθηνό δεν το λες ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , Amy1991 είπε:

Μόλις ανέβασα για δες μπορείς να την δεις την φωτογραφία η έκανα λάθος; 

Και εγώ δεν είχα ξανακούσει για ψευδώς θετικό αποτέλεσμα ήξερα ότι το θετικό δύσκολο να είναι λάθος . Αλλά εδώ μου είπαν ότι το συγκεκριμένο τεστ που χρησιμοποίησα δεν ειναι καθόλου καλό κ βγάζει συχνά τέτοια αποτελέσματα το έψαξα κ εγώ λίγο στο Ίντερνετ τώρα κ είδα ότι έχει τέτοιες άσχημες κριτικές ότι τους έβγαλε θετικά αποτελέσματα και δεν ήταν έγκυες οι κοπέλες .και η αλήθεια ειναι ότι στεναχωρήθηκα πολύ . Είναι αλλιώς να  βγαινουν μόνο αρνητικά τα τεστ  και να μην είσαι στεναχωριέσαι αλλά δεν παίρνεις την χαρά του θετικού και μετά να πέσεις απότομα από τα σύννεφα βλέποντας ότι είσαι τόσο άτυχη που έπεσες σε κακό  τεστ . Εγώ το πήρα γτ μου είπαν ότι ειναι από τα καλύτερα της αγοράς κ φθηνό δεν το λες ! 

Φαίνεται στην φωτο,ναι..,θετικό είναι.στα πόσα λεπτά λένε οι οδηγίες ότι πρέπει να διαβαστεί;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MumMaria είπε:

Φαίνεται στην φωτο,ναι..,θετικό είναι.στα πόσα λεπτά λένε οι οδηγίες ότι πρέπει να διαβαστεί;

Στα 3 λεπτά λέει βγαίνει το αποτέλεσμα μέχρι τα πρώτα 10 λεπτά μπορείς να διαβάσεις το αποτέλεμα . Σε εμένα δεν πέρασαν ποτέ τα δέκα λεπτά το είδα το πολύ στα 8 μπήκα φαντάσου τουαλέτα το έκανα βγήκα μπήκε ο άντρας μου να πλύνει τα δόντια του κ αμέσως μετά από αυτό ξανά μπηκα εγώ να δω τα αποτελέσματα . Το σημερινό που ήταν αρνητικό το έκανα το είδα αμέσως στα 3 με 5 λεπτά κ μέχρι το μεσημέρι δεν το πέταξα αλλά γραμμή τέτοια δεν βγήκε ποτέ . Και στο μεσημεριανό που έκανα το έχω ακόμα φαντάσου κ πάλι δεν έχει βγει τέτοια γραμμή .. είναι ξεκάθαρα αρνητικά ακόμα κ τώρα . Ένα το θετικό απλά όσο περνούσαν οι ώρες γινόταν ακόμα πιο έντονο . Αυτή η φωτογραφία είναι μόλις είδα το αποτέλεσμα που ήταν ακόμα πολύ αχνό . 

πρίν από 8 λεπτά , Ελένη Κ είπε:

Δεν πρέπει να είναι θετικό γιατί  η γραμμή που φαίνεται είναι γκρι,δεν είναι μπλε που σημαίνει ότι είναι γραμμή εξάτμισης.

Η γραμμή ήταν ξεκάθαρα μπλε για πολύ ώρα το τεστ το κράτησα μέχρι σήμερα το πρωί και ήταν μπλε γραμμή όσο περνούσαν πι ώρες γινόταν ακόμα πιο έντονο . Έχω κ άλλη φωτό να βάλω που φαίνεται πιο καθαρά να δεις μήπως αυτή δεν είναι  καλή . Μόλις έβαλα άλλη μια με ζουμ αν θέλεις ρίξε μια μάτια να μου πεις .

Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται πιο μπλε..τι να πω πραγματικά !Πάντως κι εμένα μου έχει τύχει να βγει θετικό αλλά να μην είμαι ..όχι τόσο έντονο βέβαια.Κανε άλλο ένα με πρωινά να είσαι σίγουρη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ελένη Κ είπε:

Εδώ φαίνεται πιο μπλε..τι να πω πραγματικά !Πάντως κι εμένα μου έχει τύχει να βγει θετικό αλλά να μην είμαι ..όχι τόσο έντονο βέβαια.Κανε άλλο ένα με πρωινά να είσαι σίγουρη.

Νομίζω ότι έκανα κακή επιλογή εταιρίας τεστ διάβασα άπειρα σχόλια στο Ίντερνετ ότι βγαινουν θετικά ενώ δεν είναι έγκυες οι κοπέλες και έχω απογοητευτεί θα περιμένω την Παρασκευή που είναι η ημέρα να αδιαθετήσω για να κάνω ένα ακόμα τεστ γτ φοβάμαι τώρα ότι κ να βγει δεν θα το πιστέψω .. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Amy1991 είπε:

Νομίζω ότι έκανα κακή επιλογή εταιρίας τεστ διάβασα άπειρα σχόλια στο Ίντερνετ ότι βγαινουν θετικά ενώ δεν είναι έγκυες οι κοπέλες και έχω απογοητευτεί θα περιμένω την Παρασκευή που είναι η ημέρα να αδιαθετήσω για να κάνω ένα ακόμα τεστ γτ φοβάμαι τώρα ότι κ να βγει δεν θα το πιστέψω .. 

Κατά 99% είσαι έγκυος!!!! Συγχαρητήρια!!

Κάνε μιας άλλης εταιρείας ώστε να επιβεβαιωθείς... είναι πολύ ξεκάθαρη η δεύτερη ΜΠΛΕ γραμμή. Δεν είναι τόσο άχνη. Φαντάσου έτσι ήταν το δικό μου τέστ clear blue που έκανα την αναμενόμενη μέρα περίοδου μου. Τα clear blue είναι τα καλύτερα του εμπορίου με πάνω από 99% ακρίβεια από ότι έχω διαβάσει... Την έχω από τότε στο προφίλ μου. Αν θες δες τη

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κατά 99% είσαι έγκυος!!!! Συγχαρητήρια!!

Κάνε μιας άλλης εταιρείας ώστε να επιβεβαιωθείς... είναι πολύ ξεκάθαρη η δεύτερη ΜΠΛΕ γραμμή. Δεν είναι τόσο άχνη. Φαντάσου έτσι ήταν το δικό μου τέστ clear blue που έκανα την αναμενόμενη μέρα περίοδου μου. Τα clear blue είναι τα καλύτερα του εμπορίου με πάνω από 99% ακρίβεια από ότι έχω διαβάσει... Την έχω από τότε στο προφίλ μου. Αν θες δες τη

Μακάρι να είμαι έγκυος απλά διάβασα παρά πολλές κριτικές για την clear blue ότι βγάζει ψεύδη θετικά παρ α πολύ συχνά . Με προβληματίζει τρομερα που Κυριακή ήταν θετικό και χθες το πρωί που έκανα και το μεσημέρι που ξαναέκανα ήταν ξεκάθαρα αρνητικά ! Και έχω απογοητευτεί πολύ δεν πιστευα ότι υπάρχουν τεστ που βγάζουν ψευδώς θετικό αποτέλεσμα . Φαίνεται ότι δεν είναι γραμμή εξάτμισης 

5 ώρες πρίν, Katerina96 είπε:

Θετικοτατο μου φαίνεται 

Και εμένα θετικό μου φάνηκε και χάρηκα παρά πολύ αλλά την επόμενη ημέρα είχα δυο αρνητικά τεστ της ίδιας εταιρίας και έχω στεναχωρηθεί πολύ . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 54 λεπτά , Chroma είπε:

Αν μπορεί ένα τεστ εγκυμοσυνης να ανίχνευση εγκυμοσύνη σίγουρα μπορεί και η β χοριακη!οπότε συνιστώ εξέταση αίματος!εγώ θα είχα κάνει χτες!καλά αποτελέσματα!

Αν ήμουν Ελλάδα σίγουρα θα είχα κάνει . Στην πρώτη εγκυμοσύνη μόλις είδα το πρώτο θετικό τεστ πήγα αμέσως για χοριακη τώρα είμαι εξωτερικό κ το μόνο που μπορώ να κάνω είναι τεστ δυστυχώς . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...