Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Το Καφέ της Αναμονής (περιμένοντας αποτέλεσμα του τέστ)


Recommended Posts

επιτέλους μπήκα. γεια σας και από μένα στο νέο cafe. λοιπόν έχω ευχάριστα. may23 δεν θα χρειαστεί να περιμένω άλλο. τα κατάφερααα πήγα σήμερα για χοριακή και βγήκε θετική 2 εβδομάδων. θα την ξανά επαναλάβω την τετάρτη και μετά ότι πει η γυναικολόγος. εσύ τι νέα; εύχομαι ευχάριστα.:)

καλη μου litsazao,

διαβασα στο αλλο φορουμ τα καλα σου νεα

αλλα και απο εδω σου ευχομαι και παλι τα καλυτερα για μια τελεια εγκυμοσυνη..

εγω αδιαθετησα εχτες πρωι-πρωι,

την 27η ημερα τελικα-ουτε μια μερα δε με αφησε να χαρω η ατιμη-

απογοητευτηκα λιγο,αλλα δεν πειραζει,

παμε τωρα για τον αλλο μηνα και ευχομαι να ειμαι τυχερη!!!

για εσενα και το καινουριο σας σπορακι,

ολα να ειναι κατευχην!!!!!!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλη μου litsazao,

διαβασα στο αλλο φορουμ τα καλα σου νεα

αλλα και απο εδω σου ευχομαι και παλι τα καλυτερα για μια τελεια εγκυμοσυνη..

εγω αδιαθετησα εχτες πρωι-πρωι,

την 27η ημερα τελικα-ουτε μια μερα δε με αφησε να χαρω η ατιμη-

απογοητευτηκα λιγο,αλλα δεν πειραζει,

παμε τωρα για τον αλλο μηνα και ευχομαι να ειμαι τυχερη!!!

για εσενα και το καινουριο σας σπορακι,

ολα να ειναι κατευχην!!!!!!!!

σ'ευχαριστώ may23. σου εύχομαι ολόψυχα ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός σου.


Yr3hp3.png?X4b9jlWg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε????? Χρονια Πολλα, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!Ιολίτσα καλή επιτυχία!!!!

Εγω δεν περιμένω 20-23, αρα ειμαι στις προσπάθειες και θα ειμαι όλη την εβδομάδα!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μεταφερθηκα κι εγω απο το parents εδω,πανε οι διακοπες του πασχα!!! κοριτσακια κλαψ κλαψ τι να πω αντι να ερθει στις 8 του μηνα που το περιμενα ηρθε τωρα, σημερα ,πριν 1 ωρα!!!!!παμε για αναμονη στις 6 μαιου τωρα!!!!αχ τι απογοητευση καθε μηνα τα ιδια!!! θα μου πεις ειναι μολις ο τροτος μηνας προσπαθειων αλλα και παλι καθε μηνα λιγο στεναχωριεμαι!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

αχ καλε απο την βιασυνη μου να σας πω τα "δυσαρεστα" ξεχασα να σας πω χρονια πολλα και χριστος ανεστη

αντε βρε κοριτσια δε θελω να αγχωνομαι αλλα μερικες φορες δεν μπορω μου βγαινει...καποια κοπελα για αναμονη το μαιο;;;


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!!!

Εγω ακομα εχω ένα μήνα μπροστά μου!!!!!!!!!!!

Περιμένω 18 με 21 Απρ!!!!!!!!!!Ουτε προσπάθειες δεν αρχίσαμε ακόμη, αφου ακόμη είμαι αδιάθετη!!!!!!

Σας έυχομαι καλή επιτυχία και να μας ανακοινώσετε ευχάριστα για να ανεβουμε ψυχολογικά!!!!Μακάρι ο Απριλης να είναι πολυ Ανοιξιατικος και γόνιμος!!!!!!Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!

μαγδα μου μακαρι να ειναι γονιμος για ολες μας!!!!καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μην ειναι της φαντασιας σου,και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.Και ολες οι κοπελες μια-μια με τη σειρα.Εγω σημερα ειμαι στην 32η μερα του κυκλου κι ακομα τιποτα,θα περιμενω μεχρι την 35η........


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 12 χρόνια μετά...

Η αναμονή βασανίζει ! Ανανεώνουμε το θέμα γιατί είναι κάτι που πραγματικά συνεχίζεται ακόμα και σήμερα 12 χρονια μετά κ αξίζει να υπάρχει συγκεκριμένο σημείο για να εκφράσετε τα συναισθήματά σας. 

Είναι μια από τις πιο σημαντικές στιγμές στην ζωή μας & απολύτως δικαιολογημένη αυτή η αγωνία! 

Χαρείτε την με το να γιορτάσετε την πιθανότητα αυτής της έκβασης.

Είναι μια πιθανότητα, που δεν εκπληρώνεται για όλες:ους,  για κάποιες:ους εκπληρώνεται γρήγορα & εύκολα,  ενώ για κάποιες:ους αργά & δύσκολα. 

Για ότι φέρει η ζωή, στην δική σας ξεχωριστή περίπτωση, σας ευχόμαστε κουράγιο και υπομονή! 

Όλα αυτά είναι μόνο η αφετηρία ενός μεγάλου ταξιδιού οπότε κρατήστε την ενέργεια και την δύναμή σας για αυτά που θα έρθουν! 

Καλά αποτελέσματα! 

Χρησιμοποιήστε αυτό το καφέ για τις ημέρες που περιμένετε τα αποτελέσματα χοριακής ή να κάνετε το τεστ εγκυμοσύνης κλπ!


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...