Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

Αναμονή εξέτασης, 2η προσπάθεια


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλα σε όλους. Καλή Μεγάλη Εβδομάδα. Ειμαι στη 2η μου προσπάθεια και στη φάση αναμονής μέχρι τη Τετάρτη του Πάσχα για τη χοριακη. Κανονικά (αν ηταν ανοιχτά θα έπρεπε να τη κάνω Δευτέρα. Αν κάνω τεστ απο φαρμακείο θα δω τίποτα;; Αυτη τη φορα νιωθω πως πάνε πολυ καλύτερα τα πραγματα. Τη Δευτέρα του Πάσχα θα εχω συμπληρώσει 15 μερες απο την μεταφορά. Πως να κάνω υπομονή άλλες 2 μερες;;;;;;;;; 🤪

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 minutes ago, Nana10 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλα σε όλους. Καλή Μεγάλη Εβδομάδα. Ειμαι στη 2η μου προσπάθεια και στη φάση αναμονής μέχρι τη Τετάρτη του Πάσχα για τη χοριακη. Κανονικά (αν ηταν ανοιχτά θα έπρεπε να τη κάνω Δευτέρα. Αν κάνω τεστ απο φαρμακείο θα δω τίποτα;; Αυτη τη φορα νιωθω πως πάνε πολυ καλύτερα τα πραγματα. Τη Δευτέρα του Πάσχα θα εχω συμπληρώσει 15 μερες απο την μεταφορά. Πως να κάνω υπομονή άλλες 2 μερες;;;;;;;;; 🤪

Καλησπερα ! Καλή μεγάλη εβδομάδα !!! Είναι δύσκολη η αναμονή … κ εγώ σε αυτή τη φάση βρίσκομαι .. θεωρώ θα δείξει ναι … ! Καλή επιτυχία ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μα ειμαι βλάκας! Την προηγούμενη φορα έκανα χοριακη 31/12. Λες και το κάνω επίτηδες! Έφαγα και το άκυρο μου και ξενέρωσα μεσα στις γιορτές. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!! 
να σας ρωτήσω βρε κορίτσια μου. Ο γιατρος ο πρώτος στο Ιασώ μου είπε μετα τη μεταφορά, μέτρια άσκηση και καθημερινότητα. Τωρα ο γιατρος μου στο Έλενα με εχει καθηλώσει 2 εβδομάδες στο κρεβάτι. (Τη 2 βδομάδα άντε και σε πολυθρόνα). Εσάς πως σας αντιμετώπισαν; 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Nana10 said:

Μα ειμαι βλάκας! Την προηγούμενη φορα έκανα χοριακη 31/12. Λες και το κάνω επίτηδες! Έφαγα και το άκυρο μου και ξενέρωσα μεσα στις γιορτές. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!! 
να σας ρωτήσω βρε κορίτσια μου. Ο γιατρος ο πρώτος στο Ιασώ μου είπε μετα τη μεταφορά, μέτρια άσκηση και καθημερινότητα. Τωρα ο γιατρος μου στο Έλενα με εχει καθηλώσει 2 εβδομάδες στο κρεβάτι. (Τη 2 βδομάδα άντε και σε πολυθρόνα). Εσάς πως σας αντιμετώπισαν; 

Εμένα εινει η πρώτη φορε … μου ζήτησε να συνεχίσω την καθημερινότητα σκεπτόμενη ότι είμαι έγκυος … θα σκύβεις σα να είσαι έγκυος  δεν θα σηκώνεις βαρύ όχι απότομες κινήσεις αλλά δεν με άφησε σε ακινησία .. βασικά όλα είναι για καλό ακόμα και η ακινησία … περνάει ναι μεν με άγχος ο καιρός αλλά σχετικά γρήγορα …

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...