Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

ΔΙΑΖΥΓΙΟ


roary

Recommended Posts

Έχω πλέον απελπιστεί.. Πείτε μου σας παρακαλώ, εσείς που έχετε εμπειρία.. τι πρέπει να κάνω; Ξεκινάω με επίσκεψη σε δικηγόρο (δεν έχω ιδέα σε ποιον) πώς ξεκινά η διαδικασία και πόσο περίπου κοστίζει; Έχω και μεγάλο οικονομικό θέμα.. Αυτή τη φορά το έχω σχεδόν αποφασίσει.. είμαι έτοιμη να μιλήσω στους δικούς μου που όμως νομίζω ότι θα αντιδράσουν:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλύτερα να μιλήσεις πρώτα με τους δικούς σου να ξέρουν κι όσο κι αν αντιδράσουν θα το χωνέψουν.Τώρα για δικηγόρο δε μπορώ να σε συμβουλεύσω,δεν ξέρω ούτε γνωστούς έχω.

Καλή τύχη και καλή δύναμη για τη συνέχεια...


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

riniw σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου. Άστα πήγα να φέρω συζήτηση στους γονείς μου και άρχισε ο πατέρας μου "ξέρεις ότι είμαι στενάχωρος.. θα πάθω εγκεφαλικό.." και τέτοια, οπότε το έκοψα.. Γι' αυτό ήθελα να ξέρω ποια η διαδικασία και επίσης το κόστος.. Θέλω να ξέρω τι θα του απαντήσω όταν αρχίσει τις ερωτήσεις:( Το κακό είναι ότι ο άντρας μου πατάει πάνω σ' αυτό και το εκμεταλεύεται:evil:

Link to comment
Share on other sites

βρε roary δεν καταλαβαίνω ότι σε κρατάει πίσω το ότι οι γονείς σου θα αντιδράσουν.. και αν ο γάμος σου δεν πηγαίνει καλά τι θα κάνεις?θα μείνεις με έναν άνθρωπο που δεν σε κάνει ευτυχισμένη επειδή ο πατέρας σου θα στεναχωρηθεί...δική σου ζωή είναι.δηλαδή για να πάρεις διαζύγιο θα πρέπει να έχεις την εγκριση του μπαμπά σου?


SQG4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω πλέον απελπιστεί.. Πείτε μου σας παρακαλώ, εσείς που έχετε εμπειρία.. τι πρέπει να κάνω; Ξεκινάω με επίσκεψη σε δικηγόρο (δεν έχω ιδέα σε ποιον) πώς ξεκινά η διαδικασία και πόσο περίπου κοστίζει; Έχω και μεγάλο οικονομικό θέμα.. Αυτή τη φορά το έχω σχεδόν αποφασίσει.. είμαι έτοιμη να μιλήσω στους δικούς μου που όμως νομίζω ότι θα αντιδράσουν:cry:

καλημερα! μια ερωτηση, παιδια εχετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

riniw σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου. Άστα πήγα να φέρω συζήτηση στους γονείς μου και άρχισε ο πατέρας μου "ξέρεις ότι είμαι στενάχωρος.. θα πάθω εγκεφαλικό.." και τέτοια, οπότε το έκοψα.. Γι' αυτό ήθελα να ξέρω ποια η διαδικασία και επίσης το κόστος.. Θέλω να ξέρω τι θα του απαντήσω όταν αρχίσει τις ερωτήσεις:( Το κακό είναι ότι ο άντρας μου πατάει πάνω σ' αυτό και το εκμεταλεύεται:evil:

μην βασίζεσαι σ'αυτό...όλοι οι μπαμπάδες κι οι μαμάδες εγκεφαλικά παθαίνουν,καρδιακά παθαίνουν έτσι τα λένε..και γι'αυτό το εκμεταλλεύεται κι ο σύζυγος...το κόστος πρέπει να κυμαίνεται γύρω στα 1000 ευρώ το ζευγάρι...δηλ. 500 το άτομο,αυτήν την εντύπωση έχω...δίπλα στο forum πάντως έχει ενότητα με χωρισμένους γονείς εκεί ίσως βρεις παραπάνω πληροφορίες


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...