Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ευχαριστώ Βικάκι. Μάλλον large θα πάρω για να μου είναι άνετες.

Κική είσαι τυχερή. Εγώ απ'την αρχή ξύπναγα τουλάχιστον 2 φορές την νύχτα για τουαλέτα. Τότε ξέρναγα κιόλας και ήταν δράμα.

Που θα πάει!

Θα περάσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Να' μαι κι εγώ!

Γύρισα πτώμα από την αγορά... Κλασσικά...

Σουτιέν θηλασμού από που πήρατε; Εγώ είδα κάποια σήμερα και έπαθα τη φρίκη της ζωής μου! Πήγα μήπως και βρω κάτι πιο μοντέρνο αλλά πού! Σαν των γιαγιάδων! :rolleyes: Μάλλον στη διπλή συσκευασία από mothercare θα καταλήξω που έχουν και σχεδιάκια!

Πυτζάμες πήρα με λίγο ελαστικό, ώστε να χωράει η κοιλιά άνετα (έχει κανένα μήνα όμως, τώρα δεν ξέρω πως θα είναι!) χωρίς να τσιτώνει αλλά αφού γεννήσω και μαζέψει να αγκαλιάζει το σώμα και να μην είναι σαν σακί.

Άννη τί είναι κι αυτό με τους εμετούς... Περαστικά σου! Κι εγώ όταν πίνω νερό αφού φάω αισθάνομαι να μου ανεβαίνει... Κόψε το νερό και νομίζω θα είσαι μια χαρά!

Πωπω, αισθάνομαι κάτι σουβλιές στον τράχηλο πού και πού και πετάγομαι από τον πόνο... Αν είναι έτσι και στη γέννα σωθήκαμε!

Το ωραίο που έκανα με τα ρούχα του μπέμπη σας το είπα; Μια ακόμη μεγάλη, προσωπική μου επιτυχία! :tongue: :tongue: :tongue:

Έβαλα πολλά και διάφορα σε χρώματα να πλυθούνε με χρωμοπαγίδα, η οποία όμως ήρθε και κάθισε στην πόρτα και δεν έκανε δουλειά... Οπότε πολλά ρουχάκια έχουν μια ελαφρά απόχρωση γαλάζια... Θα δοκιμάσω απόψε ξεβαφή μήπως και επανέλθουν... Έχει χρησιμοποιήσει καμία σας να μου πει τί να περιμένω;

αυτο σου λεγα χθες για τον τραχηλο!!!φρικη!!!!!

δεν ΜΕ λες ..ποσο κανουν αυτα τα σουτιεν απο το mothercare???κ που εχει mothercare???(η ασχετη)...

για τα ρουχα δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε ουτε χρωμοπαγιδα ουτε ξεβαφη....

στους ποσους βαθμους τα επλυνες????


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καληνυχτα ΚΙΚΗ ΜΟΥ!!

ΙΩΑΝΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ,ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΧΡΩΜΟΠΑΓΙΔΑ ΚΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΡΟΖ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ,ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ ,ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ ΚΤΛ.ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΙΜΟ ΠΟΥ ΧΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΞΕΒΑΨΕ ΣΕ 2-3 ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ,ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΛΥΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ...ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΚΑΛΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ! ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΨΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ,ΣΑΝ ΤΗ ΧΡΩΜΟΠΑΓΙΔΑ ΕΙΝΑΙ? ΚΑΝΕ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ!!! :wink:


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μothercare πηγα σήμερα και πήρα και σουτιέν θηλασμού τα δύο 49 και είνια και φούξια και το ένα 'εχει και λίγη δαντέλα, πολύ ωραίο σχέδιο, καμία σχέση με τα άλλα τα κλασικά. Καλά είδα και ένα φορεματάκι καλοκαιρινό για τη μικρή, ονειρεμένο αλλά συγκρατήθηκα... Mothercare κοντά μας έχει στα κουκου στο βιαμυλ και στο απολλώνεια πολιτεία δίπλα στα lidl.


eNortjKzUjI0Mjc2MlGyBlwwFXYC0A,,71.png

rdESp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μothercare πηγα σήμερα και πήρα και σουτιέν θηλασμού τα δύο 49 και είνια και φούξια και το ένα 'εχει και λίγη δαντέλα, πολύ ωραίο σχέδιο, καμία σχέση με τα άλλα τα κλασικά. Καλά είδα και ένα φορεματάκι καλοκαιρινό για τη μικρή, ονειρεμένο αλλά συγκρατήθηκα... Mothercare κοντά μας έχει στα κουκου στο βιαμυλ και στο απολλώνεια πολιτεία δίπλα στα lidl.

α ναι βρε Θαλεια..εκει ειναι...καλη τιμη τα 2, 49 ευρω!στα λητω που ειχα κοιταξει 50 το ενα εκανε και ηταν κ χαλια!!!!στο κεντρο εχει mothercare?


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο σου λεγα χθες για τον τραχηλο!!!φρικη!!!!!

δεν ΜΕ λες ..ποσο κανουν αυτα τα σουτιεν απο το mothercare???κ που εχει mothercare???(η ασχετη)...

για τα ρουχα δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε ουτε χρωμοπαγιδα ουτε ξεβαφη....

στους ποσους βαθμους τα επλυνες????

Oμοιοπαθούσες! Ναι, είναι λίγο φρίκη, εκεί που κάθεσαι μια χαρά...

mothercare, έχει στο κέντρο στην Αριστοτέλους μαζί με κούκου, στη Βενιζέλου κάτω από την Τσιμισκή και στον δρόμο για ΙΚΕΑ στα δεξιά, αλλά είναι λίγο χωμένα. Έχει όμως μια τεράστια ταμππέλα κούκου με δυο φατσόναι γλύκες και αποκλέιεται να την χάσεις!

Τα έχει σε δυάδες, κάποια κλασσικά σε άσπρο ή μαύρο και χρώμα του δέρματος, αν δεν κάνω λάθος. Τιμή...; 40 κάτι; Δεν είμαι σίγουρη. Εκεί γύρω.

Έχει όμως και σετάκι ένα ροζ και ένα άσπρο με λουλουδάκια που σκέφτομαι να πάρω 39,50? και έφερε και ένα καινούργιο με δαντέλα στο τελείωμα αλλά σε πολύ έντονο φουξ-μωβ που δεν νομίζω πως βολεύει τόσο για το καλοκάιρι, κι αυτό γύρω στα 40-50?. Στο Φωκά που πήγα είχε μόνο της triumph ένα σχέδιο που δε μου άρεσε... Άσε που δεν μπορώ να φανταστώ με τί μπλούζα μπορεί να φορεθεί... Ίσως με κανένα ωραίο ζιβάγκο! :rolleyes::tongue::confused: Για το καλοκαιράκι ό, τι πρέπει! Και στο hondos είδα κάποια, γνωστή μάρκα αλλά δεν θυμάμαι καθόλου στα ίδια χάλια και συνθετικά με τεράστιες ραφές ακριβώς πάνω στη θηλή! Χάρμα! Χάρμα! :tongue: Δεν ξέρω ποιό να πρωτοδιαλέξω!!!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σουτιεν θηλασμου εγω πηρα απο τα prenatal.19,90 το ενα. εχει σε ασπρο σε μαυρο κ καποιο χρωμα αλλα δε θυμαμαι ποιο γιατι της ζητησα ασπρο. κ υφασμα εχει σε βαμβακερο κ σε λυκρα.

a%3E


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Μothercare πηγα σήμερα και πήρα και σουτιέν θηλασμού τα δύο 49 και είνια και φούξια και το ένα 'εχει και λίγη δαντέλα, πολύ ωραίο σχέδιο, καμία σχέση με τα άλλα τα κλασικά. Καλά είδα και ένα φορεματάκι καλοκαιρινό για τη μικρή, ονειρεμένο αλλά συγκρατήθηκα... Mothercare κοντά μας έχει στα κουκου στο βιαμυλ και στο απολλώνεια πολιτεία δίπλα στα lidl.

Έγραφα κι εγώ! Το τσίμπησες το καινούργιο σχεδιάκι ε;! ωραίο, αλλά εγώ το απέκλεισα λόγω χρώματος... Σκέφτηκα πως δεν θα μπορώ να το φορέσω με τις καλοκαιρινές μου μπλούζες... Αλλά όπως το λες, καμιά σχέση με τα κλασσικά!

Με γειά!!!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...