Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες!!!

Αφού η Annie βάζει τον καφέ εγώ σας έφτιαξα κουλουράκια να σας προσφέρω!!!

Πως είμαστε σήμερα;

Εμένα χτες το βράδυ με πιάσανε καούρες... Εχω αρχίσει κιόλας ώρες ώρες να μην μπορώ να αναπνεύσω και πολύ καλά... αλλά ευτυχώς περνάει!

Καλημέρα, μιαμι μιαμ κουλουράκια....κάνουν πέρα τις καούρες.

Πολύ πλάκα έχουν τα virtual πρωινά. Καταναλώνουμε ότι θα θέλαμε και δεν.

Μερέντα έχει καμιά;;;; :tongue:


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

πωπω γλυκατζουδες!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

κ εγω με πιασμενους γοφους ειμαι αλλα προς το παρον ειμαι οκ.θα παμε στο Παπανικολαου να μας ενημερωσουν για τα βλαστοκυτταρα..αν απεργουν ..θα πηδηχτω απο το παραθυρο!κ ο κωστας μαζι!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

:lol::lol:Στην ουροδόχο; Δηλαδή με ένα καλό κατούρηματάκι τσουκ... θα βγαινε...

Χαχαχα! Δεν το σκέφτηκα αυτό.

Ναι, πάρτε τηλ. πριν πάτε, μην τρέχετε άδικα. Αν απεργούν, μπορείτε να επωφελειθειτε της ημέρας και να κάνετε άλλα πραγματάκια μαζί. Ρεπώ μέσα στην εβδομάδα είναι ωραίο, όπως και να'χει.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δλδ άλλες 5 βδομάδες έμειναν? Ωραία....

Από εχτές πλένω πάλι...Εσείς φταίτε, με αγχώσατε. Πριν λίγο έφαγα μία μικρή φρίκη , έψαχνα τις πάντες και ανοίγω την υποτειθέμενη σακούλα και μέσα είχε ένα χαλάκι από αυτό που έχει ζωάκια και παίζουν τα καμάρια μας, 2-3 λούτρινα, και μία μεγάλη τίγρη της fisher price που η ουρίτσα της κάνει καμάρα και κρέμονται κουδουνίστρες.... Οι πάντες πουθενά.... Ωχ λέω πλάκα θα χει να τα πέταξα κατά λάθος. Τελικά τα βρήκα στην ντουλάπα με τα παπλώματα (όταν δεν έχεις χώρους τα σφηνώνεις παντού...) και τώρα η πάντα πλένεται στους 30 και μετά θα βάλω και το παπλωματάκι και το κάλυμα της αλλαξιέρας το ασουρτί.....

Μαράκι Σπίλπμεργκ καλό το όνειρο, φαντάζεσαι να μας έλεγαν ξαφνικά, "Α, έχετε δίδυμα!!"

Εύχομαι να μην απεργούν στο Παπανικολαόυ κορίτσια και κάνετε τσάμπα κόπο.

Και Θεσ/νικη μουντόκαιρο έχει ε? Αχ και περιμένω να μου έρθει και ένα τσουρέκι αύριο από πάνω..... γιαμμμμμ


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες.......θέλω και εγώ καφεδάκι και κουλουράκια και μερέντα......λέω να περπατήσω σήμερα......(ρίχνω χιλιόμετρα μέσα στο Ναύπλιο:tongue:)πάω να πάρω και κάτι κορνίζες για τις φώτο του γάμου(ακόμα παλεύω με το γάμο)strata αν θες ταξιδάκι έλα Ναύπλιο,μόνη είμαι:wink:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δλδ άλλες 5 βδομάδες έμειναν? Ωραία....

Από εχτές πλένω πάλι...Εσείς φταίτε, με αγχώσατε. Πριν λίγο έφαγα μία μικρή φρίκη , έψαχνα τις πάντες και ανοίγω την υποτειθέμενη σακούλα και μέσα είχε ένα χαλάκι από αυτό που έχει ζωάκια και παίζουν τα καμάρια μας, 2-3 λούτρινα, και μία μεγάλη τίγρη της fisher price που η ουρίτσα της κάνει καμάρα και κρέμονται κουδουνίστρες.... Οι πάντες πουθενά.... Ωχ λέω πλάκα θα χει να τα πέταξα κατά λάθος. Τελικά τα βρήκα στην ντουλάπα με τα παπλώματα (όταν δεν έχεις χώρους τα σφηνώνεις παντού...) και τώρα η πάντα πλένεται στους 30 και μετά θα βάλω και το παπλωματάκι και το κάλυμα της αλλαξιέρας το ασουρτί.....

Μαράκι Σπίλπμεργκ καλό το όνειρο, φαντάζεσαι να μας έλεγαν ξαφνικά, "Α, έχετε δίδυμα!!"

Εύχομαι να μην απεργούν στο Παπανικολαόυ κορίτσια και κάνετε τσάμπα κόπο.

Και Θεσ/νικη μουντόκαιρο έχει ε? Αχ και περιμένω να μου έρθει και ένα τσουρέκι αύριο από πάνω..... γιαμμμμμ

α εσυ πηρες κ παιχνιδια!!!!

καλα καναμε κ σε αγχωσαμε!!αιντε πλενε!στους 30 την εβαλες ε?εγω την ειχα βαλει στο κρυο στο προγραμμα για ευαισθητα....

εδω εχει ομιχλη!(στην θαλασσα)κ το Παπανικολαου ειναι πανω στο βουνο!(φαντασου εκει τι θα χει)

Οντως Μαρακι..ταινια επιστημονικης φαντασιας το ονειρο σου!!!:tongue:

ps.τσουρεκι Τερκενλη??με σοκολατα και καστανο????μιαμμμμμ


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

εεεεε Βίκυ θέλω και τσουρέκι...η μπέμπα κάνει αεροπλανικά λέμε:D

Τσουρεκάκι με σοκολάτα μέσα έξω έχω παραγγείλει ..... γιαμι γιάμι....

Να σου πω, επειδή οι φιλενάδες μας είναι κ@λόπαιδα και πρωί πρωί μας άρχισαν με τα κουλουράκια και τις μερέντες, άνοιξα και εγώ το ντουλάπι και απολαμβάνω μία κουταλιά μερέντα.. Θέλεις?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ααααα σταματήστε! Εικονικό πρωινό το χαρακτήρισα εγώ... :'(

Μερέντα, κουλουράκια, τσουρέκι με σοκολάτα μέσα/λεξω. Θα λιποθυμίσω....

Αντε ρε σίδηρε, κάνε ότι είναι να κάνεις να φάω και γω η φουκαριάρα μπαμπούσκα!


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...