Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ


pontikaki

Recommended Posts

Δεν ξερω αν ανοιγω στο σωστο μερος το θεμα -ελπιζω ναι icon_razz.gif-

Περνουμε μεταθεση στην ορεστιαδα και θελω να ρωτησω οποια-ος ξερει οτιδηποτε ευπροσδεκτο!

Απο σπιτια,ενοικια,γιατρους: παιδιατρους,γυναικολογους και οτι αλλο ξερετε!

ευχαριστω εκ των πρωτερων!icon_rolleyes.gif


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πιστεύω ότι θα περάσετε καλά πάνω. Δεν είμαι από εκεί αν και είναι από Έβρο η καταγωγή μου. Η Ορεστιάδα είναι μια ζωντανή πόλη με νεαρόκοσμο και πολλους άλλους στρατιωτικούς.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι μαθαμε και εμεις! παμε με πολυ θετικη ενεργεια! και μονο που φευγουμε απο το νησι και παμε σε στεργια ειναι μια παρηγορια για μας! ειχαμε πολλα χρονια εδω και βαρεθηκαμε πια


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κι μαπο μενα.εμεις εδω κενα χρονο ειμαστε Διδυμοτειχο.η ορεστιαδα σου προσφερει αρκετες επιλογες σε αγορα κ εξοδους.για ενοικια δεν ξερω να σου πω αλλα για παιδιατρους πες αν θες να σου απαντησω με πμ.ευχομαι καλη μετακομιση και καλη διαμονη


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

για τους παιδιατρους καλη μου:tongue:.οι παιδοτοποι ακομα μου ειναι αγνωστοι γιατι το κουφετακι μου ειναι ακομα μικρο.ευχαριστως παντως αν μπορω να σε βοηθησω σε κατι


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

κι εγω διδυμοτειχο μενω το οποιο το συχαινομαι αλλα την παρασκευη εμαθα οτιοαντρας μου πηρε μεταθεση για κω.μπορω να πω οτι τωρα πια με την ιδεα της μεταθεσης στενοχωριεμαι που θα φυγω.οσο για την ορεστιαδα δεν ειναι το καλυτερο μου αλλα τουλαχιστον εχει περισσοτερη κινηση απο το διδυμοτειχο

Link to comment
Share on other sites

για τους παιδιατρους καλη μου:tongue:.οι παιδοτοποι ακομα μου ειναι αγνωστοι γιατι το κουφετακι μου ειναι ακομα μικρο.ευχαριστως παντως αν μπορω να σε βοηθησω σε κατι

Γραψε λαθος βρε τιτινα μου απλα μιλαγα πριν σου απαντησω για παιδοτοπους και μπερδευτηκα!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγω διδυμοτειχο μενω το οποιο το συχαινομαι αλλα την παρασκευη εμαθα οτιοαντρας μου πηρε μεταθεση για κω.μπορω να πω οτι τωρα πια με την ιδεα της μεταθεσης στενοχωριεμαι που θα φυγω.οσο για την ορεστιαδα δεν ειναι το καλυτερο μου αλλα τουλαχιστον εχει περισσοτερη κινηση απο το διδυμοτειχο

στην κω τουλαχιστον θα κανετε και τα μπανακια σας!!!! ισως να σου αρεσει περισσοτερο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας!στην ορεστιαδα να προσεχετε με το θεμα των γιατρων. πολλοι εχουν σπουδασει στη βουλγαρια.υπαρχουν καλοι γιατροι αλλα για γυναικολογο και παιδιατρο καλυτερα στην αλεξανδρουπολη.:D

Link to comment
Share on other sites

αντε για το γυναικολογο οκ να παω στην αλεξανδρουπολη αλλα τον παιδιατρο τον θελεις κοντα σου μωρε με αγχωσες τωρα.

βρε τιτινα μου δε μου στελνεις πμ με τους παιδιατρους που ξερεις?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...