Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό; 

η mariath μας ειναι εγκυουλα


Recommended Posts

συγχαρητήρια μαρακι μας. Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε 8μήνες να κρατάς αγκαλιά αγγελουδι σου. Μπράβο κοριτσάκι μου.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ,ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....

ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ....

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΕ 2?ΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Mαρια μου γλυκια ...

Συγχαρητηρια κουκλιτσα μου και απο εδω!!

Να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη και να απολαυσεις οσο το δυνατον περισσοτερο αυτη τη γλυκια περιοδο της ζωης σου!!

378984zi6qrhix4l.gif

φιλακια πολλα πολλα!!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου γλυκο!!!χιλια ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

να εχεις μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου γερο και δυνατο στην αγκαλιτσα σου!!!

να προσεχεις και να δινεις πολλα χαδακια στο μπεμπακι σου απο τις θειουλες!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου σε λιγες μερες που θα αρχισει η κοιλιτσα σου να φουσκωνει σιγα σιγα και θα νιωθεις το σπορακι σου να κουνιεται,που θα ακους την καρδουλα του στους υπερηχους, θα νιωσεις τι παει ευτυχια κι εσυ κι ο αντρας σου!

συγχαρητηρια κοριτσακι ευχομαι μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και συντομα να κρατησεις το αγγελουδι σου στην αγκαλια σου!000200C2.gif


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

καλα ουτε που πηρα ειδηση οτι μου ανοιξατε θεματακι να σας ευχαριστησω... Πάλι καλά που το ειδα πριν γεννήσω.... χαχαχα

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας, να ειστε καλά και καθε μια να πετύχει ότι επιθυμεί!


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...