Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Loukia parallagi onomatos!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Με το καλο να υποδεχτείς την κορούλα σου!

Μου αρεσει το Λουκια πολυ. Η μονη παραλλαγη που εχω ακουσει ειναι Λια, αλλα δεν μου αρεσει.. εκτος κ αν προτιμας καποια ξενη εκδοχη του ονοματος.


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2017 at 11:22 ΠΜ, Nina86 είπε:

Geia sas, 

Eimai egkios kai tha kanw koritsaki. Apofasisa na dwsw to onoma tis mamas mou pou einai Loukia. Alla den mou aresei idiaitera. Gnwrizete kamia parallagi tou onomatos? Thelw poli na parei to onoma tis mamas mou alla den mou aresei to loukia akrivws opws einai. Kamia idea?

Το Λία εμενα μου αρέσει πάντως αλλιώς μπορείς και Λούση! Αλλά αυτό μου κάνει πιο πολύ σε κουταβίτσα

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...