Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , riaki25 είπε:

Γεια σας κορίτσια στην εγκυμοσύνη κάνει να περνούμε παυσίπονα για πονοκέφαλο.?

Γεια απο οσο ξερω κανει αλλα ρωτα κ το γιατρο σου εμενα μαφηνει αν κ δεν εχει τυχει να παρω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , riaki25 είπε:

Δεν τον βρήκα κορίτσια .. Εντομεταξυ έχω τόσες απορίες να τον ρωτήσω. Π.χ. αν καθαρίζω με χλωρίνη το σπίτι.. Αν πίνουμε αναψυκτικά.. χίλια δυο..

Οταν πας θα σου δωσει μια λιστα με οδηγιες για ολα μην ανχωνεσαι σημειωσε κ οτι απορια εχεις για να εισαι σιγουρη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κ εγω υπεφερα απο πονοκεφαλους στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης μου επετρεπε να παρω ντεπον.μου ειχε πει να ξαπλωνω κ αν δεν μου περναει τοτε να παιρνω.μπορεις να ρωτησεις κ φαρμακοποιο να σου πει.αλλιως παρε τηλ σε καποιο νοσοκομειο κ ρωτα.θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Οταν πας θα σου δωσει μια λιστα με οδηγιες για ολα μην ανχωνεσαι σημειωσε κ οτι απορια εχεις για να εισαι σιγουρη

Σήμερα πήγα κ με είπε να προσέχω πολύ γιατί ακόμα δεν φαίνεται αν είναι εξωμήτριο.. Με έκανε μόνο υπέρηχο κ με είπε ότι ακόμα είναι νωρίς κ κλείσαμε ραντεβού για Σεπτεμβρίο κ μου είπε τότε θα τα πούμε όλα..

πρίν από 3 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Επειδη κ εγω υπεφερα απο πονοκεφαλους στο πρωτο τριμηνο της εγκυμοσυνης μου επετρεπε να παρω ντεπον.μου ειχε πει να ξαπλωνω κ αν δεν μου περναει τοτε να παιρνω.μπορεις να ρωτησεις κ φαρμακοποιο να σου πει.αλλιως παρε τηλ σε καποιο νοσοκομειο κ ρωτα.θα σου πουν.

Ευτυχώς νιώθω λίγο καλύτερα.. Απλά νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα για να έχω πονοκέφαλο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@riaki25 για μενα μην παίρνεις κανένα χάπι εκτός και αν ειναι πολυ απαραίτητο ένας πονοκέφαλος είναι κανε υπομονή θα περάσει κανε μασάζ στο κεφάλι σου με τα χέρια σου μην παίρνεις χάπια 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@riaki25 για μενα μην παίρνεις κανένα χάπι εκτός και αν ειναι πολυ απαραίτητο ένας πονοκέφαλος είναι κανε υπομονή θα περάσει κανε μασάζ στο κεφάλι σου με τα χέρια σου μην παίρνεις χάπια 

Τελικά δεν πήρα..θα έχω τώρα πονοκεφάλους ε ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , riaki25 είπε:

Τελικά δεν πήρα..θα έχω τώρα πονοκεφάλους ε ?

Εγώ είχα πονοκεφάλους στην αρχή. Είναι λόγω της αλλαγής των ορμονών.. Κάνε υπομονή.. Έτυχε να πάρω νομίζω μόνο μια φορά αναλγητικό και αν δεν κάνω λάθος πήρα παναντολ. Νομίζω παναντολ ντεπον επιτρέπονται. Δεν Είναι κακο να ενημ τον γιατρό σου. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...