Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Η BOUKIE ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΣ!!!!


minaki

Recommended Posts

μπουκιτσα μου σαν χθες μου φαινετε που μας ανακοινωσες οτι περιμενες τον θησαυρο σου να σου ζησει να ειναι παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη και καλο σαραντισμο να εχετε μανα και κορη!!!!!!!

1817750pthntc3gho.gif


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγαπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! να σου ζησει και απο δω!!!!!!!!!!!!! γερη ευτυχισμενη και τυχερη να ειναι στην ζωη της και κουκλα οπως η μαμα αλλωστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα υπολοιπα περιμενω με αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια καρδουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ!!!

ΓΕΡΗ,ΔΥΝΑΤΗ,ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπουκίτσα να σου ζησει!!!!

Να ειναι γερη και καλοτυχη. Και εσυ με τον αντρα σου να ειστε γεροι και παντα κοντα της.

Οποτε μπορεις περιμενουμε νεα σου.

Φιλια πολλα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπουκι μου ποτε ανοιξες το τοπικ μας "συμπτωματα εγκυμοσυνης", ποτε περιμενες να δεις το θετικο τεστ και τωρα................εισαι μανουλα!!!!!!!

κοριτσακι μου γλυκο να την χαιρεστε να ειναι γερη κ δυνατη και με το καλο να πατε σπιτι σας!!

Link to comment
Share on other sites

μπουκιτσα μου να σας ζήσει το νεο μέλος της οικογένειας!! να την χαίρεστε την μικρούλα και να την δείτε οπως επιθυμείτε!!

με το καλό στο σπιτάκι σας και καλά ξενύχτια:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοπέλα μου όμορφη και γλυκιά να σας ζήσει η κορούλα σας!!!Υγιής, γερή, καλότυχη κι ευτυχισμένη να είναι ΠΑΝΤΑ!!!!! Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας, να γνωριστείτε και να βρείτε τους καινούριους σας ρυθμούς! Είμαι σίγουρη πως οι μέρες σας από εδώ και πέρα θα είναι απόλυτα, μα απόλυτα, ευτυχισμένες...

Φιλάκια πολλά πολλά πολλά και περιμένουμε εντυπώσεις όποτε με το καλό μπορέσεις!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Koritsares mou glykies sas eyxaristw therma gia tis omorfes eyxes kai proswpika kai ek merous ths oikogeneias mou pleon...xaxaxaxa

eyxomai se oles oses perimenoun to mpempaki tous na exoun mia teleia egkymosynh kai me to kalo na to dextoun kai se oses epithymoun ena bebe na tous symvei syntoma to thavma!!!!!!!eilikrina dyskolevomai na to pistepsw akomh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...