Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

Ασε σου λεω........ τελικα ειδες που ελεγες για ξανθιες;; ε υπαρχουν κ χειροτερα,,,χαχαχαχα!

Κ μεις πριν πεσουμε για υπνο την αλλαζουμε..

χαχαχα...α ωραία, πήρα λίγο τα πάνω μου!!!!! Δεν είμαι τόσο χαζή τελικά....χαχαχα..:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το ραντεβου με τον μπεμπη καλε..χαχα!!

που να παω καλη μου?? εδω μεχρι την τουαλετα παω και ποναω..

AXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ, ο μπεμπακος για να δουμε ποσο θα κρατηθει;;;


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα δειξει..

οταν ειχα κοψει τη περιδεση στη κορη μου εκοψα και την ιδια μερα το σπασμολυτικα συνεπως για δυο μερες δεν ειχα καθολου συσπασεις η αλλες ενοχλησεις και μετα το 2ο 24ωρο με επιασαν ξαφνικα οι πονοι...

στον μπεμπη δεν παιρνω καιρο τα σπασμολυτικα συνεπως βαση με την εμπειρια και την αυτοψια της μαιας και του γιατρου μαλλον εχουμε μπει σε μια προεργασια σχετικη..αρα κοντος ψαλμος αλληλουια..ηδη παροδικα ποναω (οχι ακομη σε τακτικα διαστηματα)

τωρα βαζουμε τη μικρη για υπνο (μακαρι να χε κοιμηθει για μεσημερι..βλεπω με την αλλαγη της ωρας να ξυπναει απο τις 6 το πρωι ) και θα παω να ξαπλωσω και εγω..ελπιζω να μας αφησει να κοιμηθουμε και να μην γκρινιαζει παλι..μια εκεινη, ενας και ο μπεμπης.. τρελλο πανηγυρι..

αυτα τα ολιγα..

καλο βραδυ αν δεν ξαναμπω..φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρηγγειλα ενα ring sling, θα μας το κανει δωρο η πεθερα μου...

Στο ιντερνετ εχουν απο 47? ενω σε μαγαζι τα ειδα 100?:shock:

Και τα στελνουν κ στο σπιτι!!

1610_omorfa_xrwmata_sto_marsipo.JPG


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσουδια!!!

Αριστεα, τελειο το ring sling.. εχω κι εγω ενα ριγε με διαφορες αποχρωσεις του πρασινου...

Καλα, το παλικαρι με την αλλαγη ωρας ΘΕΟΣ!!!! Γελιο που εριξα!!

Αρτεμη, δεν ξερω γιατι ετσι με το τικερακι σου!! Αυτα μονα τους αλλαζουν.. μαλλον θα κολλησε...


Mothers are angels in training...

jwLhp2.png2424597ta5uajf0xr.gif

BASTAAA!!!46004w58epfhi7j.gif

Link to comment
Share on other sites

Αριστέα με το καλό να παραλάβεις το ring sling!!!!!:P

Μου πήρε ένα τέτοιο δώρο μία συνάδελφος αλλά δεν έχει κρίκο!! Βασικά το είχα δει εγώ από πριν και το ήξερε κι έτσι μου το πήρε!!

Διάβασα τις οδηγίες.....εύκολο φαίνεται!!

Βέβαια το δένεις κόμπο αλλά στις εικόνες φαίνεται να μην υπάρχει πρόβλημα!! Ε, στην τελική περνάω εγώ έναν κρίκο!!;)

Αλλά μάλλον θα τα καταφέρω με τον ζουμπούκο μου!!!!!!!:P

Προσπάκι καλόν ύπνο απόψε.....και πάλι με το καλό να έρθει ο μπεμπούλης σου!!!!!! Θα κάνει μπαμ η εμφάνισή του από την μπαμ εξαφάνιση τη δική σου από το καφέ μας!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ομορφο ring sling.. εχω και εγω ενα λινο σε αποχρωση λαδι.. απο το asteraki ring sling, το χα παρει το 2008 40 ευρω και παλι φθηνοτερο απο αυτα που ηδη ειχαν βγει στην αγορα..ηταν και νεο φρουτο τοτε..

κοιμηθηκα 3 ωρες και ξυπνησα για να φαω, απο τοτε βλεπω Kill Bill (φαινεται οτι κυοφορω γιο ετσι???? ειδαλλως τετοιες ταινιες δεν βλεπω..) και περναω τα πονακια μου οποτε με θυμουνται..

ακομη ειναι σποραδικα σε μορφη πονων περιοδου και συσπασεων και καποιες φορες εχω κατι τραβηγματα στο τραχηλο ιδιαιτερα επωδυνα..

θα δουμε αυριο πως θα παει..

εντωμεταξυ το βλημα εχασα το κινητο της μαιας μου...οτι να ναι!!

αντε παω παλι για ξαπλα..

Link to comment
Share on other sites

Το Κill Bill ειναι απο τις ταινιες που μου αρεσαν πολυ.. μεχρι που ειπε ο Αντ "Η Ουμα Θερμαν ειναι γυναικαρα!!" :mad: και ξενερωσα τη ζωη μου!!! Ε, δεν ειναι και τοσο καλη μεταξυ μας!!!

Προσπ, μπορεις να βρεις το τηλ της μαιας απο καπου αλλου?? :confused:

Επισης, επειδη ξυπνησα μεσημερι και δε βλεπω να με πιανει υπνος, χαζευω εδω στο διαδικτυο... Αν σου αρεσει, σου προτεινω να βαλεις αυτην την εικονα ως αβαταρ στο προφιλ σου!! Μολις την ειδα εσυ μου ηρθες στο μυαλο.. :lol:

;););)

super+mum.gif


Mothers are angels in training...

jwLhp2.png2424597ta5uajf0xr.gif

BASTAAA!!!46004w58epfhi7j.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ξύπνιες βλέπω!!

Πριν λίγο γύρισα απο ένα κουτούκι όπου φυαικά δεν άφησα τίποτα όρθιο! Ευτυχώς που είπε ο γιατρος να προσέχω με το αλάτι!

έπαιξα ένα μπαζ, τους κέρδισα και ετοιμάζομαι σιγα σιγα για ύπνο;):tongue:


dbLDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...