Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Η εικόνα της ημέρας


Recommended Posts

ozalina σήμερα με αντιπροσωπεύεις πολύ

tzim η φωτογραφία μου θυμίζει κάτι από ένα ταβερνάκι σε χωριό της Ναυπάκτου. Μήπως είναι από 'κει τριγύρω;

Δεν την έβγαλα εγώ δεν ξέρω να σου πω εμένα μου θυμίζει ζεστή βραδιά και παρέα με φίλους κάπου σε θάλασσα ...Χαμογέλα..
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 304
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Μαρία-Ελπίδα μου θύμισες με τη φωτό, μια φορά που είχαμε πάει στην Καλαμάτα και καθήσαμε σε ένα εστιατόριο, το οποίο ήταν χτισμένο σε επίπεδα δηλαδή στην πλαγιά του βουνού κι είχε μια μαγευτική θέα στο Μεσσηνιακό κόλπο και το απέναντι ακρωτήρι, άλλο πράγμα. Θέλαμε μόνο να κοιτάμε τα φώτα, όπως ακριβώς στη φωτογραφία που έβαλες.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία-Ελπίδα μου θύμισες με τη φωτό, μια φορά που είχαμε πάει στην Καλαμάτα και καθήσαμε σε ένα εστιατόριο, το οποίο ήταν χτισμένο σε επίπεδα δηλαδή στην πλαγιά του βουνού κι είχε μια μαγευτική θέα στο Μεσσηνιακό κόλπο και το απέναντι ακρωτήρι, άλλο πράγμα. Θέλαμε μόνο να κοιτάμε τα φώτα, όπως ακριβώς στη φωτογραφία που έβαλες.

Εviri αυτο που περιγραφεις ειναι στην Βεργα, στην πλαγια που εχει πολλα μπαρ και εστιατορια.

αυτη η φωτο που εβαλα εγω ειναι απο την αλλη πλευρα αλλα εχουν σχεδον την ιδια θεα.

και η δικη μου η φωτο ειναι απο το μαγαζι που εκανα τον γαμο μου.

Link to comment
Share on other sites

CIMG3497.JPGCIMG3495.JPGCIMG3498.JPGCIMG3500.JPGCIMG3501.JPGCIMG3502.JPGCIMG3620.JPGCIMG3615.JPGCIMG3676.JPGCIMG3695.JPGΕικόνες από της διακοπές που κάναμε φέτος σε υψόμετρο 1600 μέτρα στην gela της Βουλγαρίας που το δωμάτιο με τζακούζι με σαλόνι με μπαρ και κουζίνα και θέα όπως βλέπετε 30 ευρώ..Που εγώ για βουλγαρια δεν ήθελα να ακούσω άνετα θα ξαναπάω ..Μα μιλούσαν και δεν τους άκουγες με λίγα αγγλικά όλα μια χαρά ...CIMG3613.JPG
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είμαι εδω μέσα για να μοιράζομε οτι καλό έχω δει και έχω μάθει ,ε αυτο ειναι απο τα καλα που πέρασα εκει ...οι άνθρωποι ειναι πολυ απλοί και απο εμας..με 70 ευρω την ημερα περνάς πλουσιοπάροχα ,και για να πάω στα Ζαγοροχώρια θέλω 120 μόνο για το δωμάτιο...Έχουμε παει 5 φορές ,για εμάς εδώ είναι δίπλα ..

Link to comment
Share on other sites

CIMG4738.JPGCIMG4744.JPGΣήμερα το πρωί ενώ διέσχιζα την παραλία είδα την ομίχλη σταμάτησα πήρα την φωτογραφική μηχανή και έβγαλα κάποιες φωτογραφίες να της ανεβάσω για εσάς ,φρέσκες..Καλησπέρα ..
Link to comment
Share on other sites

και τούτες CIMG4743.JPGCIMG4729.JPGCIMG4738.JPGCIMG4744.JPGΣήμερα το πρωί ενώ διέσχιζα την παραλία είδα την ομίχλη σταμάτησα πήρα την φωτογραφική μηχανή και έβγαλα κάποιες φωτογραφίες να της ανεβάσω για εσάς ,φρέσκες..Καλησπέρα ..
θα ανεβάσω και αλλες..
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...