Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Η εικόνα της ημέρας


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 304
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nikolekaki η κούκλα είναι της cuite . εγώ έχω 2 γιους όπως εσύ!!!!

Χε χε... σωστά! Ε, τότε θα μονομαχήσουμε για την καρδιά της κούκλας! Εμένα είναι 3,6 ο ένας και 15 μηνών ο άλλος. Culte τέσσερις οι γαμπροί! Διαλιέχτεεε!!!!

:P:p:p:p:p:p


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χε χε... σωστά! Ε, τότε θα μονομαχήσουμε για την καρδιά της κούκλας! Εμένα είναι 3,6 ο ένας και 15 μηνών ο άλλος. Culte τέσσερις οι γαμπροί! Διαλιέχτεεε!!!!

:P:p:p:p:p:p

Καλέεεεεεεεεε

έχω και εγώ δύο γιους!

Αφήστε που την culte "την ξέρω" και από το τόπικ αδύνατα μωρά, οπότε έχω προτεραιότητα χαχαχαχαχαχαχα

:lol: :lol: :lol:


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πολύ όμορφα τα μωράκια σας, να τα χαίρεστε!

Μήπως όμως μετά από λίγο να τις αφαιρούσατε τις φωτό; Υπάρχουν πολλοί κακόβουλοι κατα καιρούς....Μην εκθέτετε τα αθώα τους προσωπάκια στην φόρα...

Φιλικά πάντα...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...