Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Bonjour!!!


TasNat

Recommended Posts

Bonsoir elieva et annie77 moi c'est comme vous c'est plus facile de leur parler en grecque mais je leur parle souvent en Francais et ils essaient de me repondre en Francais aussi mais des fois quand ils sont fatiguer ils me disent "δεν καταλαβαινω τι μου λες " et voila.Annie77 quelles ages ont tes filles?


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Bonsoir a tous!

Etes vous ici??

Je suis tres heureuse qu' il a de plusieures mamans ici qui parlent la langue francaise! (je l adore!!)

Moi je suis Nefeli et je vais avoir un bebe(fille!!) dans 4 mois!! Jai bien sure tres d angoisse! J ai l intention de lui parler en francais en esperant qu un jour elle decide de suivre des etudes francaises!

J habite a Athenes aussi!

J espere que tous ayez un bon week-end!! :)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...