Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Αχνη γραμμη η οχι;


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Καντι είπε:

Η δεύτερη γραμμη φάνηκε αμέσως η μετα απο κανα δεκάλεπτο;

Κατ ευθειαν μολις πέρασαν τα ουρα στην οθόνη φανηκε οτι βγηκε αμεσως απλα ειναι παρα πολυ αχνη αυτο με μπερδεύει αλλα ειναι κ αρεκτα νωρις :/ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Angel91 είπε:

Κατ ευθειαν μολις πέρασαν τα ουρα στην οθόνη φανηκε οτι βγηκε αμεσως απλα ειναι παρα πολυ αχνη αυτο με μπερδεύει αλλα ειναι κ αρεκτα νωρις :/ 

κ γω την βλεπω αν κ ειμαι κ γκαβη αχαχαχχα μπράβο κορίτσι μ.....συγχαρητήρια 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ γω την βλεπω αν κ ειμαι κ γκαβη αχαχαχχα μπράβο κορίτσι μ.....συγχαρητήρια 

Μετα απο μια βιοχημικη κ μια παλινδρομη ειλικρινα το ευχομαι!!!! Σε ευχαριστωωωω❤️❤️❤️❤️❤️ Μακαρι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angel91 είπε:

Κατ ευθειαν μολις πέρασαν τα ουρα στην οθόνη φανηκε οτι βγηκε αμεσως απλα ειναι παρα πολυ αχνη αυτο με μπερδεύει αλλα ειναι κ αρεκτα νωρις :/ 

Ολα να σου πανε καλα αυτην την φορα κορίτσι μου!  Την ειχα πατήσει ετσι γι αυτο σε ρώτησα, ηταν αρνητικό αλλα απο την επιθυμία μου δεν το πέταξα και μετα απο κανα 20 λεπτό έβγαλε γραμμη. Εσενα αφου βγήκε αμέσως εισαι εγκυουλα.!

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Καντι είπε:

Ολα να σου πανε καλα αυτην την φορα κορίτσι μου!  Την ειχα πατήσει ετσι γι αυτο σε ρώτησα, ηταν αρνητικό αλλα απο την επιθυμία μου δεν το πέταξα και μετα απο κανα 20 λεπτό έβγαλε γραμμη. Εσενα αφου βγήκε αμέσως εισαι εγκυουλα.!

Καταλαβαινω κοριτσι μου! Θα ξένα κανω βεβαια σε καποιες μερες να δω αν θα βγει κ πιο σκουρόχρωμη εννοειται αλλα ειλικρινα το ευχομαι! Σε ευχαριστω πολυ παντως Κ εσυ οτι επιθυμεις ! ❤️

Κοριτσια υπαρχει περίπτωση να ειναι η γραμμη εξάχνωσης;; :( 

Κοριτσια υπαρχει περίπτωση να ειναι η γραμμη εξάχνωσης;;  :( 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Angel91 είπε:

Καταλαβαινω κοριτσι μου! Θα ξένα κανω βεβαια σε καποιες μερες να δω αν θα βγει κ πιο σκουρόχρωμη εννοειται αλλα ειλικρινα το ευχομαι! Σε ευχαριστω πολυ παντως Κ εσυ οτι επιθυμεις ! ❤️

Κοριτσια υπαρχει περίπτωση να ειναι η γραμμη εξάχνωσης;; :( 

Κοριτσια υπαρχει περίπτωση να ειναι η γραμμη εξάχνωσης;;  :( 

Εγώ δυστυχώς δεν βλέπω κάτι επειδή  είναι πάνω στα γράμματα και δεν μπορώ να καταλάβω ... Η γραμμή εξάτμισης βγαίνει μετά από κάποια ώρα για αυτό πρέπει το τεστ να το κοιτάμε την ώρα που λένε οι οδηγίες κάνε ξανά ένα τεστ όταν θα έχεις καθυστερηση να είσαι σίγουρη !!! Και εύχομαι πραγματικά να είναι θετικό!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brigitt είπε:

Εγώ δυστυχώς δεν βλέπω κάτι επειδή  είναι πάνω στα γράμματα και δεν μπορώ να καταλάβω ... Η γραμμή εξάτμισης βγαίνει μετά από κάποια ώρα για αυτό πρέπει το τεστ να το κοιτάμε την ώρα που λένε οι οδηγίες κάνε ξανά ένα τεστ όταν θα έχεις καθυστερηση να είσαι σίγουρη !!! Και εύχομαι πραγματικά να είναι θετικό!!!!! 

Εκεινη την ωρα βγηκε αμεσως τωρα τι να πω... μακαρι να μπορουσα να το ανεβάσω κανονικα να το δειτε θα ξανα κανω εντος ημερων βεβαια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...