Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ!! ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΉΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..

ΕΔΏ ΚΑΙ 2,5 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΊΧΑ ΚΑΦΈ ΣΤΟ ΕΣΏΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΆ.!! ΕΝΏ ΤΏΡΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΏΡΟΥΧΟ ΣΤΑΜΆΤΗΣΑΝ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΠΟΝΟΎΣΑ ΧΑΜΗΛΆ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΆ ΤΡΟΜΕΡΆ!! ΣΉΜΕΡΑ, ΚΑΛΎΤΕΡΑ .. 2-3 ΦΟΡΕΣ ΈΧΩ ΞΑΝΑΝΙΏΣΕΙ ΜΌΝΟ ΛΙΓΟ ΠΌΝΟ .ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΈΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΈΧΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ. ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΤΡΏΩ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΊΝΩ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ??:(.. ΑΝΗΣΥΧΏ ΠΟΛΛΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ!! ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΉΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..

ΕΔΏ ΚΑΙ 2,5 - 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΊΧΑ ΚΑΦΈ ΣΤΟ ΕΣΏΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΆ.!! ΕΝΏ ΤΏΡΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΏΡΟΥΧΟ ΣΤΑΜΆΤΗΣΑΝ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΠΟΝΟΎΣΑ ΧΑΜΗΛΆ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΆ ΤΡΟΜΕΡΆ!! ΣΉΜΕΡΑ, ΚΑΛΎΤΕΡΑ .. 2-3 ΦΟΡΕΣ ΈΧΩ ΞΑΝΑΝΙΏΣΕΙ ΜΌΝΟ ΛΙΓΟ ΠΌΝΟ .ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΈΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΈΧΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ. ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΌΛΑ ΑΥΤΆ ΤΡΏΩ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΌΛΗ ΜΈΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΊΝΩ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ??:(.. ΑΝΗΣΥΧΏ ΠΟΛΛΥ!!!

καλησπερα!

κανε μια β χοριακη να δεις για εγκυμοσυνη και αν δεν εισαι εγκυος κανε εναν υπερηχο σε εναν γυναικολογο

βεβαια μπορει να ειναι και κανα κρυωμα, συμβουλεψου τον γιατρο σου, και γραψε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να τό καταλάβω μέσω κάποιον συμπτωματων το αν ειμαι έγκυος .?:$ δΐοτι ειμαι φοιτητρια και αυτή τη στιγμή λεφτά για τεστ δεν μου περισσεύουν δυστιχως..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να τό καταλάβω μέσω κάποιον συμπτωματων το αν ειμαι έγκυος .?:$ δΐοτι ειμαι φοιτητρια και αυτή τη στιγμή λεφτά για τεστ δεν μου περισσεύουν δυστιχως..

ουτε απο το φαρμακειο? τι ασφαλεια εχεις? ικα απο τους γονεις σου? πηγαινε σε γυναικολογο εκει, δεν θα πληρωσεις τιποτα η σε δημοσιο νοσοκομειο στα εξωτερικα ιατρια. ο καλος σου δεν μπορει να συνησφερει? γιατι αν εισαι εγκυος πρεπει να το ξερεις αμεσα, τι θα κανεις?

παρολα αυτα τα συμπτωματα ποικηλουν και μερικες φορες ειναι ιδια με της περιοδου, η μπορει να μην εχεις και κανενα συμπτωμα, αναλογα τον οργανισμο. αυτα που αναφερεις παιζει να ειναι απο ενα απλο κρυωμα, μεχρι καμια κυστη στις ωοθηκες η βεβαια και εγκυμοσυνη.

προφυλαξεις επερνες και λες μην εγινε καμια στραβη η εχεις λογους να πιστευεις οτι εισαι εγκυος?

με την μαμα σου δεν μπορεις να το συζητησεις?

Link to comment
Share on other sites

kellara

καλησπερα κ απο μενα, συμφωνω απολυτα με την YOTOU

σε οτι σου εγραψε παραπανω, βρες καποιο τροπο να μαθεις τι γινεται, ειτε απο ενα τεστ , ακομα κ το πιο φθηνο η για μια απλη εξεταση ουρων στο μικροβιολογικο 3 ευρω, καλυτερα να γνωριζεις παρα να αγχωνεσαι κ να εισαι στο σκοταδι.ο φιλος σου τι λεει?με καποιον αλλον το εχεις συζητησει?


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι..δεν το 'χω συζητησει με κάποιον άλλον..επειδή υπήρχε κ παλαιοτερα πιθανότητα να υπηρχε κάποιο τέτοιο ενδεχόμενο και τελικα δεν ίσχυε για αυτό δεν του το χω πει καν στα σοβαρά πάλι, του το ανεφερα, μια φορά αυτό με το εσωρουχο και το ότι σχετίζεται με την εγκυμοσύνη και δεν δοσαμε καν βάση , απ το ένα αυτι μπήκε και απ το άλλο βγήκε...δεν το πήρε καν στα σόβαρα, και αυτό επειδή είχε ξανάγινει στο παρελθόν άλλες 2φορες αλλά τελικά δεν υσχιε..και όσο για το ικα μέχρι να κλείσω ραντεβού χαιρετίσματα.. θα μου κλείσουν μετά απο ένα μήνα:$.. και εχω και μια εβδομάδα τώρα καθυστέρηση....

Link to comment
Share on other sites

προτεινω να πας να κανεις μια γενικη ουρων ειτε σε μικροβιολογικο, ειτε σε καποιο εφημερευων νοσοκομειο, αν υπαρχει μεγαλο προβλημα οικονομικο

μπορει να εγινε αλλες 2 φορες οπως γραφεις κ να μην ισχυε εγκυμοσυνη τοτε, μπορει να ειναι κ σε αυτη την περιπτωση ετσι τα πραγματα, αν οχι ομως..???το ρισκαρεις?καλυτερα να γνωριζεις κ να ηρεμησεις,παρα ολη αυτη η αγνοια..

μπορει κ να μην ειναι κατι κ εσυ απο το αγχος σου να μπλοκαρεις τον οργανισμο κ να μην αφηνεις να σου κατεβει το αιμα,η μπορει να ειναι καμια κυστη που χρειαζεται παρακολουθηση, κ αν παλι ισχυει εγκυνοσυνη καλο θα ηταν να το ξερεις γιατι ισως χρειαστεις καποια αγωγη, σκεψου το μικροβιολογικο κ την γενικη ουρων κανει η 3 η 5 ευρω κ μην αφηνεις τιποτα στην τυχη του


PXkMp3.png 690739pesbqr6dqw.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα...παλιοτερα ειχα κ γω καφε για 2-3 εβδομαδες κ γω φοβομουν για εγκυμοσυνη γιατι τοτε ημουν μικρη αλλα τελικα ηταν τραχηλητιδα...

εχεις σταθερο κυκλο?αν ναι πηγαινε σε ενα εφημερευον νοσοκομειο πες τους οτι πονας χαμηλα σαν κολικου εντερου κ εκει που θα σε βαλουν να δωσεις ουρα πες τους υπαρχει κ η εκδοχη εγκυμοσυνης λογω καθυστερησης κ εκει θα λυθουν οι αποριες σου....πηγαινε στο γυναικολογικο τμημα...κ ετσι δεν θα ξοδεψεις χρηματα..


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...