Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ


Recommended Posts

Μοιραιδα με συγκινησε πολυ η ιστορια σου...Δε γνωριζομαστε, ομως η ιστορια σου ειναι μαθημα ζωης. Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου...Να βρεις συντομα αυτον που θα σε κανει ευτυχισμενη και να εκπληρωσεις μαζι του καθε σου ονειρο...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά πού ζω εγώ?? Τώρα το ειδα Μοιραδουλα μου! Κοριτσακι μου, καλύτερα να κανουμε μια καινουργια αρχη στη ζωη μας, παρα να τραβαμε απο τα μαλλια καταστασεις που δεν σωζονται. Ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις τον ανθρωπο που θα σου σταθει και θα μοιραζεστε το ονειρο απο κοινου...γι' αυτο δεν εχω καμια αμφιβολια!! Σου ευχομαι μονο τα καλύτερα απο εδω και στο εξης γλυκια μου και σε αγαπαμε πολυ, να το θυμασαι αυτο!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα και δεν ξέρω τι να πώ? Πριν λίγο καιρό μιλούσαμε για τις νέες σου προσπάθειες και τώρα αυτό μου ήρθε σαν κεραμίδα. Εύχομαι να είσαι εσύ καλά και όλα αυτα που ονειρεύεσαι θα γίνουν! Ότι χρειαστείς είμαι εδώ!


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ, μπράβο σου!!! Δεν έκανες υποχωρήσεις για να αποκτήσεις αυτό που θέλεις!! Μακάρι να είχαμε κι άλλες τα κότσια σου!!!

Τράβα μπροστά και πάλι θα συναντηθούμε!!!:D


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ρε συ Μοιραιδακι;;;;;;;;; ρε συ ψυχη;;;;;;;;;;

οταν σε γνωρισα σε εκεινον τον καφε..ειπα η ψηχη της παρεας!!!!! Θυμασαι;;;;;;;;;;;;;

Ολο γελιο .....γελιο γελιο..μου εκανες πολυ εντυωση σε αυτο!!!!!!!!!!

Ειμαι σιγουρη οτι ετσι θα συνεχισεςι απο εδω κ περα...κ αυτο πρεπει να κανεις!!!!!!!!

Οτι τελειωνει....τελειωνει για να αρχισει κατι καινουργιο κ πιο ωραιο...!!!!

Κ αυτο θα γινει!!!!!!!!!!!

να πιστευεις παντα σε ολα τα θετικα...κ ολα θα ερθουν ....αργα η γρηγορα....Αλλα θα ερθουν!!!!!!!!!!!!!

Θελουμε ολες να σε ξαναδουμε εδω.....

Αρχιζοντας καπως ετσι...:D:D:D:D

με πολλα χαμογελα.....γιατι τετοιος ανθρωπος εισαι!!!!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοπελιά δεν σε γνωρίζω, αλλά συγκινήθηκα και σε θαύμασα ταυτόχρονα.

Εχω ένα πράγμα πάντα στο μυαλό μου και πάντα μα πάντα έτσι συμβαίνει. Λέω πάντα λοιπόν κάθε εμπόδιο σε καλό, πάντα υπάρχει κάποιος λόγος που συνβαίνει κάτι, γιατί κάτι καλύτερο είναι να το ακολουθήσει.

Μην το βάζεις κάτω και θα δεις στο μέλλον ότι έτσι είναι!

Σου εύχομαι το καλύτερο λοιπόν να έρθει πιο γρήγορα απ' ότι φαντάζεσαι και όταν θα μας ξαναδιαβάσεις να με διαβεβαιώσεις γι' αυτό!

Καλή τύχη.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...