Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΜΑΣ(ΣΤΕΓΙΑ)


summer06

Recommended Posts

ΣΑΣ ΦΕΡΝΩ ΝΕΑ..Η ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 14:17..ENAN ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΛΗ 3860 ΜΕ Φ.Τ..(ΣΜΑΡΩ ΠΑΕΙ ΤΟ ΡΕΚΟΡ :D)

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΑ..ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

368374hvbaq23d1o.jpg


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

στεγια μου κοριτσακι μου γλυκο δεν θα μπορουσες να κανεις ωραιοτερο δωρο στην γιορτη του μπαμπα σου!!!να χαιρεσαι λοιπον τον μπαμπα σου και φυσικα να σας ζησει ο πριγκηπας που με τοση ανηπομονησια περιμενατε με τον μπαμπουλη σας!!!!


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει κορισαρα μου ο παιδαρος!!!!!!!!!Αργησε αλλα.....ηρθε επιτελους στη ζωη σας!!!!!Να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος!!Καλο σαραντισμο κοριτσαρα μου!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στέγια να χαίρεσαι το λατρεμένο μικρό σας πρίγκιπα, ο οποίος τελικά επέλεξε και την κατάλληλη ημερομηνία να κάνει εμφάνιση!!!

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...