Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

σαντορινη


eirinipr

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σου, Ειρηνάκι!Έχεις το όνομα της μαμάς μου!Εγώ μένω Αθήνα,αλλά σε λίγο καιρό ευελπιστούμε να πάμε μόνιμα στη Νάξο.Εσύ πως τα περνάς στην Κρήτη?Εκεί μεγάλωσες ή εκεί παντρεύτηκες?


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου, Ειρηνάκι!Έχεις το όνομα της μαμάς μου!Εγώ μένω Αθήνα,αλλά σε λίγο καιρό ευελπιστούμε να πάμε μόνιμα στη Νάξο.Εσύ πως τα περνάς στην Κρήτη?Εκεί μεγάλωσες ή εκεί παντρεύτηκες?

Γεια σου παντευτηκα μενω 8 χρονια κρητη κ μαρεσει παρα πολυ.εσυ ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Ειρήνη!Εγώ μεγάλωσα Αθήνα κι ο άντρας μου επίσης.Εκείνος είναι από Καρπενήσι.Αλλά εδώ κι ένα χρόνο πήραμε την απόφαση να εγκαταλείψουμε τη μίζερη ζωή της Αθήνας και να πάμε να ζήσουμε κάπου που μας αρέσει.Κι έτσι επιλέξαμε τη Νάξο.Αξίζει να το δοκιμάσουμε κι οτι γίνει.Εσύ έχεις παιδάκια ή σκοπεύεις να αποκτήσεις?


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σου Ειρήνη!Εγώ μεγάλωσα Αθήνα κι ο άντρας μου επίσης.Εκείνος είναι από Καρπενήσι.Αλλά εδώ κι ένα χρόνο πήραμε την απόφαση να εγκαταλείψουμε τη μίζερη ζωή της Αθήνας και να πάμε να ζήσουμε κάπου που μας αρέσει.Κι έτσι επιλέξαμε τη Νάξο.Αξίζει να το δοκιμάσουμε κι οτι γίνει.Εσύ έχεις παιδάκια ή σκοπεύεις να αποκτήσεις?

γεια Μαριγο ναι εχω ενα κοριτσακι 21 μηνων την κατερινουλα μου εσυ;εχω ερθει Ναξο 3 φορες ειναι πολλη ωραια

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...