Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΑΙΓΑΛΕΩ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα Κορίτσια!

Μένω Χαϊδάρι και ψάχνομαι για νέο παιδίατρο... Μπορείτε να μου συστήσετε κάποιον?

Ευχαριστώ πολύ!

Καλημέρα!!

Τα πρώτα χρόνια είχα τον κο Δαλιάνη στην Κερασούντος στο Χαϊδάρι, τώρα έχω την κα Πιπέρου στο Αιγάλεω που ειναι και στο ΙΚΑ, είμαι αρκετα ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Τα πρώτα χρόνια είχα τον κο Δαλιάνη στην Κερασούντος στο Χαϊδάρι, τώρα έχω την κα Πιπέρου στο Αιγάλεω που ειναι και στο ΙΚΑ, είμαι αρκετα ευχαριστημένη

Καλημέρα κορίτσια.Εγώ μένω κοντά στο ΙΚΕΑ και όσο για τη δουλειά έχω άδεια μέχρι τον Δεκέμβρη.Ευτυχώς μετά δουλεύω Αγ.Βαρβάρα και θα είμαι κοντά.

Όσο για το θέμα παιδιάτρου εγώ έχω την κυρία Τριβλή στο Αιγάλεω και ως τώρα είμαι ικανοποιημένη.Μου τη σύστησαν κάποιες φίλες μου που πάνε τα παιδάκια τους εκεί και μου είπαν πολύ καλά λόγια.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κορίτσια! τι κάνετε;

Σήμερα τελειώνω την δουλειά και πάω στο Γύθειο για Πάσχα!

δεν ξέρω αν θα έχω ιντερνετ , Σας εύχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και να περάσουμε όλοι καλά με τις οικογένειες μας.

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια! τι κάνετε;

Σήμερα τελειώνω την δουλειά και πάω στο Γύθειο για Πάσχα!

δεν ξέρω αν θα έχω ιντερνετ , Σας εύχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και να περάσουμε όλοι καλά με τις οικογένειες μας.

Καλό ταξίδι να έχετε και καλά να περάσετε. Καλή Ανάσταση!!!

Εμείς θα φύγουμε την Μ.Πέμπτη για Νέα Μανωλάδα Ν.Ηλείας, τα παιδιά έφυγαν σήμερα με τους γονείς μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα και από εμένα. Μένω Χαϊδάρι, κοντά στην Καραϊσκάκη προς Αιγάλεω, έχω 2 παιδιά και για παιδίατρο έχω τον Θεοδώρου στο Αιγάλεω που με έχει στηρίξει πάρα πολύ σε ότι χρειάστηκα. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Εγώ μένω στο Ίλιον αλλά γεννήθηκα στο Αιγάλεω (πλησίον Αγ. Σπυρίδωνα) κι έμενα εκεί μέχρι πριν τρεις μήνες που αγοράσαμε σπίτι στο Ίλιον και μετακομίσαμε. Μου' χει λείψει το Αιγαλεάκι!!!


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλημέρα. Είμαι καινούργια μανούλα από Αιγάλεω. Δεν βλέπω κίνηση εδώ και αρκετούς μήνες, αλλά όλο και κάποια Αιγαλιώτισα θα έχει γεννήσει πρόσφατα!!! Δεν μπορεί!!!!!


pzPvp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 9 months later...

Εζησα ολη μου την ζωη στο Αιγάλεω!! Η οικογενεια μου ειναι εκει!!!Εγω πλεον ζω στον Εβρο μεχρι την επομενη μετάθεση του ανδρα μου αλλα μου λειπει πολυ το Αιγαλεάκι μου!!!! Εχω δυο κοριτσακια 22 κ 4 μηνων αντιστοιχως και ειπα να πω μια καλησπερα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...