Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

Συνάντηση στην Μυτιληνη


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πολυ με φοβιζει αυτη η γριππη κοριτσια εσεις θα εμβολιασετε τα μικρα σας;εμεις αποφασισαμε να κανουμε το εμβολιο της κοινης γριππης μονο

Εμείς οικογενειακώς δεν θα εμβολιαστούμε....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποπη μπερκ πολυ λυπηθηκα που διαβασα για την μπορα που περασατε,ελπιζω να ειστε ολοι καλυτερα.

Αυριο ητανε να παω το μικρο στην παιδιατρο και μας ειπε οχι την επομενη εβδομαδα και θα δουμε και μετα ακουσα για τα σχολεια που κλεισανε,τι θα γινει βρε κοριτσια? Εμεις ειχαμε αποφασισει με τη συμβουλη της παιδιατρου να μην εμβολιαστουμε.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!εμεις δεν θα εμβολιαστουμε.και ο γιατρος στο ικα που πηγα ειπε οχι!

ποπη οτι και αν εγινε περαστικα στο μικρουλη σου!καλα κανεις και δεν θες να τα θυμασαι!εγω γυρισα το σαββατο απο αθηνα!


glitterfy153556206D31.gift5yc2ekr8yl2xnzz.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βρε κοριτσια κατα ποσο ειναι για προληπτικους λογους γιατι σημερα που πηγε ο αντρας μου στην παιδιατρο του ειπε οτι υπαρχουνε πολλα κρουσματα στο χωριο Ηπιος και μαλιστα καποια παιδακια ειναι στο παιδων στην Αθηνα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!

Μία φίλη είναι από το Ήπιος και μου είπε πως έχουν πολλά κρούσματα!!

Εμένα σήμερα το πρωί και ενώ ετοιμαζόμασταν για το νηπιαγωγείο, με πήρε τηλέφωνο η διευθύντρια και μου είπε να μην την πάω, θα είναι κλειστά μέχρι την Τρίτη!

Πάντως και εγώ μόλις η μικρή ξεκινήσει να βήχει, δεν την πηγαίνω.

Επειδή πάντα έστι ξεκινάει ή ίωση στη μικρή μου......

Ξεκινάει η καταρροή και αρχίσει να βήχει λίγο και μετά καταλήγουμε στον πυρετό κτλ.


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βρε κοριτσια κατα ποσο ειναι για προληπτικους λογους γιατι σημερα που πηγε ο αντρας μου στην παιδιατρο του ειπε οτι υπαρχουνε πολλα κρουσματα στο χωριο Ηπιος και μαλιστα καποια παιδακια ειναι στο παιδων στην Αθηνα!

Σαφώς και υπάρχουν πολλά κρούσματα....Στο νοσοκομείο να δείτε τι γίνεται....

Απλά,στο γυμνάσιο που είμαι κλείσανε προληπτικά (και φαντάζομαι και όλα τα άλλα σχολεία) γιατί από τα 50 παιδιά που λείπανε την Δευτέρα δεν ξέρεις πόσα είχανε Η1Ν1 ή μια απλή γρίπη.....

Πάντως ας μην πανικοβαλόμαστε....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...