Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Γέννησε και η Νικόλ μας!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!! :-) ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΡΝΑΚΙ??ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!

its_a_girl.jpg


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

its-a-girl.gif

Nικόλ, να τη χαίρεσαι!!! Γερή να είναι πάνω απ' όλα και κάθε ευτυχία και στους 3 σας!

Χαίρομαι που τελικά δεν χρειάστηκε να επιστρατευτεί ελικόπτερο για το μαιευτήριο! ;) Συνεργάστηκε το κοριτσάκι σου μια χαρά!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΙΚΟΛ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ? ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΑΛΛΟ ΧΙΧΙΧΙ

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΟΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το καλύτερο Πασχαλινο δώρο!!!!!!

να σας ζήσει η κοράκλα κοριτσάρα μου!!!!

Γερή,δυνατή,καλότυχη και ευτυχισμένη..

Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας και καλό σαραντισμό......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικόοοοολ!!! Συγχαρητήριααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Πάντα γερή και ευτυχισμένη να είναι!!!

Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!!!

Φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...