Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Η αννετ μας ειναι εγκυος!!!!!!


Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!!!!!

ολες μου τις ευχες να πανε ολα καλα!!!με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μπεμπακι σου!!!!!!!!!!

μας εφτιαξες τη μερα με τα υπεροχα νεα σου!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη,φιλεναδα!!!!!!!!

και φυσικα να δωσεις τις ευχες μας και στον μελλοντα πατερα!:D


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννέτ μόλις ξεκίνησε το υπέροχο ταξίδι της εγκυμοσύνης για εσένα!Έυχομαι να απολαύσεις κάθε λεπτό με την ψυχή σου!Με το καλό να υποδεχτείς τον πελαργό και το μωράκι σου!Να προσέχεις!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

αννετακι μου χαιρομαι τοσο πολυ για σενα κουκλα μου.

ηξερα ποσο πολυ το ηθελες αυτο το απορακι στην κοιλιτσα σου και ο Θεος σου το εδωσε.

να ξερεις πως δεν ξεχναω ποσο μου εχεις σταθει παρολο που κι εσυ ειχες τη δικη σου ανυπομονησια και αγωνια.

λοιπον σου ευχομαι αυτο το αγγελουδι που εχεις μεσα στην κοιλιτσα σου να ειναι πανω απο ολα γερο και δυνατο και σε λιγους μηνες να το νανουριζεις μεσα στην αγκαλια σου και ο αντρας σου να σας κοιταει και να λιωνει.

σου αξιζει κοπελα μου αντε απο δω και περα να μη σβησει ποτε αυτο το χαμογελο απο τα χειλακια σου!

απολαυσε καθε λεπτο αυτης της εμπειριας γιατι αυτα δεν ξεχνιουνται ποτε!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Αννετακι μου γλυκο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!

Αχ κοντεβω να τρελαθω απο την ωρα που το εμαθα!!!!!!

Ειδες τελικα ο πελαργος που σου εστηλα ειχε καλο gps :wink:

Αντε βρε κουκλιτσα μου να πανε ολα καλα και τελικα κατι ηξερα που εγραφα για βαλιτσες μου φαινεται θα φτιαξουμε πολλες απο δω και περα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα ημέρα της απεργίας έκανα ένα γύρο εδώ και που έπεσα;

Καλέ Αννετάκι είσαι εγκυούλα; Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια. Πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Εύχομαι ολόψυχα σε 9 μήνες να κρατήσεις ένα γερό και στρουμπουλούδικο μωράκι

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου γλυκο!!!!Ευχομαι μετα απο 9 υπεροχους μηνες(με καουρες αυπνιες και πρηξιματα :) )να κρατησεις στην αγκαλια σου το υπεροχο αγγελουδι σου!!!

Με το καλο!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αννετάκι μου, τα θερμά μου συγχαρητήρια! Τι χαρά ήταν αυτή! Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Τον τελευταίο καιρό έχω χαθεί λιγάκι από το φόρουμ κι ευτυχώς που σου άνοιξαν θεματάκι κι έτσι έμαθα κι εγώ τα ευχάριστα!

Link to comment
Share on other sites

αστεριακο μου, ποσο με συγκινεις!!!τα δακρυα δεν σταματουν..σας ευχαριστω..για την αγαπη που μου δειχνετε..σας ευχαριστω για την στηριξη..για τις συμβουλες..για ολα!!!

συντομα ευχομαι Να σου ανοιξω κι εγω τετοιο θεματακι..ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΑΝΟΙΞΩ..πολυ συντομα..παρα πολυ συντομα!!!

κουκλες μου, αγαπες μου,

σας ευχαριστω παρα μα παρα παρα πολυ που χαιρεστε με τη χαρα μου κι εγω οταν ερθει η ωρα η καλη και για σας θα χαρω διπλα και τριδιπλα!θα κανω τουμπες οπως ειπα κι εχθες!!!

να σας πω πως με εχετε συγκινησει πολυ και κλαιω..δεν μπορω να σταματησω ομως...αλλα ειπαμε ειναι δακρυα ευτυχιας...ευχομαι μεσα απτη ψυχη μου, την καρδια μου, πολυ συντομα να νοιωσετε το ιδιο..να ευχομαστε και για τα δικα σας σπορακια!!!

να γεμιζουμε το τοπικ ευχες για τελειομηνες εγκυμοσυνες..για γερα μωρα..για ευκολες γεννες..για χαρουμενα γενεθλια!!!

αλλα δεν υπαρχουν αλλα λογια...

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΚΑΡΑΚ σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες..να χαιρεσαι την οικογενεια σου..να καμαρωνεις τα παιδακια σου και αν επιθυμεις κι εσυ ενα τριτο κουτσουβελακι..στο ευχομαι ολοψυχα!

ιολακι μου, σε ευχαριστω κουκλιτσα μου..και στα δικα σου..τωρα ελπιζω να τα πουμε απο κοντα..γειτωνισσες γαρ..ευκαιρια να σε κολλησω ε?!!!χαχα

σας ευχαριστω!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ανέτ , συγχαρητήρια κοριτσάκι μου για τα υπέροχα νέα σου !!!!!!!

Να έχεις μια καταπληκτική εγκυμοσύνη , με πολλά δάκρυα χαράς κ συγκίνησης ( με μέτρο ε ?) !!!!!!!!!!!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

να σου ευχηθω και απο δω κοριτσαρα!τι να πω ομως?...ειμαι τοσο χαρουμενη μου εφταιξες την μερα.να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη χωρις πολλα πολλα και εναν ευκολο και γρηγορο τοκετο.αντε ολες σιγα σιγα να περνετε σειρα λεμεεεε!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αννετακι μου γλυκο,σου ευχομαι μια ευκολη τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησετε ενα γερο μωρακι κ τσαχπινικο σαν τη μαμα του. Δεν μπορεις να φανταστεις ποση χαρα νιωθω σημερα! Φιλακιααα...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...