Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ PROSPEROUS!!!!!


Recommended Posts

Και επιτέλους τα αστεράκια της προσπ έγιναν 2!!!!!!!!!!!!!!!!

αφού σήμερα στις 11 το πρωί ο μικρός σταρ είδε για πρώτη φορά τη μαμά του!!!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος Δήμητρα!!!!!!! να ναι γερός και πάντα ευτυχισμένος!!!!! καλό σαραντισμό!!!!!!

976143zair342r1f.gif

2636486wosouytju8.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρα μου να σας ζήσει ο γιοκας σας!!!!

Πάντα γερός,δυνατός,καλότυχος και ευτυχισμένος....

boy-diaper-cake.jpg

ALKISTIS-01.jpg

1060493nf0roopm90.jpg

Πλέον διπλές χαρές και γέλια θα γεμίζει το σπιτικό σας...

καλό σαραντισμό και καλούς θηλασμούς.......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!

Καλώς δεχτήκατε το μωράκι σας, καλή συνέχεια στη πορεία σας με τα δυο παιδάκια, έχετε πολλά όμορφα να ζήσετε!

Το 1.11.11 στις 11 είναι πέρα για πέρα εξαιρετικό!:D


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ!

Πώς τα κατάφερες κ έχεις κ τα 2 σου παιδάκια γεννημένα ΠΡΩΤΟΜΗΝΙΑ βρε θηρίο; ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ ΕΚΕΙ Η ΠΡΟΣΠ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας..


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

Προσπ να σου ζησει ο αγορακος σου κοπελαρα μου,πολυ χαρηκα.....Καλο σαραντισμο να εχετε να χαιρεσαι και τα 2σου αγγελουδια


ΑΛΕΞΗΣ 10/8/2003--ΓΙΩΡΓΟΣ 30/3/2005--ΝΤΙΝΟΣ 23/10/2007

9Cj1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρα να σας ζησει ο μπεμπακος σας! Να εχει καλη ζωη ευχομαι και να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος!!!!!!

Καλη επιστροφη στο σπιτακι σας και καλο σαραντισμο!

its%20a%20boy.gif

1056063-Blue-Its-A-Boy-Baby-Carriage-Pram-With-A-Heart-Poster-Art-Print.jpg

hawaii-newborn-photography.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

βρε????!!!! τρελοπαιδαα????? Τι κανατε εκει???????

ΤΙ ΤΡΕΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ πηρα???!!!!!!!!!!

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχες και για την τοσο ομορφη κινηση να μου ανοιξετε ευχετηριο θεματακι!!!

ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ και να χετε τα μωρα σας γερα και οσες θελετε απλοχερα και ευκολα να αποκτησετε και τα επομενα!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! (Ζηλεύω, θέλω κι εγώ να σου βάλω κάρτα αλλά δεν ξέρω πως :oops:). Να είσαι γερή και δυνατή να μεγαλώσεις και τα δυο παιδάκια σου!!!! Καλό σαραντισμό!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

παροτι περασαν μον 10 μερες που γεννησα ηδη μου λειπει η εμπειρια.. δεν σκοπευω να ξαναμεινω για πολλους λογους αλλα δεν υπαρχει κατι ωραιοτερο απο το να εισαι γυναικα και μανουλα..ειναι μαλλον ευλογια..

και παλι ευχαριστω για τις ευχες..

jesgk μαλλον εχεις δικιο, καπου υποβοσκει ενα...οιδιποδιο... :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...