Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Koyrkoybeli κ Λενάκι να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!!!! λίγο αργά αλλά πάντα με αγάπη... χαχαχαχα

Μελάκι ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα σήμερα. περαστικούλια....

καλές ετοιμασίες για τα πάρτυ σας!!! σε όλους...

εμείς τπτ το σπουδαίο, ήσυχα, με μυξούλες, με λίγη ψιλογκρινίτσα... μάλλον ετοιμάζουμε κ άλλο δοντάκι γιατί πάλι τρώει τα πάντα με μανία. θα δείξει.

καλημερούδια σε όλο το παρεάκι!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Honey να τις χαίρεσαι τι όμορφες ζουζούνες σου! Χρόνια πολλά για τη Δανάη και περαστικά σας.

Koykoybreli χρόνια πολλά για τον Ίωνα και Λένα να χαίρεσαι το Γιώργο σου.

Ο Παν μου είναι με πυρετό μέχρι 39 από προχθές, αλλά επειδή δεν παρουσιάζει κάποιο άλλο σύμπτωμα (απλά δεν έιναι τόσο ζωηρούλης) είμαστε με ντεπόν, ντουζάκια, πολλά υγρά και αγκαλίτσες. Σήμερα το πρωί ήταν λίγο καλύτερα, θα δούμε. Λείπει και ο άντρας μου σε ταξίδι και είναι λίγο ζόρικα τα πράγματα...

Φιλιάααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Κουρκουμπέλι να χαίρεσαι τον γιόκα σου και να είναι πάντα γερός και δυνατός!Εύχομαι αυτά τα γενέθλια να είναι τα πρώτα από τα πολλά πολλά ευτυχισμένα γενέθλια της ζωής σας!

Ευχαριστούμε για τις ευχές σας!Μα καλά τι λέτε οι ευχές κρατάνε 40 μέρες έτσι δεν είναι?

Άντε Μαργιούλα άλλος έχει το όνομα (honey)κι άλλος είναι στα μέλια!Για πέρνα να μας πεις πως ήταν...πόσο μου αρέσουν αυτά!!!

Περαστικά στα αρωστούλικα μωρέ!

Εμείς εδώ με ιωσούλα είμαστε πολύ μύξα,βήχας νευρικός και πολύ μα πολύ δάκρυ!Ποτάμι τα μάτια του μωρού!Κι όμως πυρετό όχι!Άλλο κι αυτό!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια

Ειμαι καινουργια στο forum και απο οτι καταλαβα εδω ειναι η μανουλες που γεννησαν σαν και εμενα τον Δεκεμβρη του 2010 τα αγγελουδια τους...

Να συστηθω λεγομαι Ευαγγελια και θελω την βοηθεια σας γιατι θελω να ετοιμασω το παρτυ του γιου μου.Σπιτι ή παιδοτοπο.Θελω το παρτυ να εχει κονσεπτ η τουρτα πχ να εχει σχεδιο αυτοκινητακι μακουειν που τρελενετε ο γιος μου...

Την βοηθεια σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενα βιαστικό γεια!

Χρόνια Πολλά καθυστερημένα κ από μένα στον μικρό Ιωνα....!:D

Καλύτερα μάλλον πάμε, κρατάει πολλές ώρες με το αντιπυρετικό, Λένα δεν έχεια αφτιά, τη τσεκάρω, αλλά γενικά δεν έχει ευαισθησία με ωτίτιδες.

Πιστεύω το αιφνίδιο εξάνθημα έχει και αυτή. Τόσος πυρετός και καταβολή, ξέρω γω, θα φανεί. Ξαναλέω, ας είναι ότι θέλει αρκεί να μη το γυρίσει σε τίποτα άλλο! ξου ξου

περαστικά σε όλους....!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία καλως όρισες!!!! ναι είμαστε οι χαζομανούλες του 12ου του 2010.

η βοήθεια που ζητάς είναι λίγο δικό σου θέμα. πχ εγώ επειδή είχα 15 παιδιά κια καμια 20 μεγάλους, το έκανα σε παιδότοπο, δεν κουράστηκα για τπτ, το σπίτι δεν χωρούσε τόσο κόσμο ούτως ή άλλως. τώρα εξαρτάτε από τα άτομα κ τι θες να κάνεις. όσο αφορά την τούρτα (γνώμη μου πάντα) επειδή ακόμα δεν έχει άποψη και επειδή μια ζωή μετά θα σου ζητάει μόνος του αυτοκίνητα κλπ, θα έλεγα να κάνειθς κάτι πιο παιδικό όπως από παραμύθι κλπ. τώρα τα υπόλοιποα είναι στο δικό σου θέλω. αγοράκι λοιπόν.... όνομα?? κ πότε έχετε γενέθλια??? τα φιλιά μας!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία καλως όρισες!!!! ναι είμαστε οι χαζομανούλες του 12ου του 2010.

η βοήθεια που ζητάς είναι λίγο δικό σου θέμα. πχ εγώ επειδή είχα 15 παιδιά κια καμια 20 μεγάλους, το έκανα σε παιδότοπο, δεν κουράστηκα για τπτ, το σπίτι δεν χωρούσε τόσο κόσμο ούτως ή άλλως. τώρα εξαρτάτε από τα άτομα κ τι θες να κάνεις. όσο αφορά την τούρτα (γνώμη μου πάντα) επειδή ακόμα δεν έχει άποψη και επειδή μια ζωή μετά θα σου ζητάει μόνος του αυτοκίνητα κλπ, θα έλεγα να κάνειθς κάτι πιο παιδικό όπως από παραμύθι κλπ. τώρα τα υπόλοιποα είναι στο δικό σου θέλω. αγοράκι λοιπόν.... όνομα?? κ πότε έχετε γενέθλια??? τα φιλιά μας!!!

ευχαριστω πολυ

Τα γενεθλια του μικρου μου ειναι 23 του μηνα.Η αληθεια ειναι οτι κλεινω προς το παιδιοτοπο λογο οτι δουλευω και δεν προλαβαινω περσι του εκανα σπιτι αλλα ειχα αρκετα ατομα και κουραστηκα αρκετα.Απλα ηθελα την γνωμη απο κοριτσια που εχουν κανει σε παιδοτοπο

Link to comment
Share on other sites

κοίτα εγώ που έκανα σε παιδότοπο,μια χαρά παίξανε με τα παιχνίδια, τους είχα παραγγείλει κ φαγητο για τους μεγάλους (το έκανα κυριακή μεσημέρι), τα παιδιά είχαν φαγητό, αναψυκτικο κ την εισοδο στο φουσκωτο κ ένα μικρό δωράκιστο τέλος από το μαγαζί. μια χαρά περάσαμε κ ξεκούραστα για εμένα που δεν το έχω πολύ με την κούραση για τέςτοια. θέλω λίγο την 'ανεσή μου.

όταν λες πέρσι?? τι εννοείς?? έχεις 2 παιδάκια???


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

κοίτα εγώ που έκανα σε παιδότοπο,μια χαρά παίξανε με τα παιχνίδια, τους είχα παραγγείλει κ φαγητο για τους μεγάλους (το έκανα κυριακή μεσημέρι), τα παιδιά είχαν φαγητό, αναψυκτικο κ την εισοδο στο φουσκωτο κ ένα μικρό δωράκιστο τέλος από το μαγαζί. μια χαρά περάσαμε κ ξεκούραστα για εμένα που δεν το έχω πολύ με την κούραση για τέςτοια. θέλω λίγο την 'ανεσή μου.

όταν λες πέρσι?? τι εννοείς?? έχεις 2 παιδάκια???

Περσι κλεισαμε το1 μας ετος και σαν πιο μικρος ο γιωργος μου δεν ηταν για παιδιοτοπο.Οχι ενα παιδακι εχουμε και το σκεφτομαι για δευτερο με την οικονομικη κατασταση που επικρατει....δεν ξερουμε αν θα εχουμε και δουλεια αυριο...

Εχθες επισκεφτηκα παιδοτοπους και εκλεισα για 12 μικρα και 20 μεγαλους φαγητο αναψυκτικα και ενα μικρο δωρακι για τα μικρα-και θα παω πιτσες για τους μεγαλους εγω 120 ευρω.Τωρα ψαχνομαι για τουρτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τσα

ουφ αναρρώσαμε!

ολη μερα απύρετη η Ζωίτσα, καλά η μικρή αλωνίζει μια χαρά, πάλι καλά! μακάρι να περνάνε έτσι οι ιώσεις, χωρίς παρελκόμενα!

απο δουλειά καλούτσικα, ασχολούμαι πιο πολύ με promotion plans αυτό το καιρό, ιδέες πολλές, λεφτά όμως γιοκ, τι να κάνουμε, δεδομένων των συνθηκών ό,τι μπορούμε!

Eva καλώς μας βρήκες, και γω είμαι υπέρ του παιδότοπου, δε το συζητώ, γλιτώνεις κόπο κ χαμό, αν υπάρχουν τα χρήματα όλα καλά! Και νομίζω έχουν και εκεί πολλά να σου πουν από ιδέες. Με το καλό το πάρτυ λοιπόν!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλησπερα

εχω εξαφανιστει γιατι τρεχω και δεν φτανω με το παρτυ του μικρου που τελικα θα κανουμε αυριο το πρωι......

Εva καλωσηρθες και να χαιρεσαι το παιδακι σου που απο οτι καταλαβα γινεται δυο ε?Για τον παιδοτοπο θα σου πω εντυπωσεις αυριο που θα κανουμε και εμεις το δικο μας παρτυ!

κλεο μπραβο που ειτσε καλυτερα!Σιδερενιοι απο εδω και περα.Η προσκληση ισχυει.....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Αλο

εχω κέφια, έμαθα ευχάριστα νέα, λαλαλααααααα

Φλο πώς πήγε το πάρτι σας? Να το χαίρεσαι το αγοράκι σου! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ! ΕΛπίζω να ξεσαλώσατε. Εμείς καλά είμαστε, υγιείς, θα τα πούμε λίαν συντόμως φαντάζομαι, τοκ τοκ καλά να μαστε!

Ησυχία....που είστε όλες?

Αύριο θα πάμε ικεα, για χάζι κ δώρο απτη γιαγιά μας μια δωροεπιταγή, καλά θα ναι, αρέσει πολύ στα κορίτσια, και σε μένα.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!! χάθηκα τελείως λοιπόν εμείς ξαναπαντρευτήκαμε!!!! νομίζω ότι ήμουν η πολυυυυυυυυυ χαλαρή νύφη (είχα πλακώσει κάτι λικεράκια με μαστίχα).... εκτός από πολύ γκρίνια γύρω από το όνομα και της φιλοξενίες όλα τα υπόλοιπα ήταν τέλεια το όνομα αυτής Γεωργία (τη φωνάζουμε και Ζέτα) τις εντυπώσεις εννοείτε τις έκλεψε η μικρή..... εκεί που συγκινήθηκα ήταν όταν χορέψαμε οι τρεις μας και η μικρή γέλαγε από τη χαρά της αυτό....

(Εγώ Χιώτισσα αυτός Μυτιληνιός) σας φιλώ όλες θα ξαναμπώ να δω τι κάνετε και εσείς... χρόνια πολλά στα νινάκια που έχουνε γενέθλια!!! ααα είμαστε και λίγο αρρωστούλες... φιλάκια πολλά.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

koykoybreli,flosummer και ΛΕΝΑΛΕΚ χρόνια πολλά στα ζουζουνάκια σας, να είναι καλότυχα και γερά και να είστε κι εσείς καλά να τα καμαρώνετε!!

Καλέ πώς ξεχάστηκα έτσι;

Με συγχωρείτε βρε κορίτσια...

margioula να ζήσετε και να σας ζήσει και η νεοφώτιστη!Της κάνατε και τα γενέθλια μαζί με την γαμοβάφτιση ή θα τα γιορτάσετε κανονικά την Τετάρτη;Τελικά θα κάνω πολύ απλά πράγματα,μεταξύ μας,γιατί είναι κι ενα σωρό ιώσεις και πολλά παιδάκια είναι αρρωστούλικα και δεν θέλω να πάω γυρεύοντας.Καλά την έχουμε βγάλει μέχρι τώρα

Φιλάκια σε όλα τα γλυκά μωράκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...