Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κορίτσια μου γειά σας!! Μελάκι πιστεύω είσαι καλύτερα, περαστικούλια σου!!!

εμείς είμαστε μια χαρά, κάναμε 2 εμβόλια χτεςς, κυρίες, ούτε μια τσιρίδα. μια χαρά είμαστε 8900γρ, 74 εκ ύψος. από δόντιοα παραμένουμε στα 4 επάνω κ 2 κάτω. ετοιμάζεται κ για άλλο, αλλά δεν έχω καταλάβει που.

η ανηψιά μας βγήκε σήμερα και ρε παιδιά θα γίνω κακιά αλλά πείτε μου κ εσείς..... τους είπαν εχτές το βράδυ οτι ήταν γαστρεντερίτιδα. μετά από τόσο πυρετο και ούτε τον ορονα δέχεται τους είπαν αυτό. τι να πω, κάτι θα ξέρουν παραπάνω??!!! anyway βγήκαν σήμερα αλλά για καλό κ για κακό εμείς δεν πλησιάζουμε.

Σήμερα έχει στην κεντρική πλατεία της πόλης μας τον Αγιο-Βασίλη και μια εκδήλωση, αλλά εκτός του οτι ψιλοβρέχει, κάνει ένα κρύο.... τι να σας πω!! το μεσημέρι είχε 5 βαθμούς και χιόνια στα γύρω χωριά. οπότε πάλι μέσα. με έχει βαρέσει παραλογια!!!! θέλω να βγούμε μια βόλτα κ δεν μπορούμε. αι σιχτιρ.... εντωμεταξύ μου δίνει το μπουφάν της κ πάει στην πόρτα. κ εκεί μου την βαράει χειρότερα!

αυτά!! φιλάκια σε όλους!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και τελικά τσίμπησα την αντιβίωση, μίλησα πάλι με το γιατρό, δεν υποχωρεί τίποτα, η εικόνα είναι άσχημη, κ μου πε αντιβίωση, δε λέει να το αφήσω άλλο. Φανταστείτε, ο ομοιοπαθητικός μου δωσε αντιβίωση! Τέτοιο χάλι! Μαρέσει που δεν είναι φανατικός.....σα τη μάνα του τη παιδιατρο μας....λογικός σε όλα.

Η οποία αντιβιωση πρέπει να με πείραξε, καθότι έχω να πάρω αντιβίωση από 3 χρονών, και τώρα έχω ξεσκιστεί σε ντεπόν μάξ, πονσταν (που επίσης δεν έχω πάρει ποτέ) και ήρθε κ έδεσε το πράμα, πονάει η κοιλιά μου σα να με πιάνει σύνδρομο τουαλέτας, αυτό μου λειπε!

Μου δωσε κάτι χαπάκια ultra levure μαζί.

Και όταν συνέλθω θα τσακιστώ στην αγωγή κ τη σωστή διατροφή (ξεκούραση δε το βλεπω) γιατί είμαι ένα μάτσο χαλια.

Αυτά!

Θαυμα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

margioula χρόνια πολλά της Ζέτας!!Να είναι γερή και ευτυχισμένη!!

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!

Να είστε καλά και να περάσετε όμορφες γιορτές με τα αγαπουλάκια σας

Πολλή γρίπη βλέπω πέφτει εδώ μέσα...

Να προσέχετε!!!

Αύριο έχουμε ραντεβού και με διαιτολόγο και με παιδίατρο

Θα σας έχω νέα για την πρόοδό μου και για την ανάπτυξη του μικρού

Με τη δική μου ζυγαριά πάντως να σας πω ότι 3,5 περίπου κιλάκια έχουν ήδη φύγει

Η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολύ υπάκουο κορίτσι για δυο εβδομάδες

Σήμερα βεβαια εφαγα το κατιτίς μου,αλλά ρωτησα πρώτα τη διαιτολόγο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Χρόνια Πολλά και καλά στον Χάρη, τον Φώτη και την νεοφώτιστη Γεωργία μας!!!

Να τα χαίρεστε μανούλες και γρήγορα κι άλλα αδερφάκια να κάνουν.Όσα έχουν αδερφό να κάνουν και αδερφή!

Εμείς εδώ καλά πολύ πολύ κουραση αλλά και πάλι ευτυχία λέω και πολύ δουλίτσα δόξα το Θεό να λέμε τέτοιους καιρούς!

Να ρωτήσω βρε κορίτσια γιατί έχω καταλάβει ότι μεικές εδώ το μέτρομολ το ξέρετε απέξω!Υποθέστω ότι εγώ τώρα θ΄ςλω να πάω οικογενειακώς με παρέα στις 26 το πρωί στο μετρομολ για τον παιδότοπο.Τι θα συναντήσω?Κι άλλο πολύ κόσμο που θα γίνεται το σύστριγγλο?Έχει καμιά χριστουγεννιάτικη χροιά? Για πείτε για πείτε!

Μωρέ μελάκι περαστικούλια!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Χρόνια Πολλά και καλά στον Χάρη, τον Φώτη και την νεοφώτιστη Γεωργία μας!!!

Να τα χαίρεστε μανούλες και γρήγορα κι άλλα αδερφάκια να κάνουν.Όσα έχουν αδερφό να κάνουν και αδερφή!

Εμείς εδώ καλά πολύ πολύ κουραση αλλά και πάλι ευτυχία λέω και πολύ δουλίτσα δόξα το Θεό να λέμε τέτοιους καιρούς!

Να ρωτήσω βρε κορίτσια γιατί έχω καταλάβει ότι μεικές εδώ το μέτρομολ το ξέρετε απέξω!Υποθέστω ότι εγώ τώρα θ΄ςλω να πάω οικογενειακώς με παρέα στις 26 το πρωί στο μετρομολ για τον παιδότοπο.Τι θα συναντήσω?Κι άλλο πολύ κόσμο που θα γίνεται το σύστριγγλο?Έχει καμιά χριστουγεννιάτικη χροιά? Για πείτε για πείτε!

Μωρέ μελάκι περαστικούλια!

Λενα σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες και για τα χρονια πολλα και για την αδερφουλα...Για πες ομως πως θα το πετυχουμε το κοριτσακι αν ξερεις δηλαδη κανενα κολπακι γιατι δεν θα αντεξω και αλλη τσουτσουνα:lol:Ενταξει λακα κανω αλλα η αληθεια ειναι οτι θελω πολυ ενα κοριτσακι...

Για το metro mall που λες η αληθεια ειναι οτι Σαββατα Κυιακες και αργιες εχει πολυ κοσμο και ο παιδοτοπος ειναι φισκα αλλα εμας μας αρεσει πολυ.Ειναι στολισμενο γιορτινα εχει και καποια events για τα παιδια γενικα εμεις περναμε καλα αλλα ο κοσμος κοσμος ειδικα τωρα στις γιορτες


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τελικά τσίμπησα την αντιβίωση, μίλησα πάλι με το γιατρό, δεν υποχωρεί τίποτα, η εικόνα είναι άσχημη, κ μου πε αντιβίωση, δε λέει να το αφήσω άλλο. Φανταστείτε, ο ομοιοπαθητικός μου δωσε αντιβίωση! Τέτοιο χάλι! Μαρέσει που δεν είναι φανατικός.....σα τη μάνα του τη παιδιατρο μας....λογικός σε όλα.

Η οποία αντιβιωση πρέπει να με πείραξε, καθότι έχω να πάρω αντιβίωση από 3 χρονών, και τώρα έχω ξεσκιστεί σε ντεπόν μάξ, πονσταν (που επίσης δεν έχω πάρει ποτέ) και ήρθε κ έδεσε το πράμα, πονάει η κοιλιά μου σα να με πιάνει σύνδρομο τουαλέτας, αυτό μου λειπε!

Μου δωσε κάτι χαπάκια ultra levure μαζί.

Και όταν συνέλθω θα τσακιστώ στην αγωγή κ τη σωστή διατροφή (ξεκούραση δε το βλεπω) γιατί είμαι ένα μάτσο χαλια.

Αυτά!

Θαυμα!

κλεο περαστικα τι να πω ρε παιδι μου.....και εγω εχω απο παιδι να παρω αντιβιωση.Προσεξε και τη διατροφη σου οσο μπορεις.Γιαουρτια οπωσδηποτε με την αντιβιωση


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι και Μαράκι χρόνια πολλά για τα παιδάκια σας. Να είναι πάντα ευτυχισμένα!

Περαστικά στους ασθενείς και γρήγορη ανάρρωση.

Flosummer το παρτάκι μας θα το κάνουμε την Παρασκευή, ανήμερα των γενεθλίων. Θα το κάναμε Σάββατο για να είμαστε και πιο άνετα, αλλά λογω παραμονής Χριστουγέννων το κάνουμε την Παρασκευή.

Λένα προσωπικά αποφεύγω να πηγαίνω στο mall τις μέρες που έχει πολύ κόσμο γιατί δεν την παλεύω, μ'αρέσουν οι λίγο πιο χαλαρές καταστάσεις. Νομίζω ότι θα πρέπει σίγουρα να περιμένεις πολυκοσμία στις 26. Τώρα αν θα περάσετε καλά, είναι και θέμα παρέας...

Φιλιά σε όοοολες!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! η Λενα με καλυψε απολυτα.... με τις δικες σου τις ευχες.

Εμεις εδω χαλια αρρωστοι και οι τρεις τοσοοοοο χαλια.... που δεν μπορω να κοιμηθω με ποναει το στηθος απο το βηχα:mad: το η μυτη μου ειναι τοσο βουλωμενη που κοιμαμαι με ανοιχτο το στομα:mad: ο λαιμος ειναι σαν να εχω καταπιει καρφιτσες:mad: χωρια ο πυρετος γμτ πωπω καιρο ειχα να αρρωστησω... και η μικρη μου χαλια ειναι συνεχεια βουλωνει η μυτουλα της και δεν καθεται με ΤΙΠΟΤΑ να της βαλω ορο, καθε φορα που της βαζω μιλαμε γινεται μαχη!!!

Ειχαμε κανονησει το παρτι μας να το κανουμε σημερα αλλα το ακυρωσαμε..... τεσπα βλεπουμε μπορει να το κανουμε αργοτερα....

περαστικα σε οποια ειναι αρρωστη, peristeraki να τον χαιρεσαι γλυκια Βαγιουλα μου να χαιρεσαι τον Παναγιωτακο σου.... γερα και τυχερα να ειναι να τα καμαρωσουμε οπως επιθυμουμε!!! φιλακια πολλα σε ολες!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι ώρες είναι αυτές που γράφετε βρε κοπέλες?

και γω άυπνη κ πάλι, δε λέω να συνέλθω, κάπως υποχωρεί ο πολύς πυρετός, από 40 πήγα 39 κ τώρα 38, πάει κ 37.5, αλλά τέτοια εξάντληση δε την έχω ξανανιώσει.....ουτε να μιλήσω δε μπορώ.

Εχω καταστεναχωρεθεί με τα παιδάκια μου, το μικρό το παίρνει ο άντρας μου το πρωί κ το φέρνει το απόγευμα αργά, τη μεγάλη την ντύνει ανεβοκατεβάζει σχολικό η μαμά μου, μου λείπουν πολύ, με έχει πάρει από κάτω.....μόνο λίγο το απόγευμα τα βλέπω αλλά δε μπορώ να κάνω τίποτα μαζί τους.....μόνο τα κοιτάω....:(:(

Μαργιούλα περαστικά κ σε σας.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά μιλάμε για τρελή έξαρση ιώσεων!

Στα σχολεία γίνεται ο χαμός!Και παντού όπου ακούω.Λέω άντε να περάσει η μέα και να σταματήσουν τα σχολεία να κάτσουν σπίτι τα παιδιά μήπως και συνέλθουν!

Περαστικά σε όλους και όλες!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Πήγαμε παιδίατρο σήμερα και τον βρήκε πολύ καλό τον μπούλη μας!82 εκ. ύψος και 11.170 γρ. βάρος, στο 95% και στο 90% στις καμπύλες ανάπτυξης αντίστοιχα

Ολα καλά και στη διαιτολόγο

-3,8 κιλά μέσα σε 2 εβδομάδες.Τα 2 είναι λίπος,τα 1,5 υγρά και τα 300γρ. μυική μάζα και γι' αυτό μου αύξησε την πρωτεϊνη

Πήρα και το νέο μενού, ωραία φαγητάκια και χορταστικά και συνεχίζω ακάθεκτη!!

Τι γριποκατάσταση είναι αυτή;

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα της παρέας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αναστήθηκα μάλλον, απύρετη, κάπως πιο δυνατή νιώθω, το μπούκωμα κ τα βουλωμένα αφτιά παραμένουν....άντε να δούμε!

Μπρρρρρρρρρρρρ κρύο!

Ωραίες βόλτες θα κάνουμε το ΣΚ.....γμτ.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Για να ευθυμήσω λίγο, να ξελαμπικάρω απτο ζόρι των τελευταίων ημερών, μου ήρθε έτοιμη η μακέτα της διαφήμισής μου!

Δεν είναι τέλεια????

Διαφορετική?

Φαίνεται χάλια γιατί τη μίκρυνα σε ανάλυση, τα χρώματα δεν είναι τόσο χάλια.

Η Δανάη μου σταρ!

29581808.jpg

Uploaded with ImageShack.us


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά στα παιδάκια που έχουν γεννεθλιάκια σήμερα Παναγιώτης και Φίλιππος, όπως επίσης χρωστάω τα χρόνια μου πολλά και στον big Φώτη και στην Ζετούλα που τα είχαν προχτές και δεν τους ευχήθηκα

Μargioula Προσεχώς Γεωργία 21 Δεκεμβρίου

Peristeraki Φώτης 21 Δεκεμβρίου

Velissa Παναγιώτης 23 Δεκεμβρίου

Swanocean Φίλιππος 23 Δεκεμβρίου

να τα χαίρεστε κοπέλες...να είναι γερά και χαρούμενα να μαστε καλά

κι εμείς οι μάνες να τα βλέπουμε να μεγαλώνουν

έρχονται ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ και έχω σούπερ διάθεση

μου αρέσουν αυτές οι γιορτές

ακόμα και η μελάγχολια που με πιάνει λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου

πέρυσι ήμουν ζόμπι αυπνίας κλεισμένη στο σπίτι

να προσπαθώ να εδραιώσω το θηλασμό και με όλα

τα άγχη της νέας μανούλας

πρόπερσι είμασταν ταξίδι του μέλιτος Καραϊβική και Νέα Υόρκη

ο Κωνσταντίνος γεννήθηκε μια μέρα πριν την επέτειο γάμου μας

και αδημονώ για τα φετινά

γιορτάζει και ο σύζυγος ανήμερα και έχουμε γιορτή έτσι κι αλλιώς


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...