Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Γεννησε η theolvas.........


Recommended Posts

Να σου ζησει κοριτσι μου γλυκο το παλικαρι σου!!Υγεια και ευτυχια σε ολα τα παιδακια σας!!Καλο .....τεταρτο σαραντισμο! :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολλές πολλές ευχές κι ό,τι καλύτερο για το νέο μικρό πρίγκηπα. Πάντα χαρούμενος, τυχερός, υγιής κι ευτυχισμένος.

Και βέβαια, να χαίρεστε όλα σας τα ζουζούνια.

Και μόλις, σαραντήσεις με το καλό, θα πιούμε και το καφεδάκι.

Συγχαρητήρια.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας,γεννησα τελικα 3/9 με καισαρικη κ επισκληριδιο τον πριγκηπα 40+2 εβδομαδες,δυστυχως δε γλιτωσα τη μαχαιρια επειδη το βαρος του μωρου ηταν 3650 κ δεν πηρε θεση,ηταν σε καθετη ισχιακη προβολη,κ μια μερα πριν τη γεννα διπλοτυλιχτηκε με το λωρο στο λαιμο,οποτε οποιαδηποτε προσπαθεια φτ θα ηταν επικινδυνη για την ζωη του...

η εμπειρια της καισαρικης ηταν πολυ ασχημη για μενα,την κατατασσω στις χειροτερες της ζωης μου.ευτυχως το επαθλο ηταν υπεροχο.

μια επιπλοκη κατα τη διαρκεια της επεμβασης μου κοστισε τη μιση απο την ωοθηκη που μου ειχε μεινει,ετσι τα σχεδια μου για ενα ακομα παιδακι μαλλον πανε περιπατο...(η τουλαχιστο θα πραγματοποιηθουν πολυ δυσκολα)

ειμαστε εδω κ δυο μερες στο σπιτι,θηλαζουμε σχεδον ολη τη μερα κ σιγα σιγα θα μπουμε κ σε μια σειρα.

ευχαριστω τις κοπελες που μ οποιονδηποτε τροπο συμπαρασταθηκαν τον τελευταιο πολυ δυσκολο μηνα της εγκυμοσυνης μου...

θα επανελθω...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας,γεννησα τελικα 3/9 με καισαρικη κ επισκληριδιο τον πριγκηπα 40+2 εβδομαδες,δυστυχως δε γλιτωσα τη μαχαιρια επειδη το βαρος του μωρου ηταν 3650 κ δεν πηρε θεση,ηταν σε καθετη ισχιακη προβολη,κ μια μερα πριν τη γεννα διπλοτυλιχτηκε με το λωρο στο λαιμο,οποτε οποιαδηποτε προσπαθεια φτ θα ηταν επικινδυνη για την ζωη του...

η εμπειρια της καισαρικης ηταν πολυ ασχημη για μενα,την κατατασσω στις χειροτερες της ζωης μου.ευτυχως το επαθλο ηταν υπεροχο.

μια επιπλοκη κατα τη διαρκεια της επεμβασης μου κοστισε τη μιση απο την ωοθηκη που μου ειχε μεινει,ετσι τα σχεδια μου για ενα ακομα παιδακι μαλλον πανε περιπατο...(η τουλαχιστο θα πραγματοποιηθουν πολυ δυσκολα)

ειμαστε εδω κ δυο μερες στο σπιτι,θηλαζουμε σχεδον ολη τη μερα κ σιγα σιγα θα μπουμε κ σε μια σειρα.

ευχαριστω τις κοπελες που μ οποιονδηποτε τροπο συμπαρασταθηκαν τον τελευταιο πολυ δυσκολο μηνα της εγκυμοσυνης μου...

θα επανελθω...

Θεολογία μου, να σου ζήσει και πάλι και καλό σαραντισμό...

Η καισαρική θα ξεχαστεί, το έπαθλο θα μείνει!

Όσο για την ιστορία με την ωοθήκη τολμώ να πω ότι σε έχω ικανή και έτσι να κάνεις δίδυμα!

Φιλιά!:cool:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λια μου να σου ζησει το μωρακι και ολα σου τα παιδακια.Εγω ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα τα εχεις ξεχασει ολα και θα μας ανακοινωσεις την επομενη εγκυμοσυνη.:-D:-D


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

να σου ζησεικοριτσιμου το μωρακι σου και ν αχαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!θ συμφωνησω με τη βασδελη!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ !!!!

Θεολογία , δεν γνωριζόμαστε , αλλά την μέρα που περίμενες να μπεις για την καισαρική , περίμενα δίπλα σου , να κάνω υπέρηχο για να ακούσω την καρδούλα του μωρού μου.

Είδα , το όνομα σου στο βραχιολάκι και σε άκουσα να λες στον άντρα σου για τα κρεββατάκια , των παιδιών... και σκέφτηκα ΄ξέρω ποιά είναι ΄.....μου φάνηκε απίστευτο οτι ήμουν δίπλα σε μια κοπέλα , που διάβαζα στο φόρουμ , αλλά ντράπηκα να σου μιλήσω......

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου !!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

να σασ ζησει θεολογια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να τον καμαρωσετε οπωσ επιθειμειτε κ παντα να ειναι γεροσ κ ευτυχισμενοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να χαιρεσαι ολη την οικογενεια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(...ισωσ με θυμασαι ....που καποια στιγμη σου ειπα οτι σε καμαρωνω κ σε θαυμαζω...εισαι προτυπο!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

μακαρι να σε φτασω καποια στιγμη(εννοω στον αριθμο παιδιων..αλλα λιγο δυσκολο...ηδη εχω 3 καισαρικεσ σε 2,5 χρονια!!!!!)

κ αν θεσ και αλλο μπεμπακι ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεισ!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...