Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

Γέννησε η Kisha μας...


xanp

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να στε καλα ρε κουκλες!μπειτε στο προφιλ μου να δειτε τη μου...τσα μου!

δεν υπαρχει!!!δεν υπαρχε!!!!!!!!!ικαλε ιδιο εσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειναι το μωρο.α ρε πατερα που εμπλεξες κοιμοσουν λεμε.φιλε μου εισαι πολυ τυχερος δυο ερωτες εχεις στην ζωη σου πλεον να τις προσεχεις.(τωρα σε λιγα χρονια θυμησε μου να σου δωσω το δικανο που εχει ο συζηξ για την δικια μου:lol:)


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Aχ κοριτσακι μου θα συμφωνησω απολυτα,η μπεμπουλα σας μοιαζει και στους δυο σας,να το χαιρεστε το μπιμπελακι σας.Κι απ'οτι ειδα και το μπαμπα απο κοντα,φαινετα οτι πλεει σε πελαγη ευτυχιας!!!!!!!!!!!Να του πεις να σας προσεχει και τις δυο,σαν τα ματια του.:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κισακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειναι μια κουκλα μπραβο στο νινι και μπραβο στους γονεις που εβγαλαν τετοιο παιδι.....χαχαχαχαχα Να σας ζησει για αλλη μια φορα και να ειστε ολοι αγαπημενοι,ευτυχισμενοι και γεματοι υγεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κισακι μου welcome home!!!

καλα η μπεμπουλα ειναι σκετη κουκλα, φτου φτου σκορδα!

κι εγω κι ο καλος μου ξετρελαθηκαμε με την ομορφια της!!!για τον μπεμπη δεν θα το σχολιασω...μολις αρχισα να βγαζω τις μπεμπουδιστικες κραυγουλες αρχισε να κλωτσαει σαν τρελος...μαρη κισα του αρεσει η νυφη λεμεεεεεεεεεεεεε χαχαχα!!!τωρα θα ονειρευεται κανα ραντεβουδακι μαζι της χαχαχα

να σας ζησει και παλι κοπελα μου, να ειναι γερη και πολυ πολυ ευτυχισμενη σε ολη της τη ζωη!!!καλο σαραντισμο να εχετε!!!πολλα φιλακια σε ολη την κισοοικογενεια!!!

πολλες ευχες εχεις κι απο τη μηλιτσα, εχει προβλημα με το κινητο (κανει ωρες να διαβασει ενα μνμ και οταν παει να ποσταρει ξεχυλωνει η σελιδα).


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κισάκι μου σου ευχήθηκα στις 30ρούλες, αλλά εδώ μου αρέσει να στα πω πιο πολύ....Λοιπόόόν:

Να σου ζήσει η Kisha JR και να την δεις όπως επιθυμείς. Να έχει πάνω από όλα υγεία, μετά μυαλό και τέλος καλή καρδιά, που είμαι σίγουρη οτι θα την έχει με τέτοια μαμά. Τα χαιρετίσματα μου στον μπαμπά της και να του πείς με τις υγείες του!!!! Γυναικοκρατία στο σπίτι!!!!Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαια


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Κισακι μου!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

να σου ζησει η κορουλα σου!!!!!!!!!!!!

να ναι καλοτυχη γερη και παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!!!!!

να ειστε γεροι και να την καμαρωνετε οπως επιθυμειτε!!!!:P:p:p:p:p:p

να σας ζησει!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

kisha is back!!!!!!κοριτσια ευχαριστω ειλικρινα!μπηκα 8 το βραδυ, ημαια ηρθε 10 παρα,10,30 μου εσπασε η ιδια τα νερα,δενειχα καθολουπονο μεχρι τοτε....μετα η διαστολη πηδουσε πολυ γρηγορα σε 2,5 ωρες μεσα γεννηθηκε το κισομωρο!2860 και 50 εκατοστα μεπολυ μαλλι!!!!τοσο ησυχο και ηρεμο προσωπακι!την ερωτευτηκα αμεσως!!! βγηκαμε χτες το πρωι!!!και ηρθ ανα διαβασω κατευθειαν τα μηνυματα σας αγκαλιa με τον καλο μου και τηνμπεμπα!οι 2 μας κλαιγαμε διαβαζοντας τα,σας ευχαριστω ειλικρινα!η κισοοικογενιει ασας χαιρετα!

Κισσάκι μου να σας ζήσει η κοράκλα που είναι και πολύ κουκλάρα.......

Καλέ το πιστεύεις?

Έγινες μανούλααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΑΑ την είδε ο Ιωάννης και την ερωτεύτηκε...Κάνε κάτι....

Πολλά φιλάκια στα πατουσάκια της.....

Καλό σαραντισμό...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

αχαα να στ εκαλα τρελοκομεια μου!!!θα ζητησουμε προικα μι ακαι ειναι πανοραμιτισσα εκει ανηκει συμφωνα μ ετην κλινικη που γεννηθηκε!!αχαχα και παλι ευχαριστω παρ απολυ!δεν το πιστευω ακομη!σκαει χαμογελα και χαχανιζει στον υπνο της!ξερω οτι το κανει αντανακλαστικα αλλ αειναι πολυ καλη!βρισκουμ ερυθμους σιγα σιγα,ετσι νομιζω τουλαχιστον!την περιμενω ν αξυπνησει και μετα θα παμε βολτα μονο με τον μπαμπα,η μαναμου ψαχνει αφορμε ςν αερθει να τη δει....αχαχαχα !


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kishaki μουυυυ !!!!!!!!!

Εχω συγκινηθει τοοοσο πολυ!!!!

Ειναι πανεμορφη η κορουλα σου!!!

Σου ευχομαι να ειναι παντα υγιεις και καλοτυχη και ο Θεος να ακολουθει παντα τα βηματα της!!

634147pybxs3rotb.gif

Τα πιο γλυκα μου φιλακια σε ολη την

κισσο-οικογενεια!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστω κοριτσια ,κλεισαμε μια εβδομαδα μαζι!να χαιρεστε τ απαιδακια σας!και οσες δεν εχετε συντομα ν ααποκτησετε!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Kishaki Μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Γλυκο μου κοριτσακι, να σου ζησει η κορουλα σου ειναι μια ΘΕΑ!!!! ΝΑ ειναι παντα γερη και καλοτυχη και χαμογελαστή...

Ποσο εχω συγκινηθει, δεν φανταζεσαι... σε φιλω γλυκα γλυκά!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...