Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Γέννησε η Kisha μας...


xanp

Recommended Posts

Πλάκα κάνεις....!!!

Πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός.....????

Να σου ζήσει, κοριτσάκι μου, καλή δύναμη στο ρόλο της μανούλας και καλό σαραντισμό...!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουπς τι βλέπω εδώ; έχω καιρό να μπω στο φόρουμ και δε μαθαίνω πλέον νέα. Αυτό κι αν είναι από τα ευχάριστα. Κισσάκι μου να σου ζήσει το μωροκισσάκι, να είναι γερό και τυχερό στη ζωή του και γρήγορα να του χαρίσεις κι αδελφάκι :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κισακι μου γλυκο να σου ζησει η μπεμπα σου να ναι γερη κ καλοτυχη κ πολυ σεξουλιαρα σαν την μαμα της να την καμαρωσεις οπως ποθεις κουκλαρα μου φιλια πολλα πολλα

α!!! κ καλα ξενυχτια απο εδω κ περα!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου!!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, να είναι πάντα γερή γερή γερή και τυχερή! Να είστε γεροί και να σας χαρίζει πάντα χαμόγελα!!! Καλό σαραντισμό και καλή ανατροφή!!!

(δεν ξέρω πως να βάζω όλα αυτά που γυαλίζουν, πες πως έχω βουτήξει μερικά από το ποστ του κουφετακίου!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Κισακι να σου ζησει η μικρουλα σου!!!Να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!!Να εχεις καλο σαραντισμο κοριτσακι μου!!!

Ευχομαι η μιρκη κισα να ξετρελανει πολλους "αντρες" και κατα προτιμηση

1ο τον γιο της Μαπολιφ :tongue: !!!χο χο χο

Φιλακια Πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κισακι μου γλυκο,φιλεναδιτσα μου αγαπημενηηηηηηη,να σας ζησει κουκλα μου η νεραιδουλα σας!!!!!!!!!Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και να εχει στο προσσωπακι της ενα μονιμο χαμογελο σαν τη μανουλα της.Να ειναι παντα μες την τρελη χαρααααααααααα!Καλο σαραντισμο να εχετε κουκλιτσα μου.

Αχ αυτο το ατιμο το mozilla δε μ'αφηνει να βαλω καμια τσαχπινια,αλλα να ξερεις οτι σου φιλαω ποιηματακι,αφιερωμενο,εχω συγκινηθει πολυ ρε φιλεναδα.Να μας ζησει η κουκλα,πολλα φιλια απο τη θεια ΜΑΝΟΥΤΙΤΑ.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ουφ μπηκα επιτελους!!

κισακι μου γλυκο μου κοριτσι να σου πω κ απο δω να σας ζησει αγαπη μου!2 τα ξημερωματα οταν ειδα το σμσ γελουσα σαν την χαζη!χαχα..!να την καμαρωνετε παντα και παντα να ειναι γεματη υγεια ευτυχια και αγαπη!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ΚΙΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!:D:D:D Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα που έγινες μανούλα!!! Να χαίρεσαι τη μικρή σου ομορφιά και πάντα καλά να είναι η μικρούλα με υγεία!!!! Να σας ζήσει!!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...