Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Garoufaki! (γέννησε η Garouf)


Rea_1971

Recommended Posts

Η Garouf έγινε μάνα! Και εγώ θεία από τη δίδυμη αδερφή μου!

Αγόρι, ώρα γέννησης 11:15, 3100κιλά! Με καισαρική!!

Το Garoufaki θα είναι τοξότης με ωροσκόπο Υδροχόο!


image.php?type=sigpic&userid=27413&dateline=1319625984

Τα παιδάκια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Garoufaki να σου ζησει!! ο αγγελος σου!!! τοξοτης με ωροσκοπο υδροχοο καλα δεν θα πιανεται, αν δεν κανω λαθος και η θεια εγινε μανουλα πριν απο λιγο καιρο, να σας ζησουν τα μπεμπακια σας λοιπον!!

και καλο σαραντισμο.


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχές σας!!!

Αυτό το θαυματάκι, ο Δομίνικος, με έχει κάνει άλλον άνθρωπο! Είμαι αλλού :) ...

Τελικά, ενώ ξεκίνησα για ΦΤ γέννησα με καισαρική. Η πρόκληση ΦΤ, αν από την αρχή δεν πάει όπως προβλέπεται, πολύ εύκολα (από ψυχολογικής απόψεως) μετά από ώρες αναμονής καταλήγεις σε ΚΤ: σε ένα δωματιάκι 2x3, διασωληνομένη, να ακούω άλλες γυναίκες που ερχοντουσαν με πόνους (=όχι προγραμματισμένα) στα διπλανά δωματιάκια, και σε ένα 20λεπτο το πολύ τις παίρνανε στις αίθουσες τοκετού. Και να σκέφτομαι «πότε θα έρθει η σειρά μου….» . «ΚΤ λόγω αδυναμίας εξέλιξης ΦΤ» έγραψε ο καλός γιατρός: ο τράχηλος δεν συνεργαζόταν. Ούτε συσπάσεις μου ήρθαν ποτέ. Τεσπα, στις 11:30 είχα το αγγελούδι μου αγκαλιά. Επειδή έκανα επισκληρίδιο, θήλασα από την αρχή (αυτό το αναφέρω γιατί, υπο κανονικές συνθήκες η ΚΤ ΔΕΝ είναι αποτρεπτική για θηλασμό).

Τα πράγματα στο σπίτι είναι ποιο εύκολα από ότι περίμενα. Σε αυτό βοήθησε το room in στο 3κλινο που είχα επιλέξει στο Μητέρα (το συνιστώ ανεπιφύλακτα). Κάθε 15 μέρες έχω γυναίκα που μου καθαρίζει το σπίτι (όπως και πριν). Μαγειρεύω για 2 μέρες (πάλι όπως και πριν). Το super market μόνο ανέλαβε ο σύζυγος (και στην αρχή του ήρθε βαρούτσικο, αλλά ΟΛΟΙ μαθαίνουν).

Αυτά τα νέα μου με λίγα λόγια. Σας φιλώ και εύχομαι τα καλύτερα για τις νέες μανούλες και τα παιδάκια τους!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...