Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Recommended Posts

Kalispera kalispera. Tha ithela ma matho an kai alli kopela eixe aima stin egkimosini eimai 4.5 evdomadon me xoriaki 1500. Alla kathe mera vlepw olo kai parapano aima perno xapia  utrogestan alla den vlepw kapoia veltiosi sto aima. O giatros leei einai poli nwria gia ma dei to oti dipote kai me exei faei to anxos

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσωπικα δοξα τον Θεο αιμα δεν ειχα για να μπορω να σε βοηθησω πολλη! Αλλα μπορεις να κανεις μια επαναληπτικη χοριακη ή ακομα και 2 ανα δυο ημερες να δεις αν αυξανεται-διπλασιαζεται κανονικα!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη παντως εδω μεσα πολλες κοπελες ξεκινησαν με αιμα και ολα πανε κ πηγαν καλα!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Προσωπικα δοξα τον Θεο αιμα δεν ειχα για να μπορω να σε βοηθησω πολλη! Αλλα μπορεις να κανεις μια επαναληπτικη χοριακη ή ακομα και 2 ανα δυο ημερες να δεις αν αυξανεται-διπλασιαζεται κανονικα!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη παντως εδω μεσα πολλες κοπελες ξεκινησαν με αιμα και ολα πανε κ πηγαν καλα!

Ekana nai b xoriaki tin mera pou eida aima kai itan poli anevasmeni apla anoisixo giati vlepw oti to aima den stamataei. Ayrio exw vevaia rantevou me ton giatro alla kao pali den tha mporesoume na doume kati gia na mou anevi esto i psixologia

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

Kalispera kalispera. Tha ithela ma matho an kai alli kopela eixe aima stin egkimosini eimai 4.5 evdomadon me xoriaki 1500. Alla kathe mera vlepw olo kai parapano aima perno xapia  utrogestan alla den vlepw kapoia veltiosi sto aima. O giatros leei einai poli nwria gia ma dei to oti dipote kai me exei faei to anxos

@Eleutheria24 εγω εχω ξεκινησει με αιμα στην πρωτη εγκυμοσυνη μου θα σε ρωτησω καποια πραγματα και αν μπορεις απαντησε μου Ελληνικα οχι Greeklish πρωτον ποτε εκανες τελευταια χοριακη και δευτετον κανεις επαφες ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , giotitsa είπε:

@Eleutheria24 εγω εχω ξεκινησει με αιμα στην πρωτη εγκυμοσυνη μου θα σε ρωτησω καποια πραγματα και αν μπορεις απαντησε μου Ελληνικα οχι Greeklish πρωτον ποτε εκανες τελευταια χοριακη και δευτετον κανεις επαφες ;;

Τελευταία χοριακή ήτανε τη Δευτέρα δηλαδή την πρώτη φορά που είδα αίμα αλλά ήτανε ροζ και Βγήκε 1500.Η προηγούμενη χωριό εκεί που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη βδομάδα και ήταν 195.Επαθες oxi δεν υπάρχουνε καθόλου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

Τελευταία χοριακή ήτανε τη Δευτέρα δηλαδή την πρώτη φορά που είδα αίμα αλλά ήτανε ροζ και Βγήκε 1500.Η προηγούμενη χωριό εκεί που είχα κάνει ήταν την προηγούμενη βδομάδα και ήταν 195.Επαθες oxi δεν υπάρχουνε καθόλου

@Eleutheria24κατσε για να καταλαβω η πρωτη χοριακη σου ητανε 1500 και η δευτερη 195;;;;;καλα αστο καταλαβα λοιπον καποιες εγκυμοσυνες προχωρουν με αιμα ακομα και καποιοι γυναικολογοι δεν μπορουν να εξηγησουν γιατι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Eleutheria24 είπε:

Η πρώτη 195 και η δεύτερη 1500

@Eleutheria24  καταλαβα λοιπον καποιες εγκυμοσυνες προχωρουν με αιμα ακομα και καποιοι γυναικολογοι δεν μπορουν να εξηγησουν γιατι απλα κανε χοριακες μεχρι να δειτε κατι κατσε ξαπλα ξεκουρασου και οχι επαφες μπορει να σε παει μεχρι τελους ετσι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

Ekana nai b xoriaki tin mera pou eida aima kai itan poli anevasmeni apla anoisixo giati vlepw oti to aima den stamataei. Ayrio exw vevaia rantevou me ton giatro alla kao pali den tha mporesoume na doume kati gia na mou anevi esto i psixologia

Αυτο εννοω εφοσον βλεπεις αιμα ξανακανε μια χοριακη να δεις αν αυξανεται...σακο ειδατε;;;; αν οχι με την δευτερη χοριακη π εχεις λογικα θα φανει αυριο στον γιατρο σου!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Eleutheria24  καταλαβα λοιπον καποιες εγκυμοσυνες προχωρουν με αιμα ακομα και καποιοι γυναικολογοι δεν μπορουν να εξηγησουν γιατι απλα κανε χοριακες μεχρι να δειτε κατι κατσε ξαπλα ξεκουρασου και οχι επαφες μπορει να σε παει μεχρι τελους ετσι 

 

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυτο εννοω εφοσον βλεπεις αιμα ξανακανε μια χοριακη να δεις αν αυξανεται...σακο ειδατε;;;; αν οχι με την δευτερη χοριακη π εχεις λογικα θα φανει αυριο στον γιατρο σου!

Όχι ακόμη σάκο Δεν είδαμε υπάρχει περίπτωση να δούμε αύριο; Εσείς σε ποια εβδομάδα είδατε ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Eleutheria24 είπε:

 

Όχι ακόμη σάκο Δεν είδαμε υπάρχει περίπτωση να δούμε αύριο; Εσείς σε ποια εβδομάδα είδατε ;

@Eleutheria24 αυριο αν ειναι πανω απο 1500 θα δειτε σιγουρα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

 

Όχι ακόμη σάκο Δεν είδαμε υπάρχει περίπτωση να δούμε αύριο; Εσείς σε ποια εβδομάδα είδατε ;

5κ2 ειδαμε σακο.....αλλα οντως οπως ειπε κ η @giotitsa πανω απο 1500-2000 φαινεται σιιιγουρα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...