Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γεια σας!


Niki1985@

Recommended Posts

Γεια και χαρα σε όλη τη παρέα!

καλως σας βρήκα! Είμαι η Νικη και είμαι στην 37 εβδομάδα!διενυσα μια τέλεια εγκυμοσυνη,χωρίς να κάτσω λεπτό στο κρεβατι λόγω προβλημάτων,δίχως εμετούς και αλλά δυσάρεστα!δοξα το θεό!εχω αγοράκι και είμαι στην τελική ευθεία για τη γεννά,πρωτάρα και λιγο φοβισμένη!ειμαι 33 ετών και η εγκυμοσυνη μου προέκυψε μετά από ενάμιση χρόνο γάμου και μετά από καμπόσο άγχος που μου δημιούργησε ο πρώην Γυναικολογος μου..το μωράκι μου την περασμένη εβδομάδα ήταν 3,650 και σε θέση!μου έχει δώσει τελικό βάρος 4,500 γρ,και πήΤ έως 15/10, δεν έχω κανένα πρόβλημα με ζάχαρο!ολα τα κιλά που έχω πάρει είναι στη κοιλιά φαίνομαι λες και έχω δίδυμα! 

Με αγχώνει το μέγεθος του μωρού όπως επίσης και η γεννά!ο γιατρός μου άφησε να εννοηθεί πως μάλλον καισαρική αλλά το δούμε!εχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία;επίσης μου είπε μέχρι 1/10 θελουμε να μη γεννήσω!βεβαια εγώ κάθε μερα με τιςκινήσεις του μπέμπη λέω σήμερα θα γεννήσω!ευχαριστω προκαταβολικά!!καλο ΣΚ!

 
Επεξεργάστηκαν by Niki1985@
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Niki1985@ είπε:

Γεια και χαρα σε όλη τη παρέα!

καλως σας βρήκα! Είμαι η Νικη και είμαι στην 37 εβδομάδα!διενυσα μια τέλεια εγκυμοσυνη,χωρίς να κάτσω λεπτό στο κρεβατι λόγω προβλημάτων,δίχως εμετούς και αλλά δυσάρεστα!δοξα το θεό!εχω αγοράκι και είμαι στην τελική ευθεία για τη γεννά,πρωτάρα και λιγο φοβισμένη!ειμαι 33 ετών και η εγκυμοσυνη μου προέκυψε μετά από ενάμιση χρόνο γάμου και μετά από καμπόσο άγχος που μου δημιούργησε ο πρώην Γυναικολογος μου..το μωράκι μου την περασμένη εβδομάδα ήταν 3,650 και σε θέση!μου έχει δώσει τελικό βάρος 4,500 γρ,και πήΤ έως 15/10, δεν έχω κανένα πρόβλημα με ζάχαρο!ολα τα κιλά που έχω πάρει είναι στη κοιλιά φαίνομαι λες και έχω δίδυμα! 

Με αγχώνει το μέγεθος του μωρού όπως επίσης και η γεννά!ο γιατρός μου άφησε να εννοηθεί πως μάλλον καισαρική αλλά το δούμε!εχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία;επίσης μου είπε μέχρι 1/10 θελουμε να μη γεννήσω!βεβαια εγώ κάθε μερα με τιςκινήσεις του μπέμπη λέω σήμερα θα γεννήσω!ευχαριστω προκαταβολικά!!καλο ΣΚ!

 

Καλησπέρα! Δεν εχω προσωπική εμπειρία αλλα μπορω να σου πω πως η αδελφη μου εχει 2 παιδακια το πρωτο κοριτσι γεννήθηκε 4600 και το δεύτερο αγορακι 5100 με φυσιολογικό τοκετο χωρις επισκληριδιο και ολα πηγαν πολυ καλα δεν ειχε κανενα προβλημα! Δεν καταλαβαίνω το λογο να σου κανει καισαρική αν και σίγουρα εκεινος ξερει καλύτερα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Niki1985@ είπε:

Γεια και χαρα σε όλη τη παρέα!

καλως σας βρήκα! Είμαι η Νικη και είμαι στην 37 εβδομάδα!διενυσα μια τέλεια εγκυμοσυνη,χωρίς να κάτσω λεπτό στο κρεβατι λόγω προβλημάτων,δίχως εμετούς και αλλά δυσάρεστα!δοξα το θεό!εχω αγοράκι και είμαι στην τελική ευθεία για τη γεννά,πρωτάρα και λιγο φοβισμένη!ειμαι 33 ετών και η εγκυμοσυνη μου προέκυψε μετά από ενάμιση χρόνο γάμου και μετά από καμπόσο άγχος που μου δημιούργησε ο πρώην Γυναικολογος μου..το μωράκι μου την περασμένη εβδομάδα ήταν 3,650 και σε θέση!μου έχει δώσει τελικό βάρος 4,500 γρ,και πήΤ έως 15/10, δεν έχω κανένα πρόβλημα με ζάχαρο!ολα τα κιλά που έχω πάρει είναι στη κοιλιά φαίνομαι λες και έχω δίδυμα! 

Με αγχώνει το μέγεθος του μωρού όπως επίσης και η γεννά!ο γιατρός μου άφησε να εννοηθεί πως μάλλον καισαρική αλλά το δούμε!εχει κάποια κοπέλα παρόμοια εμπειρία;επίσης μου είπε μέχρι 1/10 θελουμε να μη γεννήσω!βεβαια εγώ κάθε μερα με τιςκινήσεις του μπέμπη λέω σήμερα θα γεννήσω!ευχαριστω προκαταβολικά!!καλο ΣΚ!

 

Καλημερα!! Με το καλο το μωρακι σου! Η κορη μου γεννηθηκε 3930 φυσιολογικα 39+6. Στη δευτερη εγκυμοσυνη το μωρο φαινοταν οτι θα γεννηθει πολυ πιο μεγαλο. Ο γιατρος μου ειπε πως προτιμαει να γεννησω φυσιολογικα ομως αν το παιδι ειναι πολυ μεγαλο θα το συζυτησουμε για καισαρικη. Για το λογω αυτο μπηκα νωριτερα με προκληση για να μην τον αφησουμε να παραμεγαλωσει. Γεννηθηκε 38 εβδομαδων 4200 φυσιολογικα χωρις κανενα προβλημα!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...