Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Η ΚΡΙΣΚΡΙΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΤΡΙΠΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!


Moments

Recommended Posts

Συμπεθεράκι μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα καλή μου!!! Εφερες στον κόσμο τα τρία σου μωράκια!!!:D:D:D Τριπλή χαρά λοιπόν!

Δύναμη σου εύχομαι να τα μεγαλώσεις όόόόόλα!!! Για ό,τι θες είμαστε κοντά σου!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου γλυκό,

Σε πήρα σήμερα τηλεφωνάκι για να δω πως είστε όλη η οικογένεια (!!!) αλλά προφανώς δεν το άκουσες.. Χαίρομαι πάρα πολύ που τα τρία μας κρισάκια βρήκαν το δρόμο τους για τη ζεστή αγκαλιά σου!

Εύχομαι να είστε όλοι γεροί, δυνατοί, ευτυχισμένοι και από τώρα και στο εξής μόνο χαρές και ευτυχία να υπάρχει στη ζωή σου..

Και μην ξεχνάς.. Αν βρεις τα σκούρα στείλε ένα στην Αθήνα.. θα το έχω στα όπα όπα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές ευχούλες και από μένα, και ας μη με ξέρεις... Με συγκινούν πολύ τα τριδυμάκια! Μπράβο κουκλίτσα που τα κατάφερες. Γερά να είναι τα μωράκια σου πάνω από όλα, και να είστε πάντα τρισευτυχισμένοι!! Να σου ευχηθώ κι άλλο ένα σετ τριδύμων? Καλά, καλά, έστω διδυμάκια την επόμενη φορά :) (Δομνίνα και Moments, εσάς κάπου σας έχω ξαναπετύχει ;), άντε και στα δικά σας!!!!! )


8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολύ χάρηκα με τα νέα... Να σου ζήσουν τα κρισάκια να είναι γερά και πάνω από όλα να είστε μια οικογένεια ενωμένη και ευτυχισμένη για πάντα!!!

Αντε κορίτσια και στις υπόλοιπες με το καλό!!!!


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

δακρυα χαρας γεμίσανε τα ματακια μου τριπλομανουλιτσα μας να σας ζησουνε να ναι γερα να τα χαιρεσαι δεν ξερω τι να πω πια ειμαι χαρουμενη πολυ χαρουμενη πεταωωωω!!! σ΄αγαπαμε πολυ να σαι και συ γερη και τριπλα δυνατη!!! ειμαστε διπλα σου ενα νευμα σου περιμενω για να τα παρατησω ολα και να ερθω να σε βρω!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρισάκι μου, κορίτσι μου, να σας ζήσουν τα αγοράκια σας!!!!!!! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πολύ σύντομα να τα πάρετε και να γυρίσετε στο σπίτι σας και μια ζωή να τους καμαρώνετε και να σας δίνουν μόνο χαρά!!! Και πάλι να σας ζήσουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπουλα μου, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!! Ευχομαι καταρχήν να γυρισουν γρήγορα στην αγκαλιά σου και με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας να το γεμισουν με χαρούμενες φωνούλες!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα σου τα πω απο εδω γιατι ακομα δεν θελω να σε ενοχλησω απο τα τηλεφωνα,ξερω πως ειναι η καισαρικη και μπορω μονο να φανταστω την αγωνια σου για τα μωρα....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ γλυκια μου,να ειναι γερα,καλοτυχα και να τα καμαρωνεις!!!!

ευχομαι συντομα να εισαστε ολοι μαζι αγκαλιτσα στο σπιτακι σας....

θα μπαινω να μαθαινω νεα σου,κ καποια στιγμη θα τα πουμε!!!

σε φιλω πολυ-πολυ!!!!


HjiAp2.png

cJ0Np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστω ολες τοσο,τοσο,τοοοοοοοσο πολυ!!!!ειμαι στο νοσοκομειο,περιμενω να δω τους μπομπιρες κ ειπα να μπω μετα απο καιρο..ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα..τα καλυτερα απο τα καλυτερα!!!!σας φιλω ολες!!!


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...