Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εργασια και εγκυμοσυνη;;


Recommended Posts

Καλησπερα σε όλους σας...ειμαι στην 13η εβδομαδα ολα πανε καλα δοξα το θεο αλλα δουλευω σε σουπερ μαρκετ και φοβαμαι πολυ και το παραμικρο...η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε ποστο το οποιο δεν ειναι τοσο κουραστικο ουτε εχει βαρη κτλπ και προσπαθω να φυλαγομαι αλλα αυτη την εβδομαδα μ εχει βαλει πολλες ωρες και οσο να ναι κουραζομαι ...υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβλημα σε κατι?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Καλησπερα σε όλους σας...ειμαι στην 13η εβδομαδα ολα πανε καλα δοξα το θεο αλλα δουλευω σε σουπερ μαρκετ και φοβαμαι πολυ και το παραμικρο...η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε ποστο το οποιο δεν ειναι τοσο κουραστικο ουτε εχει βαρη κτλπ και προσπαθω να φυλαγομαι αλλα αυτη την εβδομαδα μ εχει βαλει πολλες ωρες και οσο να ναι κουραζομαι ...υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβλημα σε κατι?

Καλησπερα, και εγω σε σουπερ μαρκετ δουλευω αλλα σε ποστο με πολυ βαρος και κουραση! Ειμαι 15η εβδομαδα και εχω παρει αδεια απο 6η εβδομαδα! Οι αναγουλες δεν μου αφηναν περιθωρια και ειχα γινει βαρος στους συναδελφους! Να προσπαθεις να ξεκουραζεσαι και αν τ χρειαζεσαι να παιρνεις ολιγοημερες αδειες! Εγω ηθελα να γυρισω αλλα η ισχιαλγια μου χτυπησε την πορτα και δεν μπορω ουτε ντουζ να κανω χωρις βοηθεια! Ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσι!

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Newm@m@ είπε:

Καλησπερα, και εγω σε σουπερ μαρκετ δουλευω αλλα σε ποστο με πολυ βαρος και κουραση! Ειμαι 15η εβδομαδα και εχω παρει αδεια απο 6η εβδομαδα! Οι αναγουλες δεν μου αφηναν περιθωρια και ειχα γινει βαρος στους συναδελφους! Να προσπαθεις να ξεκουραζεσαι και αν τ χρειαζεσαι να παιρνεις ολιγοημερες αδειες! Εγω ηθελα να γυρισω αλλα η ισχιαλγια μου χτυπησε την πορτα και δεν μπορω ουτε ντουζ να κανω χωρις βοηθεια! Ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσι!

Να σαι καλα κι εσυ με το καλο σου ευχομαι..!!εγω ολιγοημερες δυσκολο να παιρνω..η που θα παρω μια και καλη η θα κατσω οσο μπορω κι οταν δω οτι δεν μπορω αλλο θα φυγω..ετσι λεω να κανω...γιατι δε συμφερει να φυγω κιολας (απο οικονομικης αποψης) ειδικα αφου ειμαι καλα και δεν εχω θεματα...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Καλησπερα σε όλους σας...ειμαι στην 13η εβδομαδα ολα πανε καλα δοξα το θεο αλλα δουλευω σε σουπερ μαρκετ και φοβαμαι πολυ και το παραμικρο...η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε ποστο το οποιο δεν ειναι τοσο κουραστικο ουτε εχει βαρη κτλπ και προσπαθω να φυλαγομαι αλλα αυτη την εβδομαδα μ εχει βαλει πολλες ωρες και οσο να ναι κουραζομαι ...υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβλημα σε κατι?

Γεια σου κοριτσι με το καλο το μωρακι σου.Η αδερφη μου δουλευε σε σουπερ σε ολη την εγκυμοσυνη μεχρι να μπει στον 8ο απλα δουλευε στο ταμειο συνηθως, την ενοχλουσε λιγο η μεση απο το καθισμα αλλα ειχε πολυ καλη εγκυμοσυνη και δεν ειχε ποτε προβλημα παρολο που δουλευε 10 ωρες.Ευχομαι κι εσυ το ιδιο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα σ ευχαριστω πολυ ! Ελπιζω κι εγω να μην εχω προβλημα γιατι λεω να κατσω και να μη φυγω ακομα..τωρα θα δειξει :D


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρααα.απλα λένε ότι μέχρι τον 4 μήνα πρέπει να προσέχεις γιατί σε εκείνο το διάστημα δένει το μωρό.φαντασου ότι εγώ δεν δούλευα από την αρχη.ειχα σταματήσει με το που το έμαθα κ παρόλα αυτά έκατσα ένα μήνα στο κρεβάτι κ έκανα μόνο ένα φαγητό.προσεχε όσο μπορείς,χωρίς να θέλω να σε φοβισω γιατί ακόμη είναι η αρχή.εγω που μπήκα 7 τώρα έχω αρχίσει κ κουράζομαι που δεν κάνω κ κάτι ιδιαίτερο.ευχομαι όλα καλά να πάνε κ με το καλό 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...