Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Περίεργα συμπτώματα


Recommended Posts

Καλησπέρα.. Ειμαι 15 εβδομάδων έγκυος και πριν δυο μερες άρχισα να νιώθω εναν πονο στα γεννητικα όργανα κύριος οταν σκουπιζομουνα μετα την τουαλέτα.. κοιταξα και έχω ενα κόκκινο σπυρακι και εχει ενα πολυ μικρό κιτρινο κεφάλι οχι στην κορυφή οπως τα πιο συνηθισμένα σπυρια αλλα κατω στο τέλος (που ειναι ο λογος που ποναω περισσότερο σε αυτο το κιτρινο) Ποναει μονο οταν το ακουμπώ και οταν σκουπιζομε με το χαρτι.. Υγρα εχω αλλα δεν παρατήρησα να ναι παραπάνω απο τα φυσιολογικα (γιατί περνω υποθετα προγεστερονης και βγαζω αρκετα για αυτο ) δεν εχω αλλες ενοχλήσει ούτε περιερφες οσμες.. η γιατρος μου ειναι άρρωστη και θα αργησω να παω να με δει.... τι είναι παλι αυτο?Εχει συμβεί σε καποια? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ellh είπε:

Καλησπέρα.. Ειμαι 15 εβδομάδων έγκυος και πριν δυο μερες άρχισα να νιώθω εναν πονο στα γεννητικα όργανα κύριος οταν σκουπιζομουνα μετα την τουαλέτα.. κοιταξα και έχω ενα κόκκινο σπυρακι και εχει ενα πολυ μικρό κιτρινο κεφάλι οχι στην κορυφή οπως τα πιο συνηθισμένα σπυρια αλλα κατω στο τέλος (που ειναι ο λογος που ποναω περισσότερο σε αυτο το κιτρινο) Ποναει μονο οταν το ακουμπώ και οταν σκουπιζομε με το χαρτι.. Υγρα εχω αλλα δεν παρατήρησα να ναι παραπάνω απο τα φυσιολογικα (γιατί περνω υποθετα προγεστερονης και βγαζω αρκετα για αυτο ) δεν εχω αλλες ενοχλήσει ούτε περιερφες οσμες.. η γιατρος μου ειναι άρρωστη και θα αργησω να παω να με δει.... τι είναι παλι αυτο?Εχει συμβεί σε καποια? 

Δεν μπορείς να πας σε κάποιο νοσοκομείο για να δεις πραγματικά δεν μπορω να καταλάβω τι μπορεί να είναι καλό είναι να το δεις

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ellh είπε:

Καλησπέρα.. Ειμαι 15 εβδομάδων έγκυος και πριν δυο μερες άρχισα να νιώθω εναν πονο στα γεννητικα όργανα κύριος οταν σκουπιζομουνα μετα την τουαλέτα.. κοιταξα και έχω ενα κόκκινο σπυρακι και εχει ενα πολυ μικρό κιτρινο κεφάλι οχι στην κορυφή οπως τα πιο συνηθισμένα σπυρια αλλα κατω στο τέλος (που ειναι ο λογος που ποναω περισσότερο σε αυτο το κιτρινο) Ποναει μονο οταν το ακουμπώ και οταν σκουπιζομε με το χαρτι.. Υγρα εχω αλλα δεν παρατήρησα να ναι παραπάνω απο τα φυσιολογικα (γιατί περνω υποθετα προγεστερονης και βγαζω αρκετα για αυτο ) δεν εχω αλλες ενοχλήσει ούτε περιερφες οσμες.. η γιατρος μου ειναι άρρωστη και θα αργησω να παω να με δει.... τι είναι παλι αυτο?Εχει συμβεί σε καποια? 

Καλησπέρα με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!  να πας σε κάποιον άλλο γιατρό αφού λείπει η δική σου. μπορεί να σου συστήσει η ίδια κάποιον. η εγώ μπορεί και να πήγαινα και σε δερματολογο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...