Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Εγκυμοσύνη ?


Recommended Posts

Τελευταια περίοδο ειχα 21 Απριλίου.επαφη ειχα 6Μαιου ελεύθερη.εχω πολλα συμπτώματα εγκυμοσύνης.εκανα χθες βράδυ τεστ κ βγήκε αρνητικό.υπαρχει περίπτωση λάθους?αρχοσα να πιστευω με τόσα συμπτώματα οτι ειμαι έγκυος ..πως γινεται να βγήκε αρνητικό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xanthou vasiliki είπε:

Τελευταια περίοδο ειχα 21 Απριλίου.επαφη ειχα 6Μαιου ελεύθερη.εχω πολλα συμπτώματα εγκυμοσύνης.εκανα χθες βράδυ τεστ κ βγήκε αρνητικό.υπαρχει περίπτωση λάθους?αρχοσα να πιστευω με τόσα συμπτώματα οτι ειμαι έγκυος ..πως γινεται να βγήκε αρνητικό 

Εχεις καθυστέρηση το τεστ το εκανες με ημερα καθυστέρησης;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω ο άντρας μου ειναι πεπεισμένος οτι δεν κανει λαθος το τεστ ..συγνώμη αλλα αν ήμουν έγκυος δεν θα υπήρχε στα ουρά αυτή η ορμόνη για να την ανιχνευσει το τεστ ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, xanthou vasiliki είπε:

Δεν ξερω ο άντρας μου ειναι πεπεισμένος οτι δεν κανει λαθος το τεστ ..συγνώμη αλλα αν ήμουν έγκυος δεν θα υπήρχε στα ουρά αυτή η ορμόνη για να την ανιχνευσει το τεστ ?

Καλά αν ακουσεις τι λέει ο άνδρας σου παει γιατί γιατρός είναι;; μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να μην πιάνει την ορμόνη ακόμα καλη μου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xanthou vasiliki είπε:

Εχω και κάτι περίεργα τσιμπηματάκια χαμηλά ποτε δεξιά ποτε αριστερά..κ εχω αναγούλες ..τόσο στο μυαλό μου να ειναι 

   Ποτε θα εχεις καθυστέρηση; να πας να κανεις χοριακη;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, xanthou vasiliki είπε:

ηδη εχω καθυστέρηση αλλα έκαναν 19 Μαΐου τεστ ..να περιμενω μέχρι Παρασκευή ??

Ποσες μέρες εχεις τώρα καθυστέρηση αν μπορείς κάνε παράθεση στο σχόλιο κου για να μπορω να βλέπω οτι δημοσιεύσεις κάτι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, xanthou vasiliki είπε:

ηδη εχω καθυστέρηση αλλα έκαναν 19 Μαΐου τεστ ..να περιμενω μέχρι Παρασκευή ??

Γεια σου κορίτσι μου ... 

Και εγώ έκανα το ίδιο τεστ με μια μέρα καθυστέρηση και τότε είχε βγει αρνητικό ...αλλά επειδή ήμουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος πήγα την επόμενη και έκανα χοριακη και βγήκε θετική βέβαια ήταν πααααααααρα πολύ νωρίς για να δείξει το τεστ ότι είμαι έγκυος ... 

Σου λέω την δικιά μου περίπτωση και μην κρέμασε από αυτό και απογοητευτεις ...δηλαδή θέλω να σου πω πως μπορεί να είναι όντως σωστό το τεστ που έκανες να είναι αρνητικό ...

Αλλά και πάλι το μόνο εγξυροτ και σωστό αποτέλεσμα είναι η χοριακη ... Πήγαινε αύριο και κάνε μια ...εφόσον υπάρχει καθυστέρηση ... 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...