Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Netflix Τι να δω;


Καντι

Recommended Posts

Για όσες ειμαστε σε καραντίνα ανοίγω το θεμα για να γράφουμε καποια ταινία ή σειρά που ειδαμε και την προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

 Ξεκινάω προτείνοντας το lion εξαιρετική ταινία! Καλές προβολές σε όλους!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ω ρε φίλε τα εχω δει ολα αυτα που γράψατε. Το you Kai elite μονο τους πρώτους κύκλους μετα βαρέθηκα , έκαναν κι ενα χρόνο να βγουν οι υπόλοιποι. Το dark Kai oa δεν τα τελείωσα δεν μου άρεσαν καθόλου.

τα υπόλοιπα που γράψατε ειναι τοπ επιλογές μου κι εμενα.

και μιας και το forum ειναι parents προτείνω working mums (περίεργο χιούμορ , αλλα γούστα ειναι αυτα) και το the let down και ντοκυμαντέρ το babies


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Ω ρε φίλε τα εχω δει ολα αυτα που γράψατε. Το you Kai elite μονο τους πρώτους κύκλους μετα βαρέθηκα , έκαναν κι ενα χρόνο να βγουν οι υπόλοιποι. Το dark Kai oa δεν τα τελείωσα δεν μου άρεσαν καθόλου.

τα υπόλοιπα που γράψατε ειναι τοπ επιλογές μου κι εμενα.

και μιας και το forum ειναι parents προτείνω working mums (περίεργο χιούμορ , αλλα γούστα ειναι αυτα) και το the let down

Νομίζω τα επιστημονικής φαντασίας είναι μια κατηγορία που ή θα σου αρέσει πολύ ή καθόλου. Εγώ πχ είμαι πολύ φαν.

Επίσης για χιουμοριστική το Russian doll. Όχι κάτι φοβερό αλλά βλέπεται ευχάριστα. Και για θρίλερ το haunting if the hill house. Γενικά έχω δει πάρα πολλές αλλά μάπες. Ααααα επίσης πολύ καλή σειρά ισπανική το Vis a vis. Αυτή να δεις @Καντι !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Νομίζω τα επιστημονικής φαντασίας είναι μια κατηγορία που ή θα σου αρέσει πολύ ή καθόλου. Εγώ πχ είμαι πολύ φαν.

Επίσης για χιουμοριστική το Russian doll. Όχι κάτι φοβερό αλλά βλέπεται ευχάριστα. Και για θρίλερ το haunting if the hill house. Γενικά έχω δει πάρα πολλές αλλά μάπες. Ααααα επίσης πολύ καλή σειρά ισπανική το Vis a vis. Αυτή να δεις @Καντι !

To vis a vis είναι τι locked up, ασε και σε αυτο βαρέθηκα, έφτασα στο 8 του πρώτου κυκλου και το παράτησα... το Russian doll το ειδα όλο γιατι ήμουν περίεργη για το τελος, αλλα δεν θα το προτεινα.  To hill house το απέφυγα δεν ειμαι για το τρόμου. Εχουμε 4 χρόνια νετφλιξ οποτε εχω φτασει σε σημείο που δεν βρίσκω τι να δω.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

To vis a vis είναι τι locked up, ασε και σε αυτο βαρέθηκα, έφτασα στο 8 του πρώτου κυκλου και το παράτησα... το Russian doll το ειδα όλο γιατι ήμουν περίεργη για το τελος, αλλα δεν θα το προτεινα.  To hill house το απέφυγα δεν ειμαι για το τρόμου. Εχουμε 4 χρόνια νετφλιξ οποτε εχω φτασει σε σημείο που δεν βρίσκω τι να δω.

Ααα δεν σε πιάνω πουθενά. Αν μου ρθει κ καποια αλλη, θα σου πω..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Για όσες ειμαστε σε καραντίνα ανοίγω το θεμα για να γράφουμε καποια ταινία ή σειρά που ειδαμε και την προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

 Ξεκινάω προτείνοντας το lion εξαιρετική ταινία! Καλές προβολές σε όλους!

When they see us θα ελεγα κ γω. Κορυφη. Αλλα ειπωθηκε ηδη και ενα ακομα που ειδα προσφατα κ μου χαρακτηκε στο μυαλο (ισως με αμφιλεγομενα συναισθηματα) ειναι το dont fuck with cats. Ειναι ντοκιμαντερ τεσσαρων η 5 επεισοδιων, δεν θυμαμαι καλα, η αληθινη ιστορια ενος εν δυνάμει "κατα συρροη" δολοφονου που ανεβαζε αυτα που εκανε στο youtube και fb κ ολη η ιστορια γυρω απο αυτον. Μιλανε οι πραγματικοι πρωταγωνιστες που ενεπλακησαν σε ολο αυτο και οχι ηθοποιοι. Περιεχει καποιες σκηνες σκληρες ωστοσο και ευαισθητες. Αλλα κατα τ αλλα ειναι μια  πολυ καλη παραγωγη και σε συνεπαιρνει. Καθολου βαρετη.

Απο ταινιες φανταζομαι θα τις εχεις δει ολες, μια νύχτα 12 χρόνια, το αγορι που δάμασε τον άνεμο, the king... αυτες μου ερχονται τωρα 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σειρές:Blacklist,blindspot, Lucifer, breaking bad,stranger things,once upon a time, mentalist, elementary,true detective, Luther,sons of anarchy και αν θυμηθώ και άλλες θα σου στείλω...Α!! Και peaky blinders (φοβερηηηηη)

Ταινίες: για τι είδος μιλάμε; μυστηρίου, περιπέτεια, κωμωδία, κομεντί

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Καντι είπε:

To vis a vis είναι τι locked up, ασε και σε αυτο βαρέθηκα, έφτασα στο 8 του πρώτου κυκλου και το παράτησα... το Russian doll το ειδα όλο γιατι ήμουν περίεργη για το τελος, αλλα δεν θα το προτεινα.  To hill house το απέφυγα δεν ειμαι για το τρόμου. Εχουμε 4 χρόνια νετφλιξ οποτε εχω φτασει σε σημείο που δεν βρίσκω τι να δω.

3%  https://m.imdb.com/title/tt4922804/

Parfum https://m.imdb.com/title/tt6811236/

The stranger , manhunt:unabomber , homeland , toy boy, alias grace , the crown

,la mante ,marcella ,better than us.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

When they see us θα ελεγα κ γω. Κορυφη. Αλλα ειπωθηκε ηδη και ενα ακομα που ειδα προσφατα κ μου χαρακτηκε στο μυαλο (ισως με αμφιλεγομενα συναισθηματα) ειναι το dont fuck with cats. Ειναι ντοκιμαντερ τεσσαρων η 5 επεισοδιων, δεν θυμαμαι καλα, η αληθινη ιστορια ενος εν δυνάμει "κατα συρροη" δολοφονου που ανεβαζε αυτα που εκανε στο youtube και fb κ ολη η ιστορια γυρω απο αυτον. Μιλανε οι πραγματικοι πρωταγωνιστες που ενεπλακησαν σε ολο αυτο και οχι ηθοποιοι. Περιεχει καποιες σκηνες σκληρες ωστοσο και ευαισθητες. Αλλα κατα τ αλλα ειναι μια  πολυ καλη παραγωγη και σε συνεπαιρνει. Καθολου βαρετη.

Απο ταινιες φανταζομαι θα τις εχεις δει ολες, μια νύχτα 12 χρόνια, το αγορι που δάμασε τον άνεμο, the king... αυτες μου ερχονται τωρα 

Ευχαριστω για την πρόταση με τις τρεις ταινίες δεν εχω δει καμια απο τις τρεις!

 Επισης χτες ειδα το kalifat μεγαλη αγωνία, άυπνη έμεινα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Pandemic μου αρέσει ένα άλλο με σπίτια αν και γενικά βαριέμαι τις σειρές προτιμώ τις ταινίες. 

Προτιμώ τα βίντεο στο YouTube με house cleaning DIY ή με home deco ή με haircoloring (αχ σε έπρηξα σόρρυ αλλά νιώθω ότι γράφω στο λεύκωμα του γυμνασίου :wub:)

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2020 at 10:54 ΜΜ, Καντι είπε:

Για όσες ειμαστε σε καραντίνα ανοίγω το θεμα για να γράφουμε καποια ταινία ή σειρά που ειδαμε και την προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

 Ξεκινάω προτείνοντας το lion εξαιρετική ταινία! Καλές προβολές σε όλους!

Δεν είδα τι σου έγραψαν τα κορίτσια θα σου πω μερικές σούπερ σειρές(υποκειμενικά πάντα!!) 

1. "You" μυστήριο,ερωτας,,τρομερή πλοκή και ανατροπές!!

2. "Stranger thing" τρομερή σκηνοθεσία,σε κρατάει σε εγρήγορση αν και στη τελευταία σεζόν κρέμασε λίγο..

4. "Riverdale" νιώθεις ξανά πως θες να γίνεις 17χρονων να λυσεις όλα τα μυστήρια του κόσμου με τη παρέα σου με φονους-ληστειες- παραφυσικά γεγονότα και καλή σκηνοθεσία κ ηθοποιοί..

5. "Ο μεσσίας" καθηλωτικο για τον τρόπο με τον οποίο ίσως αμτιδρουσαμε οι άνθρωποι του σήμερα στον μεσσία..αν όντως ήταν Αυτός..

6. ''ταραγμενα νερά" ισπανικό μυστηρίου εξελίσσεται σε ένα πλοίο όλη η πλοκή..σε κρατάει..

7."la casa de papel" ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΚΑΝ ΑΠΑΛ ΔΕΣ ΤΟ!!

Ελπίζω να βοήθησα :-) καλό λιώσιμο :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Δεν είδα τι σου έγραψαν τα κορίτσια θα σου πω μερικές σούπερ σειρές(υποκειμενικά πάντα!!) 

1. "You" μυστήριο,ερωτας,,τρομερή πλοκή και ανατροπές!!

2. "Stranger thing" τρομερή σκηνοθεσία,σε κρατάει σε εγρήγορση αν και στη τελευταία σεζόν κρέμασε λίγο..

4. "Riverdale" νιώθεις ξανά πως θες να γίνεις 17χρονων να λυσεις όλα τα μυστήρια του κόσμου με τη παρέα σου με φονους-ληστειες- παραφυσικά γεγονότα και καλή σκηνοθεσία κ ηθοποιοί..

5. "Ο μεσσίας" καθηλωτικο για τον τρόπο με τον οποίο ίσως αμτιδρουσαμε οι άνθρωποι του σήμερα στον μεσσία..αν όντως ήταν Αυτός..

6. ''ταραγμενα νερά" ισπανικό μυστηρίου εξελίσσεται σε ένα πλοίο όλη η πλοκή..σε κρατάει..

7."la casa de papel" ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΚΑΝ ΑΠΑΛ ΔΕΣ ΤΟ!!

Ελπίζω να βοήθησα :-) καλό λιώσιμο :-)

Ευχαριστω για τις προτάσεις τα ξερω ολα, καποια πολυ αγαπημένα σε καποια βαρέθηκα και δεν τα ολοκληρωσα. Θα συμφωνήσω για το messia και το casa απλά καταπληκτικά περιμενω τις επόμενες σεζόν. Και το ozark βγαζει νεα σεζόν σε λίγες μερες και ανυπομονώ!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...