Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Κρυοσυντήρηση ωαρίων


Pontikis

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Vasiliki8 είπε:

Γεια σας και από εμένα... πρέπει να σας πω πως εχω αγχωθεί ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Ειμαι 39, σχεδόν 40, με σκλήρυνση κατά πλάκας, χωρίς σύντροφο και θέλω να μπορέσω να αποκτήσω παιδιά... Πού να απευθυνθώ?? 😥 Καμιά ιδέα??

Καλημέρα! Όλα τα κέντρα εξωσωματικής έχουν αυτή τη δυνατότητα. Αναφέρεσαι σε κάτι πιο εξειδικευμένο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, LeneL είπε:

Καλημέρα! Μη σε ανησυχεί καθόλου η γέννα! Κι εγώ δίδυμα έχω που γεννήθηκαν 35η εβδομάδα ακριβώς και όλα πήγαν άψογα. Σχεδόν τελειόμηνα θεωρούνται σε αυτή την εβδομάδα!

Με το καλό!

Αχ σ ευχαριστώ! Κι εγώ μπαίνω 35η τη Πέμπτη απλά είναι λίγο μικρουλακια και ήλπιζα να γλυτώναμε τη θερμοκοιτίδα έστω παίρνοντας καμία εβδομάδα ακόμη... 

Πόσο γεννήθηκαν τα παιδάκια σου? Να σου ζήσουν!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sisheido είπε:

Αχ σ ευχαριστώ! Κι εγώ μπαίνω 35η τη Πέμπτη απλά είναι λίγο μικρουλακια και ήλπιζα να γλυτώναμε τη θερμοκοιτίδα έστω παίρνοντας καμία εβδομάδα ακόμη... 

Πόσο γεννήθηκαν τα παιδάκια σου? Να σου ζήσουν!!!

Εμένα τα μικρά γεννήθηκαν 2220 και 2200. Τα πήρα κατευθείαν στο δωμάτιο αρχικά. Ο μικρός δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, η μικρή μπήκε για 4 μέρες την 3η μέρα αφού γεννήθηκε, αλλά τελικά ήταν μάλλον προληπτικά όπως φάνηκε. Το μόνο, ας το πούμε θέμα, ήταν ότι έπρεπε εξαρχής να πιουν φόρμουλα για να μην χάσουν καθόλου βάρος, αλλά και αυτό δε δημιούργησε θέμα στο θηλασμό! Έπιασαν μια χαρά και θηλή και μπουκάλι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, LeneL είπε:

Εμένα τα μικρά γεννήθηκαν 2220 και 2200. Τα πήρα κατευθείαν στο δωμάτιο αρχικά. Ο μικρός δεν μπήκε καθόλου θερμοκοιτίδα, η μικρή μπήκε για 4 μέρες την 3η μέρα αφού γεννήθηκε, αλλά τελικά ήταν μάλλον προληπτικά όπως φάνηκε. Το μόνο, ας το πούμε θέμα, ήταν ότι έπρεπε εξαρχής να πιουν φόρμουλα για να μην χάσουν καθόλου βάρος, αλλά και αυτό δε δημιούργησε θέμα στο θηλασμό! Έπιασαν μια χαρά και θηλή και μπουκάλι!

Τέλεια! Θέλω κι εγώ να θηλασω αποκλειστικά όπως στον πρώτο μου γιο και φοβόμουν μη χάσουμε το παιχνίδι λόγω προωροτητας... μου δίνεις μεγαλο κουραγιο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sisheido είπε:

Τέλεια! Θέλω κι εγώ να θηλασω αποκλειστικά όπως στον πρώτο μου γιο και φοβόμουν μη χάσουμε το παιχνίδι λόγω προωροτητας... μου δίνεις μεγαλο κουραγιο!

Όχι μην ανησυχείς καθόλου! Φαντάσου τα δικά μου, 2 ημερών έπιναν από μπουκάλι, έπιαναν καλα το στήθος μου και έπιαναν και τη θηλή σιλικόνης γιατί στο ένα στήθος δεν ήταν καλή η θηλή μου.. μόνο μαχαιροπίρουνο δεν τους είχα δώσει... Πόσο βάρος έχουν τώρα τα δικά σου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Όχι μην ανησυχείς καθόλου! Φαντάσου τα δικά μου, 2 ημερών έπιναν από μπουκάλι, έπιαναν καλα το στήθος μου και έπιαναν και τη θηλή σιλικόνης γιατί στο ένα στήθος δεν ήταν καλή η θηλή μου.. μόνο μαχαιροπίρουνο δεν τους είχα δώσει... Πόσο βάρος έχουν τώρα τα δικά σου;

Στον υπέρηχο προχθές βγήκαν περίπου στα 2200 αλλά το πιο πιθανό μου είπαν να είναι γύρω στα 2 κιλά... 

Υ.γ. Στο μεταξύ δεν ξέρω γιατί έχουν μεταφερθεί οι απαντήσεις σ αυτό το ποστ... 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Sisheido είπε:

Στον υπέρηχο προχθές βγήκαν περίπου στα 2200 αλλά το πιο πιθανό μου είπαν να είναι γύρω στα 2 κιλά... 

Υ.γ. Στο μεταξύ δεν ξέρω γιατί έχουν μεταφερθεί οι απαντήσεις σ αυτό το ποστ... 

Μια χαρά θα είναι!!!  

Ναι κι εγώ αυτή την απορία είχα, πως βρέθηκε εδώ ο διάλογος..🤔

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...