Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Δανεικα ωαρια


Xristina xristina

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Καινούρια ημέρα. Καινούρια ερώτηση ή... Πόσο εύκολο είναι να μείνει εγγυοσ μια γυναίκα στα 45 της μα δανεικα; επειδή με τα δικά μ ωαρια απογοητετηκα... Και στις ποσεσ, προσπαθειεσ μπορείς να μείνεις εγγυοσ, 

εχουν μεινει ετών  49 κ 50 κ 48 γυναίκες έγκυος με δωρεά...μαλιστα η μια ετων 49 ειναι κ φιλη μ ...λείπει απο το φορούμ δεν γραφει συχνα....με την 2η προσπάθεια εμεινε εγκυος σε 2δυμα...στο δίπλα φορούμ  που σ ειπαμε να ερθεις έχουμε  κ αλλη μια ετων 45 με ενα κοριτσακι..επιασε με την 3 φορα...ειναι η @MaryH... που εισαι φιλη μ ??? κ παρα πολλές αλλες κοπελες που μειναν κ αυτες...καποιες μειναν με τημ πρώτη  αλλες με την 2η αλλες με την 3η κ καποιες προσπαθούν ακομα...ολα ειναι αντικείμενικα στο ποτε θα πιασεις...η τύχη  στις φορες εινςι κ αυτο ενα κομματο τι διαδικασιας μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

εχουν μεινει ετών  49 κ 50 κ 48 γυναίκες έγκυος με δωρεά...μαλιστα η μια ετων 49 ειναι κ φιλη μ ...λείπει απο το φορούμ δεν γραφει συχνα....με την 2η προσπάθεια εμεινε εγκυος σε 2δυμα...στο δίπλα φορούμ  που σ ειπαμε να ερθεις έχουμε  κ αλλη μια ετων 45 με ενα κοριτσακι..επιασε με την 3 φορα...ειναι η @MaryH... που εισαι φιλη μ ??? κ παρα πολλές αλλες κοπελες που μειναν κ αυτες...καποιες μειναν με τημ πρώτη  αλλες με την 2η αλλες με την 3η κ καποιες προσπαθούν ακομα...ολα ειναι αντικείμενικα στο ποτε θα πιασεις...η τύχη  στις φορες εινςι κ αυτο ενα κομματο τι διαδικασιας μας.

Nαι, Ταρζανιτσα μου , κι εγω εμεινα εγκυος, ετων ανω των 45, κι ολα πηγαν καλα κι εχω τη μπουμπου μου. Στα δανεικα δεν παιζει ρολο η ηλικια της ληπτριας

On 11/11/2021 at 11:32 ΠΜ, Xristina xristina είπε:

Κοριτι μου καλό έχω άλλη μια απορία τα παιδάκια με δανεικα ωαρια έχουν (πάρει) και απο τους δύο γονείς? 

 

Μοιάζουν στην μαμά? Συγνώμη που κάνω μια τέτοια ερώτηση, απλά θέλω να τα ξέρω όλα από είδη μια μητέρα πάρα από γιατρουσ

Ρωτάω επειδή μου ζητανε φώτο από μικρή, φώτο σπο τα 20 μου, και φώτο τωρινή, με φοβίζει λίγο όλο αυτό!! 

Καλησπερα φιλη μου. Κι εγω μαμα, απο ξενα ωαρια. Η μπουμπου δεν μου μοιαζει, αλλα μοιαζει στον μπαμπα της, οπως πολλα κοριτσια. Παιρνει, συμφωνα με ερευνες dna και απ τη ληπτρια,  σε ποσοστο 11%.

Εγω το εχω ξεχασει οτι ειναι απο δωρεα, γιατι ειναι το παιδακι μου. Μονο που σε λεει μαμα συνεχεια, αρκει για να ξεχασεις ολα τ αλλα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , MaryH είπε:

Nαι, Ταρζανιτσα μου , κι εγω εμεινα εγκυος, ετων ανω των 45, κι ολα πηγαν καλα κι εχω τη μπουμπου μου. Στα δανεικα δεν παιζει ρολο η ηλικια της ληπτριας

Καλησπερα φιλη μου. Κι εγω μαμα, απο ξενα ωαρια. Η μπουμπου δεν μου μοιαζει, αλλα μοιαζει στον μπαμπα της, οπως πολλα κοριτσια. Παιρνει, συμφωνα με ερευνες dna και απ τη ληπτρια,  σε ποσοστο 11%.

Εγω το εχω ξεχασει οτι ειναι απο δωρεα, γιατι ειναι το παιδακι μου. Μονο που σε λεει μαμα συνεχεια, αρκει για να ξεχασεις ολα τ αλλα

Τι ωραία, ειλικρινά δεν ξέρετε πόσο μου ανεβάσατε την ψυχολογία, σας ευχαριστώ πολύ.. Πολυ

.. 

 

 

21 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Έχεις απόλυτο δίκιο, πάνω σε αυτό το κομμάτι, αλλά με ενημέρωσαν ότι η δοτρια πριν την ωοληψια, θα κάνει απαραίτητες εξετάσεις... 

 

Σας ευχαριστώ όλο τα κορίτσια, μου ανεβασατε την ψυχολογία 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...