Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Έγκυος από προσπερματικα υγρα;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, έχω μια απορία.. Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς να μείνει έγκυος από προσπερματικα υγρα;;

Με τον άντρα μου δεν προσπαθούμε ακόμα για μωράκι αλλά κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, απλά τραβιέται πριν τελειώσει.. Έχω σταθερό κύκλο περίπου 27 μέρες αλλά σήμερα είμαι ήδη στην 4η ημέρα καθυστέρησης χωρίς κάποιο σύμπτωμα παρ όλα αυτά. Έκανα και ένα τεστ predictor το πρωί αλλά ήταν αρνητικό.. Τι πιστεύετε; είχε κάποια παρόμοια εμπειρία; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Efigiann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έχω μια απορία.. Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς να μείνει έγκυος από προσπερματικα υγρα;;

Με τον άντρα μου δεν προσπαθούμε ακόμα για μωράκι αλλά κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, απλά τραβιέται πριν τελειώσει.. Έχω σταθερό κύκλο περίπου 27 μέρες αλλά σήμερα είμαι ήδη στην 4η ημέρα καθυστέρησης χωρίς κάποιο σύμπτωμα παρ όλα αυτά. Έκανα και ένα τεστ predictor το πρωί αλλά ήταν αρνητικό.. Τι πιστεύετε; είχε κάποια παρόμοια εμπειρία; 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Δεν είναι απιθανο να συμβεί αν έχεις επαφές σε γόνιμες μερες καθώς με αυτη την μέθοδο υπάρχει περίπτωση να ξεφύγει σπέρμα πριν τραβηχτεί όπως μου έχει πει κι ο γυναικολόγος μου και δεν αποτελεί έγκυρο τρόπο προφύλαξης! Επίσης για το predictor προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλα δεν εχω ακούσει και καλα λόγια... Καλύτερα αν σου συνεχίσει η καθυστέρηση και τις επόμενες μέρες κανε ενα clear blue η ακομα καλυτερα μια χοριακη... Τα ίδια χρήματα θα σου στοιχίσει και το αποτέλεσμα είναι σίγουρο! 

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Efigiann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, έχω μια απορία.. Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς να μείνει έγκυος από προσπερματικα υγρα;;

Με τον άντρα μου δεν προσπαθούμε ακόμα για μωράκι αλλά κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, απλά τραβιέται πριν τελειώσει.. Έχω σταθερό κύκλο περίπου 27 μέρες αλλά σήμερα είμαι ήδη στην 4η ημέρα καθυστέρησης χωρίς κάποιο σύμπτωμα παρ όλα αυτά. Έκανα και ένα τεστ predictor το πρωί αλλά ήταν αρνητικό.. Τι πιστεύετε; είχε κάποια παρόμοια εμπειρία; 

Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά γνωρίζω σχετικές περιπτώσεις. Σίγουρα δεν είναι καθόλου απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...