Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Ωορρηξία


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, zouko είπε:

Εγώ έχω δοκιμάσει και τα OneStep , και τα Hometest αλλα έχω πάρει και απο Amazon (το amazon.de) τα Easy@home.

 Σε σειρά προτίμησης σίγουρα Easy@home>Hometest>OneStep.

ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ τα ClearBlue μου φαίνονται.

Το πιο πιθανό πάντως είναι να είναι καθυστερημένη ωορηξία.

Θα τα πάρω για δοκιμή  σε ευχαριστώ πολυ

ναι είναι πολυ ακριβά συνήθως 1 κουτί με βγάζει δυο κυκλους αυτή την φορά όλο το κουτί χαχα

Και εμένα έτσι μου φαίνεται γιατί αρχισα να έχω πονακια και υγρά

Εσυ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις την ίδια μερα και την επόμενη επαφή? Γιατί τα έχω ψιλοχασει σε αυτό το θέμα

Συγνώμη για την προσωπική ερώτηση αν θελεις μου απαντας φυσικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

34 minutes ago, Kon90 said:

Θα τα πάρω για δοκιμή  σε ευχαριστώ πολυ

ναι είναι πολυ ακριβά συνήθως 1 κουτί με βγάζει δυο κυκλους αυτή την φορά όλο το κουτί χαχα

Και εμένα έτσι μου φαίνεται γιατί αρχισα να έχω πονακια και υγρά

Εσυ μόλις δεις θετικό τεστ έχεις την ίδια μερα και την επόμενη επαφή? Γιατί τα έχω ψιλοχασει σε αυτό το θέμα

Συγνώμη για την προσωπική ερώτηση αν θελεις μου απαντας φυσικα

Εγώ με το που τελείωνε η περίοδος, είχα ανά δύο μέρες (να ανανεώνεται και το σπέρμα). Όταν έβλεπα θετικό τεστ, κάναμε τρεις μέρες σερί. 

Τελικά, πήγαμε με εξωσωματική γιατί δεν ερχόταν ,αλλά αυτό κάναμε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , zouko είπε:

Εγώ με το που τελείωνε η περίοδος, είχα ανά δύο μέρες (να ανανεώνεται και το σπέρμα). Όταν έβλεπα θετικό τεστ, κάναμε τρεις μέρες σερί. 

Τελικά, πήγαμε με εξωσωματική γιατί δεν ερχόταν ,αλλά αυτό κάναμε. 

Κατάλαβα κορίτσι μου 

Πέτυχε με την εξωσωματική? 

Εγώ πρώτη προσπαθεια έμεινα κατευθείαν αλλά ήταν βιοχημικη πανε 9 μήνες από τότε τίποτα και όσο περναει ο καιρός αγχώνομαι πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kon90 said:

Κατάλαβα κορίτσι μου 

Πέτυχε με την εξωσωματική? 

Εγώ πρώτη προσπαθεια έμεινα κατευθείαν αλλά ήταν βιοχημικη πανε 9 μήνες από τότε τίποτα και όσο περναει ο καιρός αγχώνομαι πιο πολυ

Ναι. Προχώρησε μόνο το ένα από τα δύο, αλλά είμαι τώρα 11 εβδομάδων και 2 ημερών ! 

Θα γίνουν όλα ! Όλα θα πάνε καλά, θα δεις ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , zouko είπε:

Ναι. Προχώρησε μόνο το ένα από τα δύο, αλλά είμαι τώρα 11 εβδομάδων και 2 ημερών ! 

Θα γίνουν όλα ! Όλα θα πάνε καλά, θα δεις ! 

Με το καλό το μπεμπάκι σου ❤ πολυ χαίρομαι ❤

Μακάρι κορίτσι μου το ελπιζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...