Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια,σε 2ωρες κ κατι θα δουμε τον στρουμφουλη μας κ εχω τρελλη αγωνια!!!αχ να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!!!!μα αυτο το αγχος δεν θα φυγει ποτε χοχοχοχοχο!!!!

σημερα θα την βαλω να δουμε αν εχω συσπασεις που δεν καταλαβαινω κ γενικα να τα δει ολα καλα καλα!!!!!!!!!!!!!!

νεραιδουλα εσυ χρονομετρας κ την διαρκεια καθε συσπασης?εμενα κρατανε γυρω στα 10-20(η μεγαλυτερη) δευτερολ.επισης κραταω κ ημερολ κ απο οτι βλεπω καθε μερα εχω απο 2εως5..ελπιζω να μην ειναι ουτε πολλες αλλα ουτε κ δυνατες...

α επισης κ εγω πειναω συνεχεια κλαψ κλαψ,κ οχι τιποτα δεν κανει κ να φαω...


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι θα κανουμε βρε Νεραιδουλα...?? Αμα αρχισουμε απο τωρα τις μασες ποσα κιλα θα παρουμε??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τι να πω και εγώ που τρώω και είμαι ξάπλα..μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι κ για να πάω στον γιατρό..με γερανό θα με σηκώσουν στο τέλος:tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,σε 2ωρες κ κατι θα δουμε τον στρουμφουλη μας κ εχω τρελλη αγωνια!!!αχ να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!!!!μα αυτο το αγχος δεν θα φυγει ποτε χοχοχοχοχο!!!!

σημερα θα την βαλω να δουμε αν εχω συσπασεις που δεν καταλαβαινω κ γενικα να τα δει ολα καλα καλα!!!!!!!!!!!!!!

νεραιδουλα εσυ χρονομετρας κ την διαρκεια καθε συσπασης?εμενα κρατανε γυρω στα 10-20(η μεγαλυτερη) δευτερολ.επισης κραταω κ ημερολ κ απο οτι βλεπω καθε μερα εχω απο 2εως5..ελπιζω να μην ειναι ουτε πολλες αλλα ουτε κ δυνατες...

α επισης κ εγω πειναω συνεχεια κλαψ κλαψ,κ οχι τιποτα δεν κανει κ να φαω...

Αχ, τυχερη...Να τον απολαυσεις ευχομαι...Να σε ρωτησω??Οι συσπασεις ειναι σαν να κλωτσαει το μωρο ή καταλαβαινεις κατι αλλο??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι να πω και εγώ που τρώω και είμαι ξάπλα..μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι κ για να πάω στον γιατρό..με γερανό θα με σηκώσουν στο τέλος:tongue:

Υπομονη κοπελα μου και ολα θα γινουν...!! Ας γινουμε και μικρες μπουλντοζιτσες...:tongue::tongue::tongue:


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,σε 2ωρες κ κατι θα δουμε τον στρουμφουλη μας κ εχω τρελλη αγωνια!!!αχ να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο!!!!!!!μα αυτο το αγχος δεν θα φυγει ποτε χοχοχοχοχο!!!!

σημερα θα την βαλω να δουμε αν εχω συσπασεις που δεν καταλαβαινω κ γενικα να τα δει ολα καλα καλα!!!!!!!!!!!!!!

νεραιδουλα εσυ χρονομετρας κ την διαρκεια καθε συσπασης?εμενα κρατανε γυρω στα 10-20(η μεγαλυτερη) δευτερολ.επισης κραταω κ ημερολ κ απο οτι βλεπω καθε μερα εχω απο 2εως5..ελπιζω να μην ειναι ουτε πολλες αλλα ουτε κ δυνατες...

α επισης κ εγω πειναω συνεχεια κλαψ κλαψ,κ οχι τιποτα δεν κανει κ να φαω...

ο στρουμφούλης είναι μια χαρά,άντε τυχερούλα θα τον δείς πάλι, θα περιμένουμε νέα:P

για τις συσπάσεις,στα ίδια είμαστε!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, τυχερη...Να τον απολαυσεις ευχομαι...Να σε ρωτησω??Οι συσπασεις ειναι σαν να κλωτσαει το μωρο ή καταλαβαινεις κατι αλλο??

οχι η συσπαση ειναι να σκληραινει ολη η κοιλια απο την κορυφη ως χαμηλα κ να κραταει ελαχιστα δευτερολεπτα!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

οχι η συσπαση ειναι να σκληραινει ολη η κοιλια απο την κορυφη ως χαμηλα κ να κραταει ελαχιστα δευτερολεπτα!

Αισθανεσαι κατι οταν σκληραινει?? Πως το καταλαβαινεις δηλαδη?? Μονο αν την πιασεις??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα για τις συσπάσεις δεν ανησυχώ πολύ,είμαστε σε καλό επίπεδο!Ξέρω κοπέλες στις ίδιες εβδομάδες με εμάς που έχουν περισσότερες και οι γιατροί τους το θεωρούν απόλυτα φυσιολογικό δεν τους δίνουν καθόλου φάρμακα και ούτε κάθονται ξάπλα, εγώ όμως επειδή φοβάμαι και επειδή η γιατρός μου ανησυχεί μήπως μου μειωθεί πολύ ο τράχηλος θα κάτσω στα αυγά μου..

Να λύσω κ το θέμα με τα υγρά που έλεγα και θα είμαι οκ (προς το παρόν):tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Αισθανεσαι κατι οταν σκληραινει?? Πως το καταλαβαινεις δηλαδη?? Μονο αν την πιασεις??

εγώ την νιώθω και χωρίς να την πιάσω,το καταλαβαίνω,πολλές φορές με πιάνει κ κάτι σαν ταχυκαρδία ταυτόχρονα


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα για τις συσπάσεις δεν ανησυχώ πολύ,είμαστε σε καλό επίπεδο!Ξέρω κοπέλες στις ίδιες εβδομάδες με εμάς που έχουν περισσότερες και οι γιατροί τους το θεωρούν απόλυτα φυσιολογικό δεν τους δίνουν καθόλου φάρμακα και ούτε κάθονται ξάπλα, εγώ όμως επειδή φοβάμαι λίγο και επειδή η γιατρός μου ανησυχεί πιο πολύ μήπως μου μειωθεί πολύ ο τράχηλος θα κάτσω στα αυγά μου..

Να λύσω κ το θέμα με τα υγρά που έλεγα και θα είμαι οκ (προς το παρόν):tongue:

Και εγω εχω υγρα νεραιδουλα και ειναι απολυτα φυσιολογικα μου ειπε ο γιατρος αρκει να μην εχουν δυσαρεστη οσμη και καποιο χρωμα...Εγω για καλο και για κακο καθε μηνα κανω και κολπικη καλλιεργεια!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ την νιώθω και χωρίς να την πιάσω,το καταλαβαίνω,πολλές φορές με πιάνει κ κάτι σαν ταχυκαρδία ταυτόχρονα

Ποσο μπορει να με εχουν μπερδεψει αυτες οι συσπασεις δεν μπορεις να φανταστεις...Εχω διαβασει τοσα και τοσα αλλα ακομη να καταλαβω πως ειναι...Μαλλον δεν θα εχω ακομα..Πιστευω οτι κατι θα καταλαβαινα!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω υγρα νεραιδουλα και ειναι απολυτα φυσιολογικα μου ειπε ο γιατρος αρκει να μην εχουν δυσαρεστη οσμη και καποιο χρωμα...Εγω για καλο και για κακο καθε μηνα κανω και κολπικη καλλιεργεια!!!

και εγώ είχα αλλά δεν ανησυχούσα τόσο καιρό αλλά τώρα αυξήθηκαν και είναι σαν νερό..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μπορει να με εχουν μπερδεψει αυτες οι συσπασεις δεν μπορεις να φανταστεις...Εχω διαβασει τοσα και τοσα αλλα ακομη να καταλαβω πως ειναι...Μαλλον δεν θα εχω ακομα..Πιστευω οτι κατι θα καταλαβαινα!!

θα το καταλάβεις δεν υπάρχει περίπτωση


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...