Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Δικαιο εχεις Αννα μου αλλα εγω πιστευω οτι παιζει μεγαλο ρολο η ψυχολογια..Τουλαχιστον σε μενα..Οταν σκεφτομαι θετικα ερχονται ολα ετσι...;););)

α κ γω ειμαι αυτης της αποψης κ ναι πρεπει να κοιταμαι την ζωη θετικα,απλα δυστυχως με τον καταρΑμανο διαβητη κυησης δεν πιανει αυτο:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!μα ξερεις ποσο θετικα βλεπω την παστουλα αλλα η μετρηση ποτε δεν με κοιτα με χαμογελο:mad::-x:-x:-x!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πενυ μου να πας να μας πεις τι ψωνισες!!! Duende εμενα μου λεει η πεθερα μου ξεκουρασου τωρα που μπορεις γιατι μολις γεννηθει το μωρο με το παραμικρο θα ξυπνας!! Θα δεις ολα θα τα καταφερουμε...Εξαλλου στην αρχη δεν θα δουλευεις και θα συνηθισεις τα καινουργια ωραρια!!! Τα braxton hicks ειναι ενα ειδος συσπασεων ακανονιστες που δεν μας κανουν κακο!!

Ναι ε;;Μάλιστα! Τότε πρέπει να έχω και από αυτό! :rolleyes::rolleyes: χεχε! Υπάρχουν πολλές στιγμές που γίνεται ο χαμός και ειλικρινά δεν μπορώ να προσδιορίσω τί παθαίνω! :tongue: Απορώ με εσάς κουπέλες πώς τα ξέρετε! χαχα! Όσο για τα ωράρια; ναι το ξέρω αυτό μου έχει πεί και η κολλητή μου όπου έχει δίδυμα!! αυτή και αν είναι ήρωας!!! δεν έχω να πώ! Αλλά την βλέπω μερικές φορές ρε κορίτσια και βαράει κάτι ντάγκλες!!! Άσε που δεν προλαβαίνει καθόλου να ασχοληθεί με τον εαυτό της! Σιχτιρίζει και βάζουμε κάτι γέλια!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα Αννα σε καλο σου!!! Σε καταλαβαινω γιατι εγω εχω τρελα με τα γλυκα...Duende μη τα σκεφτεσαι και ολα θα γινουν..Αλλες γυναικες πως μεγαλωσαν τοσα παιδια?? Και εμεις θα τα καταφερουμε!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ σήμερα έχω συσπάσεις πάλι αλλά ξέρω τι φταίει,ξεκίνησε ο αλλεργικός βήχας,αυτό μου έλειπε τώρα..Άντε να περάσει αυτή η εβδομάδα και την άλλη έχω υπέρηχο και ανυπομονώ..

Την καμπύλη δεν την έκανα ακόμα,τότε που είχα κανονίσει να πάω μπήκα στην κλινική και πάει...πώς θα πάω τώρα να καθίσω 3 ώρες εκεί,ενώ πρέπει να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη οεο?:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ σήμερα έχω συσπάσεις πάλι αλλά ξέρω τι φταίει,ξεκίνησε ο αλλεργικός βήχας,αυτό μου έλειπε τώρα..Άντε να περάσει αυτή η εβδομάδα και την άλλη έχω υπέρηχο και ανυπομονώ..

Την καμπύλη δεν την έκανα ακόμα,τότε που είχα κανονίσει να πάω μπήκα στην κλινική και πάει...πώς θα πάω τώρα να καθίσω 3 ώρες εκεί,ενώ πρέπει να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη οεο?:rolleyes:

ω ρε μαμωτο ο βηχας φερνει συσπασεις,εσυ προσπαθησε να χαλαρωσεις κ αν δεις οτι δεν σταματουν τηλ στην γιατρο να σου αυξησει την δοση!αλλα να ξερεις απο εδω κ περα τα μωρακια ειναι τοσο ζωηρα που μας μπερδευουν καμμια φορα κ νομιζουμε οτι ειναι συσπασεις!

να σου πω εγω δεν θα πηγαινα για την εξεταση μεχρι να ηρεμησει η μητρα,απλα προσεχε λιγο την διατροφη σου κ οταν αισθανθεις καλυτερα την κανεις την εξεταση!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ σήμερα έχω συσπάσεις πάλι αλλά ξέρω τι φταίει,ξεκίνησε ο αλλεργικός βήχας,αυτό μου έλειπε τώρα..Άντε να περάσει αυτή η εβδομάδα και την άλλη έχω υπέρηχο και ανυπομονώ..

Την καμπύλη δεν την έκανα ακόμα,τότε που είχα κανονίσει να πάω μπήκα στην κλινική και πάει...πώς θα πάω τώρα να καθίσω 3 ώρες εκεί,ενώ πρέπει να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη οεο?:rolleyes:

Γιατι να μεινεις 3 ωρες κοπελα μου??Την μεγαλη καμπυλη σου εχει γραψει?? Παντως οπως και να εχει κανε διατροφη που λεει και η Αννα και πηγαινε οποτε νιωσεις καλυτερα!!Εχει και η μαμα μου αλλεργικο και σε καταλαβαινω...Ειναι υπουλο πραγμα...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ σήμερα έχω συσπάσεις πάλι αλλά ξέρω τι φταίει,ξεκίνησε ο αλλεργικός βήχας,αυτό μου έλειπε τώρα..Άντε να περάσει αυτή η εβδομάδα και την άλλη έχω υπέρηχο και ανυπομονώ..

Την καμπύλη δεν την έκανα ακόμα,τότε που είχα κανονίσει να πάω μπήκα στην κλινική και πάει...πώς θα πάω τώρα να καθίσω 3 ώρες εκεί,ενώ πρέπει να είμαι συνέχεια ξαπλωμένη οεο?:rolleyes:

Neraidoula μην στεναχωριέσαι καθόλου! Την καμπύλη ζαχάρου μπορείς να την κάνεις μέχρι και την 28η εβδομάδα! Έχεις χρόνο! Άραξε και όταν νοιώσεις καλύτερα !!! Άσε που νομίζω οτί εάν μιλήσεις για την κατάστασή σου στην κλινική θα φροντίσουν να σε βάλουν κάπου άνετα να κάτσεις και θα σε φροντίσουν!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μεινεις 3 ωρες κοπελα μου??Την μεγαλη καμπυλη σου εχει γραψει?? Παντως οπως και να εχει κανε διατροφη που λεει και η Αννα και πηγαινε οποτε νιωσεις καλυτερα!!Εχει και η μαμα μου αλλεργικο και σε καταλαβαινω...Ειναι υπουλο πραγμα...

άστα...δεν ξέρω αν είναι η μεγάλη ή η μικρή πάντως μου είπε η μικροβιολόγος είναι 3 ώρες:confused:

ω ρε μαμωτο ο βηχας φερνει συσπασεις,εσυ προσπαθησε να χαλαρωσεις κ αν δεις οτι δεν σταματουν τηλ στην γιατρο να σου αυξησει την δοση!αλλα να ξερεις απο εδω κ περα τα μωρακια ειναι τοσο ζωηρα που μας μπερδευουν καμμια φορα κ νομιζουμε οτι ειναι συσπασεις!

να σου πω εγω δεν θα πηγαινα για την εξεταση μεχρι να ηρεμησει η μητρα,απλα προσεχε λιγο την διατροφη σου κ οταν αισθανθεις καλυτερα την κανεις την εξεταση!

Άννα έχω φρικάρει με τα κουλουριάσματα της μπέμπας ,πάει και κάθεται σε ένα σημείο κ κοκαλώνει και εγώ αγχώνομαι,το ξέρω πόσο με καταλαβαίνεις;)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Neraidoula μην στεναχωριέσαι καθόλου! Την καμπύλη ζαχάρου μπορείς να την κάνεις μέχρι και την 28η εβδομάδα! Έχεις χρόνο! Άραξε και όταν νοιώσεις καλύτερα !!! Άσε που νομίζω οτί εάν μιλήσεις για την κατάστασή σου στην κλινική θα φροντίσουν να σε βάλουν κάπου άνετα να κάτσεις και θα σε φροντίσουν!

είναι μικροβιολογικό κ έχει μόνο καρέκλες:rolleyes: αλλά θα την βρώ την άκρη,θα το πώ κ στην γιατρό μου την άλλη εβδομάδα που θα πάω


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα έχω φρικάρει με τα κουλουριάσματα της μπέμπας ,πάει και κάθεται σε ένα σημείο κ κοκαλώνει και εγώ αγχώνομαι,το ξέρω πόσο με καταλαβαίνεις;)

ακριβως αυτο εννοω!το κανει κ εμενα συνεχεια ο στρουμφουλης,αφου τον μαλλωνω χααχαχα!βρε του λεω χτυπα οσο θελεις μονο ακινητος να μην μενεις,αγχωνεις την μανουλα χαχαχα!κ μοιαζει με συσπαση αλλα ΔΕΝ ειναι!να θυμασαι η κανονικη συσπαση πιανει απο κατω προς τα πανω,ολη την κοιλια κ κυριως προς την κορυφη δεξια απο τον αφαλο ή κατα πλατος σαν ζωνη παλι σε ολγ την κοιλια!τουλαχιστον αυτα μου ειπαν για 100000000000φορα οι μαιες που ρωταω:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!

φιλακια πολλα κ ελπιζω επιτελους να ηρεμησουμε καποια στιγμη,λεμε τωρα;););););)!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακριβως αυτο εννοω!το κανει κ εμενα συνεχεια ο στρουμφουλης,αφου τον μαλλωνω χααχαχα!βρε του λεω χτυπα οσο θελεις μονο ακινητος να μην μενεις,αγχωνεις την μανουλα χαχαχα!κ μοιαζει με συσπαση αλλα ΔΕΝ ειναι!να θυμασαι η κανονικη συσπαση πιανει απο κατω προς τα πανω,ολη την κοιλια κ κυριως προς την κορυφη δεξια απο τον αφαλο ή κατα πλατος σαν ζωνη παλι σε ολγ την κοιλια!τουλαχιστον αυτα μου ειπαν για 100000000000φορα οι μαιες που ρωταω:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!!

φιλακια πολλα κ ελπιζω επιτελους να ηρεμησουμε καποια στιγμη,λεμε τωρα;););););)!!!

το ξέρω αλλά πως μου το βγάζεις εμένα απο το μυαλό καλή μου??όλο την κοιλιά μου πιάνω να δώ τι γίνεται:rolleyes::rolleyes: παλάβωσα


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;;Μάλιστα! Τότε πρέπει να έχω και από αυτό! :rolleyes::rolleyes: χεχε! Υπάρχουν πολλές στιγμές που γίνεται ο χαμός και ειλικρινά δεν μπορώ να προσδιορίσω τί παθαίνω! :tongue: Απορώ με εσάς κουπέλες πώς τα ξέρετε! χαχα! Όσο για τα ωράρια; ναι το ξέρω αυτό μου έχει πεί και η κολλητή μου όπου έχει δίδυμα!! αυτή και αν είναι ήρωας!!! δεν έχω να πώ! Αλλά την βλέπω μερικές φορές ρε κορίτσια και βαράει κάτι ντάγκλες!!! Άσε που δεν προλαβαίνει καθόλου να ασχοληθεί με τον εαυτό της! Σιχτιρίζει και βάζουμε κάτι γέλια!

Διδυμα???Ακομα πιο δύσκολο!!! Και εγώ έχω να κοιμηθώ κανονικά εδω και 4 χρόνια. Τωρα που κοψαμε το μπιμπερο και θεωρητικά θα επρεπε να κοιμαμαι δεν μπορώ να βολευτώ πουθενα στο κρεβάτι!!!

Πενυ μου να πας να μας πεις τι ψωνισες!!! Duende εμενα μου λεει η πεθερα μου ξεκουρασου τωρα που μπορεις γιατι μολις γεννηθει το μωρο με το παραμικρο θα ξυπνας!! Θα δεις ολα θα τα καταφερουμε...Εξαλλου στην αρχη δεν θα δουλευεις και θα συνηθισεις τα καινουργια ωραρια!!! Τα braxton hicks ειναι ενα ειδος συσπασεων ακανονιστες που δεν μας κανουν κακο!!

Ξερεις τι θα παρω πρωτο πρωτο αν δεν έιμαι σαν κεφτες το παντελονι απο το H&M!!! Κατι πρέπει να έχω να φοράω η δόλια

Όσο για τα πονάκια αφήστε το κορίτσια! Εγώ έχω χάσει τον λογαριασμό! Μία πονάνε τα πλευρά μου, Μία νευρόπονος στο δεξί πόδι και προχωράω σαν κούτσαβλο! Μία έχω βάρος και αρχίζω και γκρινιάζω δηλ! Πώπώωωωω!!!! Πολύ γκρίνια με έχει πιάσει βρε παιδιά τί να πώ από χτές! Δεν γράφω άλλο!! δεν μπορώ ούτε να με διαβάζω φαντάζομαι εσείς! Ταταααααααά!!!!!

Και εγώ δεν έιμαι σε καλυτερη φαση!! ολα μου πονανε. Πλακα εχει που προχτες ελεγε ο άντρας μου πονάει η πλατη μου αρχισα και εγώ τα πονάω απο δω ποναω απο κει και πετάγεται ο Κωσταντης και μας λεει αμαν πια σαν γριες κανετε!!!

Παει μας πήρε και το παιδί χαμπαρι χαχαχαχα


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Διδυμα???Ακομα πιο δύσκολο!!! Και εγώ έχω να κοιμηθώ κανονικά εδω και 4 χρόνια. Τωρα που κοψαμε το μπιμπερο και θεωρητικά θα επρεπε να κοιμαμαι δεν μπορώ να βολευτώ πουθενα στο κρεβάτι!!!

Ξερεις τι θα παρω πρωτο πρωτο αν δεν έιμαι σαν κεφτες το παντελονι απο το H&M!!! Κατι πρέπει να έχω να φοράω η δόλια

Και εγώ δεν έιμαι σε καλυτερη φαση!! ολα μου πονανε. Πλακα εχει που προχτες ελεγε ο άντρας μου πονάει η πλατη μου αρχισα και εγώ τα πονάω απο δω ποναω απο κει και πετάγεται ο Κωσταντης και μας λεει αμαν πια σαν γριες κανετε!!!

Παει μας πήρε και το παιδί χαμπαρι χαχαχαχα

χαχαχαχα! πές το πάλι!! Άστα πένυ μου! κλάψ!!!!!


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγκυουλες μου!!!τι κανετε;;;;

εγω μια χαρα..βρηκα καλο καιρο και μαζεμω δεν εχω..χαχα

σημερα ειχα παει στην γιατρο μου για τον μηνιαιο υπερηχο..σουπερ το κοριτσακι μου..ανοιξε ματακια και τα ειδαμε..το γελιο ηταν που ρουφαγε υγρο λες και ειχε το μπιμπερο στο στομα και πιπιλαγε :D :D αχχχχχ δεν χορταινω να την καμαρωνω...το καλυτερο δωρο μας εδωσε ο θεος!!!!!!

26 εβδομαδων και ειναι ηδη 918 γραμμαρια..η γιατρος μου ειπε οτι σιγουρα θα γεννηθει 3,500...μπουλουκακι κανονικο θα ειναι :tongue: ειχε να μοιασει της μαμας της,μιας και μου τα ''εχωσε''λογω βαρους!!!αντε τωρα να κοψω την μασα..μου δινει περιθωριο 8 κιλα ακομα αλλα μου τονησε πως για εκεινη δεν πρεπει να παρω αλλο μεχρι το τελος..θα σε κυλαει μου λεει ο αντρας σου τον τελευταιο μηνα...χαχα

ελπιζω να εισαστε ολες σας καλα και φυσικα οι κοιλιτσες σας ακομα καλυτερα..φιλακιαααα


3k9Ap3.png

tv85p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...