Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

προεφηβεία και εφηβεία


DANILLO

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα DANILLO!

Η κόρη μου είναι 11 στα δώδεκα και αρχίσει να μου δείχνει δείγματα της προεφηβείας. Έχει γίνει λίγο περισσότερο οξύθυμη, ευτυχώς όχι πολύ! Δεν δίνω συνέχεια σε πράγματα που λέει όταν είναι σε αυτή την φάση και λίγο αργότερα που ηρεμεί συνήθως η ίδια από μόνη της καταλαβαίνει ότι αντέδρασε υπερβολικά και ζητάει συγγνώμη. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον.....!

Την ξενίζουν λιγάκι κάποιες αλλαγές στο σώμα της αλλά το κουβεντιάζουμε μαζί και τις αποδέχεται σιγά - σιγά.

Αυτά για την ώρα.......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

:!::-)Αγγελική2 καλησπέρα. Η κόρη μου είναι 13 χρονών και πηγαίνει στην πρώτη γυμνασίου. Ξεκινήσαμε με λίγα νεύρα (πέρσι) και τώρα δεν τολμάμε να της μιλήσουμε. Τη μια στιγμή είναι καλά και την άλλη δεν τολμάμε να της πούμε καλημέρα. Νευριάζει, φωνάζει, μας μιλάει άσχημα κυρίως σε μένα, μετανιώνει , ζητάει συγνώμη και μετά από λίγο ξανά τα ίδια. Λες και μας δοκιμάζει. Κάνουμε υπομονή αλλά και αυτή έχει τα όριά της.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα DANILLO!

Έχεις δίκιο να λες πως η υπομονή έχει τα όριά της αλλά δυστυχώς μάλλον θα πρέπει να τα ξεπεράσεις! Από ότι ακούω και από συναδέλφους που έχουν παιδιά στην εφηβεία προσπαθούν να πηγαίνουν με τα νερά τους όσο αυτό είναι εφικτό και σε στιγμές ηρεμίας κουβεντιάζουν μαζί τους.

Καλό κουράγιο βρε κορίτσι μου, να δω εμένα τι με περιμένει!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...